Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[0.3D]Pamoka Kad Nesisuktu Vartai


updaTe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

galiu padeti kam reikia seip viskas padaroma labai paprastai bet knisausi visa diena speju visu beda tame kad niekur neirasot #include sito uzrasiuko o ji reikia irasiti tenai kur atsidarai su pawno ta savo gm ir virsuje yra ten keleta #include uzrasu tenai iterpkite ir sita #include o toliau viskas kaip parasita as visa diena prasiknisau prie sito bet po to pastebejau netice kad tenai yra surasiti tie include ir viskas susitvarke o jei jau ir tada neveikia nu galeciau padeti per skype

mano skype: modestasa1

padesiu nemokamai nes kaikurie jau ir uz tai pinigu nori :)

jeigu padejau R3P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

galiu padeti kam reikia seip viskas padaroma labai paprastai bet knisausi visa diena speju visu beda tame kad niekur neirasot #include sito uzrasiuko o ji reikia irasiti tenai kur atsidarai su pawno ta savo gm ir virsuje yra ten keleta #include uzrasu tenai iterpkite ir sita #include o toliau viskas kaip parasita as visa diena prasiknisau prie sito bet po to pastebejau netice kad tenai yra surasiti tie include ir viskas susitvarke o jei jau ir tada neveikia nu galeciau padeti per skype

mano skype: modestasa1

padesiu nemokamai nes kaikurie jau ir uz tai pinigu nori :)

jeigu padejau R3P

Tu suprask ten as irasiau bet man mwta errora streamer'ije tai ka siulai daryt??

PAKVECIAU TAVE SKYPE...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, aš naudoju F_Streamer ir man tokia bėda iškilo:

C:\Users\admin-pc\Desktop\New folder\pawno\include\F_Streamer.inc(224) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\admin-pc\Desktop\New folder\pawno\include\F_Streamer.inc(224) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\admin-pc\Desktop\New folder\pawno\include\F_Streamer.inc(224) : warning 202: number of arguments does not match definition

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

3 Warnings.

O eilutė:

time = MovePlayerObject(playerid, ObjectInfo[objectid][ObjectID][playerid], x, y, z, speed, rx, ry, rz);

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...