Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lietuvių CS:GO Esport komanda.


KALASHNIKOV

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai supergameriai! Noriu trumpai, bet aiškiai pristatyti mūsų komanda. Trumpai apie mus. Mes esam TLT'eSport (Team Lithuania'eSport). Jau ne trumpą laiką Esportas tampa populiaresnis ir populiaresnis. Tačiau Lietuva neturi daug populiarių bei žinomų esporto komandų. Todėl mes motyvuoti parodyti kažką
naujo, įkūrėme mūsų esporto komandą! Šiuo momentu, mes telkiames ties žaidimo CS:GO turnyrais, kuriuose kelsime savo komandos vardą. Vėliau mes plėsimes, apimsime ir daugiau žaidimų turnyrų, tačiau tai yra tik ateities planai. Mes norime parodyti, kad nesam tik eilinė komanda. Mes daug laiko skiriame treniruotėms,
analizavimui bei pasiruošimui turnyrams. Mes ateinam tik nugalėti bei laimėti. Nors mūsų komanda ir nauja, tačiau mūsų žaidėjai yra patirę. Todėl mes nebūsime tik mėsa turnyruose.  

Mums tai pat reikia komandos papildymo. Mes ieškome žaidėjų, grafinių dizainerių, moderatorių. kad jei esi motyvuotas bei pasirengęs parašyk man į dc KALASHNIKOV#8378

Mūsų komandos discord: https://discord.io/TLTesport

Nu ir iki kito pasymatimo! Su jumis buvo TLT'eSport.

                          static.png

Redaguota , nario KALASHNIKOV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), KALASHNIKOV parašė:

Nors mūsų komanda ir nauja, tačiau mūsų žaidėjai yra patirę. Todėl mes nebūsime tik mėsa turnyruose.  

 

gal galima steam profilius tų žaidėjų ar steam grupę? jeigu domina turnyrai, tai šokit į faceit, kokios problemos? jeigu gera komanda, tai dar žiūrekit, gal pateksit ir į CS: GO Major, kiek aš esu matęs tų lietuviškų CS: GO komandų, tai dauguma vos vos išlipa iš faceit level 7 ir sustoja ties MG1 Rank. jeigu tokie esate "patyrę", tai kodėl duodamas discord, o ne steam grupe, ar steam profiliai?

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ゲーマー parašė:

gal galima steam profilius tų žaidėjų ar steam grupę? jeigu domina turnyrai, tai šokit į faceit, kokios problemos? jeigu gera komanda, tai dar žiūrekit, gal pateksit ir į CS: GO Major, kiek aš esu matęs tų lietuviškų CS: GO komandų, tai dauguma vos vos išlipa iš faceit level 7 ir sustoja ties MG1 Rank. jeigu tokie esate "patyrę", tai kodėl duodamas discord, o ne steam grupe, ar steam profiliai?

Atėjus į discord'ą pamačiau su rolę žaidėja nuėjau į faceit paskyrą 7level  nežinau kur čia rimta komanda. Ir ką gali pasiekti turnyruose jei nesugeba pasiekti 10lvl.

Redaguota , nario Epic Skry
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), ゲーマー parašė:

gal galima steam profilius tų žaidėjų ar steam grupę? jeigu domina turnyrai, tai šokit į faceit, kokios problemos? jeigu gera komanda, tai dar žiūrekit, gal pateksit ir į CS: GO Major, kiek aš esu matęs tų lietuviškų CS: GO komandų, tai dauguma vos vos išlipa iš faceit level 7 ir sustoja ties MG1 Rank. jeigu tokie esate "patyrę", tai kodėl duodamas discord, o ne steam grupe, ar steam profiliai.

Turime mes ir steam grupę, tačiau ji yra privati. :) Jeigu reiks bus ir steam profiliai. Tikrai nėra problemos

prieš 6 valandas(-ų), Epic Skry parašė:

Atėjus į discord'ą pamačiau su rolę žaidėja nuėjau į faceit paskyrą 7level  nežinau kur čia rimta komanda. Ir ką gali pasiekti turnyruose jei nesugeba pasiekti 10lvl.

Ne lygiuose esmė žmogau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), KALASHNIKOV parašė:

Turime mes ir steam grupę, tačiau ji yra privati. :) Jeigu reiks bus ir steam profiliai. Tikrai nėra problemos

Ne lygiuose esmė žmogau ?

Level 7 yra pakankamai žemas žaidėjams, kurie save laiko "patyrusiais". Jums reiktų pasiekti bent 9, nors ir 10 nera taip sudetinga. Kiekviena komanda, kuri turi nors truputį daugiau įgūdžių gali tai padaryti.

Ar privati steam grupe ar vieša, aš jos vis tiek nematau kontekste. O ką reiškia "jeigu reiks"? Man dabar reikia. Aš nesuprantu prasmės, kam slėpti Steam ID / Steam Group. 

Redaguota , nario ゲーマー
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įtariu keletas kiemo draugų, kurie pažaidė CS 1.6 su kodais, o dabar nusprendė CSGO pažaist ir dar apie e-Sport lygį svajoja.

Kaip ten bebūtų - svajot ir siekt savo tikslų nedraudžiama.

Bet pradžiai pasitvarkykit savo komandą, kad nebūtų gėdą ją parodyt ir kažką pasiekti e-Sporto lygyje. :)

Redaguota , nario FedingasLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...