Peršokti į turinį

Jeigu Priziuretojas buciau ash.

Geriau kad dar butu iNvide Priziuretojas serverio  

9 balsai

1. 1. Geriau kad dar butu iNvide Priziuretojas serverio

• Ne.
      7
    • Taip
      2

Recommended Posts

Na sveiki visi tai kad greit ispopulerejau forume kas zino kas nezino mane :)

Noreciau uzsiimti SuperGames.LT Cs 1.6 serverio.

Esu Rimtras zmogus su rimtu pasiekimu 100procentishkai perdaryciau sita admin packa uzejau i servas beveik nukritau admin packas tai ziaurus.

Ideciau admin packa normalu nemasofkini ir zmones zaistu tikraj butu lankomumas kaip ir webe taip ir , poto su administoriu pakalbeciau del sub puslapio sito

Sub Puslapis - Tai yra Sub Supergames.lt puslapi tai reiskia pwz : yra SuperGames.LT galima padaryti paslaugos.supergames.lt ir pns.

Padaryciau ish nieko dieva. tai va zinau kad gan idomiu ir geru puslapio zmogeliuku ash zinau ir turiu aishku garbes tai pasakyti tai va.

Viska pasakiau kas neaisku klauskit ir prasom prabalsuoti i mano puse tdl kad butu viskas geraj tai tikraj.

Taip arba ne , pasakykite kodel ir paaiskinkite. bet ka pasakiau tas ir butu as zodzius seip sau nemetu.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Carlito tu neidomus esi nieko tu nemoki ir nemokesi sekmes.

anciukas priciom cia klaidos? zinojai dekoterlt projekta? enx projekta? tai kad pagalvok ash atsakau uz savo zodzius pwz priciom cia klaods? serveryje nebutu nei 1 klados.

Krc nieko jus nesuprantat jus nerimti jums taciau viskas juokinga :P todel kad nieko paties nemokat zinau tu zmoniu rimtu kuriu dabar nera kurie butu uzh lock tema .

Temos k┼źr─Śjau jaigu turi ─»d─Śju serveriui (supergames.lt) ra┼íyk man ─» A┼Ż arba kitam Vyr.moderatoriui Dixie . Maloniai i┼íklausysime j┼źs┼│ ─»d─Śjos , bet serveri kontroliuoti jums tikrai neperleisime .

P.S kita karta pasi┼żi┼źr─Śkite kiek gramatiniu klaidu priv─Śliate .

Tema rakinama .

Na taip, aš tave kolkas priimiau.

Admin pack─ů padarei, bet nesu isitikin─Ös , kad jis Tavo.

Nes vienoje vietoje radau Admin pack By New*.. :DD

O d─Śl platintoj┼│, jau turiu id─Śj─ů.

Jeigu serveris puikiai veiks - tai j┼źs j─» pl─Śsdami u┼żsidirbsite FLT. :)

Laukite naujien┼│.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...