Bonqe

TimePass - AntiCheat [Server-Side]

Recommended Posts

─îia kaip Ultimate hack hunter i┼í apra┼íymu sp─Śju. Jeigu ka┼żkas pana┼íaus tai nieko gero ─Źia. Naudojau, neleido prisijungti su nicku kuriame yra ^#%|<> ir t.t simboliai. Per Zp nusiperki extra item su BF tai i┼ímete i┼í servo u┼ż no recoil...

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
Muk":2pznh4ey]─îia kaip Ultimate hack hunter i┼í apra┼íymu sp─Śju. Jeigu ka┼żkas pana┼íaus tai nieko gero ─Źia. Naudojau, neleido prisijungti su nicku kuriame yra ^#%|<> ir t.t simboliai. Per Zp nusiperki extra item su BF tai i┼ímete i┼í servo u┼ż no recoil...

Nelygink ┼í┼źdo su auksu. ;D Viskas ┼íitam AC yra kontroliuojama cvarais, jei tau ten u┼ż "no recoil" m─Śto i┼í serverio, d─Śl ka┼żkoki┼│ tai kit┼│ plugin┼│, tai ALIAS.INI faile i┼íimk "no-recoil" detection ir fsio, problem solved. Be no recoilo dar liks 1000 r┼ź┼íi┼│ cheat┼│, kuriuos gali pagauti TimePass-AC.

Ka┼żkas su nick blogai? Irgi cvar yra...

main_config.cfg

//Cheat Name check settings
timepass_names 1
timepass_name_minlength 2
timepass_names_bantime 1440

+

visas NAMES.INI failas

Jei nemoki sukonfiguruot padoriai, tai tau niekados niekas tinkamai neveiks. :D

Nerandu kaip padaryti, kad uz flood nemestu, nes tas flood man dzin serveryje. Daug prisigaudo zaidejai flood is visokiu serveriu o su siuo anticytu kickina juos.

Parodyk tiksl┼│ u┼żra┼í─ů, kas yra ra┼íoma, kai i┼ímeta i┼í serverio, tuomet pasakysiu k─ů reikia i┼íjungti.

[nick] CFS Flood kicked

-- Papildyta --

[nick] CFS Flood kicked

Radau jau.

Tikrai toki─ů ┼żinut─Ö ra┼ío ir tikrai ─Źia TimePass-AC kickina? Nes man ┼íeip tur─Śt┼│ b┼źti kitoks u┼żra┼ías, jei timepass-ac dirba..

Net paklausiau ┼íitos AC k┼źr─Śjo, kur─» cvar reik─Śt┼│ i┼íjungti, tai jis man pasak─ů t─ů pati, kad ─Źia tikriausiai ne timepass-ac dabar..

Nukopijuok "┼żodis-─»-┼żod─»" k─ů ra┼ío, kad i┼íkickina i┼í serverio. Tai ─Źia taip tiksliai ir ra┼ío, kaip tu para┼íiai, tai ─Źia ne TimePass-AC darbas...

geras, butinai reikes paimti.

------------------------------------

1.

Serverio pavadinimas: Surf GunXp | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27013

350x20.png

2.

Serverio pavadinimas: Zombie Plague GunXp | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27014

350x20.png

3.

Serverio pavadinimas: Zombie Plague | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27015

350x20.png

4.

Serverio pavadinimas: Deathrun | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27016

350x20.png

5.

Serverio pavadinimas: Jailbreak | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27017

350x20.png

6.

Serverio pavadinimas: Warcraft 50lvl| unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27018

350x20.png

7.

Serverio pavadinimas: All Heroes | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27019

350x20.png

8.

Serverio pavadinimas: Public | unban.lt

Serverio IP adresas: 77.241.199.252:27020

350x20.png

as karocia su steam losiau savo serveryje man sitas anti-cheat isbanino, nu seip losiau gal 1sav nebanino siandiena imove bana kaip dideliam vyrui :D Leva ta programa sakykit ka norit, atejo cytas i serveri nebanina jo, as su steam ir mane uzbanino.. be zodziu. Nera normaliu anti cheat kurie normaliai vektu, gal kas zinot geresni, mokama gal. :kill:

as karocia su steam losiau savo serveryje man sitas anti-cheat isbanino, nu seip losiau gal 1sav nebanino siandiena imove bana kaip dideliam vyrui :D Leva ta programa sakykit ka norit, atejo cytas i serveri nebanina jo, as su steam ir mane uzbanino.. be zodziu. Nera normaliu anti cheat kurie normaliai vektu, gal kas zinot geresni, mokama gal. :kill:

koki─ů prie┼żast─» ra┼í─Ś?

Patarimas i┼í mano pus─Śs. CVAR'us timepass_aimbot ir timepass_speedkill statyti reik┼ímes 0, nes ┼íitie "detections" yra grynai sp─Śjimas, d─Śl ko gali b┼źti daug klaiding┼│ ban┼│.

n─Śra ko nor─Śt..

main_config.cfg

//Force CVAR
timepass_force_cvars 1
timepass_cvars_warning 3
timepass_cvars_bantime 60

>

//Force CVAR
timepass_force_cvars 0
timepass_cvars_warning 3
timepass_cvars_bantime 60

arba koreguokis cvars.ini ne┼żinau kas ten pas tave prira┼íyta, kad banina dabar..

Su tais jau susitvark─Ś, ta─Źiau dabar banina i┼ívien u┼ż auto aim, nors perstatau tuos warning, pv┼ż nusta─Źiau ant 60, antras roundas, jau gautas banas, nors ┼żaid┼żiau su steam ir jis buvo visi┼íkai ┼ívarus.

Kas gal─Śt┼│ duoti gera ┼íito daikto config nes kai as ji ─»keliu ─» savo serv─ů jis neveikia taip gerai kaip slimi.lt serveryje nesuprantu kod─Śl nes ten jis veikia nepriekai┼ítingai o pas mane ne. (a┼í nekei─Źiau joki┼│ config nes tiesiog nemoku)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele