Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu steam paskyrą: RDO, Squad, CS:GO, ETS2, NFS SHIFT, Terraria, NBA 2k20 etc


sushis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodu steam paskyrą. Tapo nebereikalinga, kadangi daugiau laiko skiriu darbui. Domina tik eurai arba kitokie pasiulymai. Youtube, instagram, discord serveriai, fb grupes/puslapiai etc.

Gmailo NEATIDUODU, bet iš savo kompiuterio (ip) pakeisiu į jūsų norima el paštą.
Draugai visi bus pašalinti ir paliktas plikas profilis.
GALIMAS TARPININKAS

profilio vertė pagal interneta (faktas, kad nerealu) https://steamdb.info/calculator/76561198972357788/?cc=eu

Žaidimų sąrašas ŠIAME SĄRAŠE YRA  NEMOKAMU ŽAIDIMŲ, NEPASIGAUKIT: https://steamcommunity.com/id/dangausziurke/games/?tab=all

ETS2 turi visus  map dlc, išskyrus būsima (jau išėjo arba greit išeis)

Visa kita be banų, ar kitų problemų.

https://steamcommunity.com/id/dangausziurke

galimas tarpininkas abieju šalių sutarimu.

DC: andyvacho#1767
orientacine kaina 30eur. Kas galvoja pirkti, drasiai rasykit asmeniskai, tarsimes. :)

Redaguota , nario andyvacho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, ZOLY parašė:

Nesupratau šiek tiek, kokiu tu čia būdu užtikrini, kad nesusigrąžinsi vien dėl to, kad emailą pakeisi per savo kompiuterį? :D

gal praktika pasikeite. pamenu daugiau nei penkmeti anksciau steamas atsizvelgdavo i tai. pagrindzia tuo, kad toks pokytis buvo padarytas is tos pacios lokacijos/ip, del to niekas nekaltas kaip pats buni ir susigrazinti neleidzia.

Sakau, esu uz tarpininka, net pats nesirinkciau. nieko nebijau, nes zinau, kad nepavesiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • sushis pakeitė pavadinimą į Parduodu steam paskyrą: RDO, Squad, CS:GO, ETS2, NFS SHIFT, Terraria, NBA 2k20 etc

Jei emailas neatiduodamas su acc tai neverta pirkt , nes dabar taisykles tokios , savininkas betkda gali susigrazint ACC ir nesvarbu ar emailas pakeistas , pvz pas mane acc ant mob numerio o ne ant emailo , tai as galiu pardavinet kiek noriu :D kad ir kiek jus keisit tuos emailus visi slaptazodziai man i telefona ateina :D

Tai cia tik Su Tarpininku bet ir tas nepades jei Pagridinio Emailo neduos ...

 

Redaguota , nario CitraMoN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-10-12 17:06, CitraMoN parašė:

Jei emailas neatiduodamas su acc tai neverta pirkt , nes dabar taisykles tokios , savininkas betkda gali susigrazint ACC ir nesvarbu ar emailas pakeistas , pvz pas mane acc ant mob numerio o ne ant emailo , tai as galiu pardavinet kiek noriu :D kad ir kiek jus keisit tuos emailus visi slaptazodziai man i telefona ateina :D

Tai cia tik Su Tarpininku bet ir tas nepades jei Pagridinio Emailo neduos ...

 

idomiai, matomai pasikeite dalykai. tai kaip dabar vyksta tokie dalykai? nes el pasta as nelabai galiu atiduoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...