Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reik pagalbos su admin_sql.amxx (+Rep kas pades)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sory for my bad english! :(

I have counter strike 1.6 server and i'm using linux with cbooster... So all players steam id is "STEAM_ID_PENDING". I need that the server read admins from mysql database table. Jungle_Boy told me to change auth id in admin.sma and then compile it... But i have no idea what i need to change it.. Plz help me! ;)

O dbr lietuviskai ;DD

As turiu cs 1.6 linux serva ir naudoju cboosteri, tad mano visu zaideju steam id yra "STEAM_ID_PENDING". Man reikia kad serveris nuskaitytu adminus nuo mysql duomenu bazes. Jungle_Boy man pasake pakeist auth tipa admin.sma faile ir tada recompilinti... bet as neturiu jokio suvokimo ka ir kur man ten pakeist... kiek bandau vis man neiseina:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

1.jis praso kad padetume tai padedam :)

2.Aik cstrike/addons/amxmodx/scripting/surask ta admin.sma spausk oper with notapad ir pasidayk kaip tua ten reikia tada spaudi save file uzdarai aini ant compile.exe sucompilini ir aini i compile folderi ten aciras admin.amxx tada idedi i plugins ir turetu veikti ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5477 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...