Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sa-Mp Serverio kurimas ant vidinio IP [Zebra vartotojams]


-dig0.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tik tais ne atidaryti išorinį IP adresą, o Port Forward'inti modemą ;). Ir be to, pas kiekvieną, kuris turi kitokį modemą nei tavo, kai įeini į 192.168.1.254 meta vis kitokį "web'ą", tačiau esmė lieka ta pati.

Skirtingą web'ą gali mesti dėl kitokio modemo. Dažniausiai tiekėjai ikiša DRG A125 modemą todėl aš ir kūriau pagal jį pamoką :)

Video pamoka:

http://videogaga.one.lt/video?id=orikitnmdctgrbonarf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 58
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Tik tais ne atidaryti išorinį IP adresą, o Port Forward'inti modemą ;). Ir be to, pas kiekvieną, kuris turi kitokį modemą nei tavo, kai įeini į 192.168.1.254 meta vis kitokį "web'ą", tačiau esmė lieka ta pati.

As kazkaip atsijungiau veliau noriu prisijunkti tas pass admin ir ta admin parasau paspaudziu ok ir neina :spykes:

-- Papildyta --

Tik tais ne atidaryti išorinį IP adresą, o Port Forward'inti modemą ;). Ir be to, pas kiekvieną, kuris turi kitokį modemą nei tavo, kai įeini į 192.168.1.254 meta vis kitokį "web'ą", tačiau esmė lieka ta pati.

Skirtingą web'ą gali mesti dėl kitokio modemo. Dažniausiai tiekėjai ikiša DRG A125 modemą todėl aš ir kūriau pagal jį pamoką :)

Video pamoka:

http://www.youtube.com/watch?v=f-2VBhet-68

wa man sitai ir yra nes kitoks modemas kaip uzsisakem neta turejom paprasta modema ip 78.61.222.125 o paskui uzsisakem gala tv ir gavom kitoki modema ip (kuri rodo per cmd ipconfig) 192.168.1.64 o kaj nueinu y mu online raso ta sena 78xxx ip :)

-- Papildyta --

Koks modemo pavadinimas?

Atrodo ,kad speedtouch thomson 585 ar koks ten ...

-- Papildyta --

http://www.supportsidan.org/blogg/wp-co ... t585v6.jpg sitas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pidare *Myliu SuperGames.lt*, man per tave *Myliu SuperGames.lt* susipiso netas, ble gerai kad dar išgalvojau ištraukti prailgintoja kur sukišta pc, modemas, ten muzikinis centras tv ir t.t. Krč, piderastiška pamoka, nes mano ip buvo 192.1.0.0, į tą pakeitus, kapinės, inetas parėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pidare *Myliu SuperGames.lt*, man per tave *Myliu SuperGames.lt* susipiso netas, ble gerai kad dar išgalvojau ištraukti prailgintoja kur sukišta pc, modemas, ten muzikinis centras tv ir t.t. Krč, piderastiška pamoka, nes mano ip buvo 192.1.0.0, į tą pakeitus, kapinės, inetas parėjo...

Easy man.. nevienam per skype padėjau ir visiem veikia. Jei nesugebi padaryti kas parašyta, išvis nedaryk geriau, nes tokiem kaip tu ir susipisa viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

-dig0 .. aš nesuprantu kai tu minuse sėdi kai tokias pamokas kuri.!! 2x +rep. ;)

Dėkui, dėkui :D sedžiu todėl, kad alch0bako premium gm paplatinau ;/

Ačiū :) viskas veikia tik po 30 sek. kai pasijungiu buna man rr...

-- Papildyta --

Oi, išsitaisiau :) ir kaip sau admin duoti? a? nemoku, man neina /akomandos ir t.t.

Scriptfiles>saves>user>Tavo_Vardas.ini ir gale prirašyk superadmin=1 ir dar kitoje eilutėje admin=1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4404 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...