Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokios pamokos reikia ?


Juodukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Stai Darykis :lok:

http://www.failai.lt/314mchrurbvg/Koman ... as.txt.htm

_________________________________________

Padejau nepagailek +R3P

-- Papildyta --

Aidai krc daunas nevykelis esi. Tam stengiuos padet jauciu idejau pamoka tada jai nemoki jos pasujungt nereikia jau bangu kelt. Is lempo -R3P nepagaunu uz ka komentare parasyta nevykelis nu *Myliu SuperGames.lt* daugiau nieko neprasyk gyvenime nepadesiu. Is valink is tos temos daugiau nerasinejas. :lok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Sveikas man reiketu gal fs jeigu gali padaryk toki ir man i skype kietekas70 atsiusk nenoriu kad kiti toki dalyką turėtu krc mėginsiu aprašyti

man reikia tokio dalyko kai paspaudi Atl+Space dešiniam šone kampe išmestu info lentele apie žmogu ten daug nereikia uždarbis xp kur dirba kiek turi lt banke ir rankose ir kur dirba na manau užtektu ir jeigu reiks tai duočiau kokius 3 +rep tris dienas iš eilės ir duočiau max 3lt sms buk geras padaryk šita fs man jo reikėtu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4350 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...