Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal reikėtų moderatorių?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi kilo mintis pasiūlyti štai ką: išrinkti bent 1-2 modetarorius, nes dabartiniai moderatoriai nėra tokie aktyvus. Vasara - suprantu, visi nori pailsėti ir panašiai. Prieš vasara nebuvo tokio aktyvumo. Aišku 24/7 nereikia tokių. Taigi jei Dominus'ai sutinki tai padaryti, galima rinkti kandidantus į tai. Ką manot apie tai ? Lauksiu Dominus ir kitų narių atsakymų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk "avigalvi" kiekvienas turi savo nuomone ir turi teise būt išklausytas patinka tau tai ar ne.

Aš savo nuomone pasakiau tikrai nesiruošiu teršti forumo tokiomis nesąmonėmis. Tad "PASOL"

-- Papildyta --

Klausyk "avigalvi" kiekvienas turi savo nuomone ir turi teise būt išklausytas patinka tau tai ar ne.

Aš savo nuomone pasakiau tikrai nesiruošiu teršti forumo tokiomis nesąmonėmis. Tad "PASOL"

-- Papildyta --

Klausyk "avigalvi" kiekvienas turi savo nuomone ir turi teise būt išklausytas patinka tau tai ar ne.

Aš savo nuomone pasakiau tikrai nesiruošiu teršti forumo tokiomis nesąmonėmis. Tad "PASOL"

-- Papildyta --

Klausyk "avigalvi" kiekvienas turi savo nuomone ir turi teise būt išklausytas patinka tau tai ar ne.

Aš savo nuomone pasakiau tikrai nesiruošiu teršti forumo tokiomis nesąmonėmis. Tad "PASOL"

Atsirado čia "pizdukas", jau aZT buvo užknisęs, dabar tu? Nori + rep? Gausi -rep :angry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau, kad jų reikia... Yra tie keli ir užtenka, nes dabar tik jiems reikia žiūrėti ar kas neįžeidinėja lankytojų, nereklamuoja kokios svetainės ar dar ko... Čia nėra tiek daug darbo, nes double-post'ų kaip ir nebėra, keiksmažodžius daugmaž pakeičia (bent daugelį jų)... Tai kam dar tų (moderatorių)? :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...