Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


ka7ana

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://freecash.com/r/ka7ana

Sveiki, noriu jums pristatyti ganėtinai naują tinklapį, kuriame vykdant įvairias užduotis, žaidžiant žaidimus, registruojantis "free trials" ir visais kitais įmanomais būdais renkant puslapio "coins" galėsite juos iškeisti į gift cards, CSGO skinus ar tiesiai persivesti į paypal sąskaitą. Minimum limito nėra.

Pirmą kartą prisiregistravus sugebėjau per kelias valandas sukaupti 150k coinsų, kas yra lygu 150$, šiuo metu esu sukaupęs 300k coinsų, kas dien įvykdau po keletą lengvų offerių, nuolat renku nemokamus coins'us iš daily Leaderboard. 

Tikriausiai visi žino Anomaly, jis feature'ino šitą saitą savo kanale, šiuo metu vyksta Anomaly Leaderboard, iki jo pabaigos liko mažiau nei 10 dienų ir kol kas esu 8 vietoje, ką tai reiškia, kad jei ir toliau palaikysiu šią vietą, Leaderboard pabaigoje gausiu 180coinsų (180$)

Pridedu paypal ir steam inventoriaus nuotrauką, steam inventoriuje visi skinai withdrawinti iš šio saito ir toliau renkuosi tik CSGO skinus, asmeniškai geriausias būdas išsigryninti coinsus, bet jei norite pinigų, juos galite be jokių problemų persivesti į paypal paskyrą net po pirmos įvykdytos užduoties.

Kas nori užsiregistruoti, registruokitės per mano referral linką, už tai gausite atidaryti nemokamą dėžę, iš kurios galite laimėti nuo 250$ iki 0.25$, o aš gausiu 5% nuo jūsų uždirbtų coinsų.

Sėkmės! ✌️

https://freecash.com/r/ka7ana

Untitled.png

Untitledą.png

Papildau: 2022/10/04

Šiandien ryte dar +50k coinsų, 30$ išgryninta į paypal, 20$ skinais.

1.png

2.png

Redaguota , nario ka7ana
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Štai dar 80$, 60 tiesiai į sąskaitą, 20 skinais.

O Anomaly Leaderboard kol kas pakilau į 5 vietą, pabaiga už 2 dienų, 250$ garantuoti, tačiau 3 vietos prizas 375$, o skirtumas tik 6k coinsų. Updatinsiu po Leaderboard pabaigos.

 

Untitled.png

a.png

Untitledaa.png

Redaguota , nario ka7ana
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 532 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...