Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Discord Serveris - Dimensija


qpia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

                          Dimensija

Sveikučiai,

Pristatau discord serverį "Dimensija“ 

Serveris yra sukurtas visai nesenei + Mano rankomis :) Tad atėjusieji tikrai neturėtu nustebti mano kūrimu :( 

- Ko galit tikėtis ateitį?

Aktyvų chatą

Draugiškius ir paslaugius žmonęs :)

Rūpestingų ir mandagių narių.

Esu pats serverio Savininkas ir tikiuosi surinkti, bent 100 Žmonių per savaitę, kad serveris augtu nuoširdžiai :) Dėl aprašymo irgi atsiprašau, neturiu ko įterpti, jei turit. Parašykit komentaruose, gal būt kitą kartą įdėsiu :)

 

Discord - Spausk čia

Ačiū už suteiktą dėmėsį :)

Lauksiu jūsų !

Redaguota , nario Mėnuliukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Mėnuliukas parašė:

                          Dimensija

Sveikučiai,

Pristatau discord serverį "Dimensija“ 

Serveris yra sukurtas visai nesenei + Mano rankomis :) Tad atėjusieji tikrai neturėtu nustebti mano kūrimu :( 

- Ko galit tikėtis ateitį?

Aktyvų chatą

Draugiškius ir paslaugius žmonęs :)

Rūpestingų ir mandagių narių.

Esu pats serverio Savininkas ir tikiuosi surinkti, bent 100 Žmonių per savaitę, kad serveris augtu nuoširdžiai :) Dėl aprašymo irgi atsiprašau, neturiu ko įterpti, jei turit. Parašykit komentaruose, gal būt kitą kartą įdėsiu :)

 

Discord - Spausk čia

Ačiū už suteiktą dėmėsį :)

Lauksiu jūsų !

Jau tuuu 

Aktyvų chatą

Draugiškius ir paslaugius žmonęs :)

Rūpestingų ir mandagių narių.
 

100- kartų girdėjęs , nuėjęs į voice girdi kaip eina kiekvienas sakinis keiksmažodis. :DDD 
 


P.S Pakalbam apie serverį tikėjaus kažko normalaus , bet ne tokio vaizdo, tai pirk reklamas , reklamuok t.t ir dar nori per savaitė 100 žmonių kai nieko nėra išvis. Kai būtu bent 20-30 ir tada sakyti aktyvus chatas dar t.t o dabar nič nieko :DD 

Screenshot_113.png.b5139a1f33c8cec2f593c85c62b38283.pngScreenshot_114.png.8a668be970c7ee0340eddf17bdfda70c.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ғʜ. parašė:

Jau tuuu 

Aktyvų chatą

Draugiškius ir paslaugius žmonęs :)

Rūpestingų ir mandagių narių.
 

100- kartų girdėjęs , nuėjęs į voice girdi kaip eina kiekvienas sakinis keiksmažodis. :DDD 
 


P.S Pakalbam apie serverį tikėjaus kažko normalaus , bet ne tokio vaizdo, tai pirk reklamas , reklamuok t.t ir dar nori per savaitė 100 žmonių kai nieko nėra išvis. Kai būtu bent 20-30 ir tada sakyti aktyvus chatas dar t.t o dabar nič nieko :DD 

Screenshot_113.png.b5139a1f33c8cec2f593c85c62b38283.pngScreenshot_114.png.8a668be970c7ee0340eddf17bdfda70c.png

Gerai, tą padarysiu. Bet kam linkus siuntinėji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Mėnuliukas parašė:

Nauja prisijungimo nuoroda:

https://discord.gg/nQJnSDpfzv

Neapsimetam kokiu kvailu,

Nebent tau vaikystės metas, kad dar galima meluot ?

 

Geras atėjau , pažiūrėjau čia parašiau net nuomone ir metau linkus nais , man įdomu kokio serverio , kai daugiausiai Discord.JS programavime sėdžiu ir savo serverį būnų , i kitus tai kozeriu nueinu pašaudyt o ne reklamuot , ką aš tau koks 13-metis kad taip daryčiau , neprisigalvok šudu. Kai bus įrodymu arba net logai tada parašyk kažką. :)
Ai rimtai ką tu parodysi kad nieko neturi tik žemint ir viskas ką sugebi iš oro ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ғʜ. parašė:

Geras atėjau , pažiūrėjau čia parašiau net nuomone ir metau linkus nais , man įdomu kokio serverio , kai daugiausiai Discord.JS programavime sėdžiu ir savo serverį būnų , i kitus tai kozeriu nueinu pašaudyt o ne reklamuot , ką aš tau koks 13-metis kad taip daryčiau , neprisigalvok šudu. Kai bus įrodymu arba net logai tada parašyk kažką. :)
Ai rimtai ką tu parodysi kad nieko neturi tik žemint ir viskas ką sugebi iš oro ;)

 

Kozeriu pašaudyt bet pas mane nepašaudai kozeriu o su Roniu chatini tik ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 6 valandas(-ų), ғʜ. parašė:

Geras atėjau , pažiūrėjau čia parašiau net nuomone ir metau linkus nais , man įdomu kokio serverio , kai daugiausiai Discord.JS programavime sėdžiu ir savo serverį būnų , i kitus tai kozeriu nueinu pašaudyt o ne reklamuot , ką aš tau koks 13-metis kad taip daryčiau , neprisigalvok šudu. Kai bus įrodymu arba net logai tada parašyk kažką. :)
Ai rimtai ką tu parodysi kad nieko neturi tik žemint ir viskas ką sugebi iš oro ;)

 

Nu gal įrodymu ir neturiu, bet vistiek apsimeti "Kvailu" kad aš to nežinau :D

Nu kam apsimest tokiu, taigi tau ne 13 kaip sakei

Nebetesiu su Kvailu žmogum pokalbio kuris neigia savo nuodebę,

Duokim durniui kelia

Redaguota , nario Mėnuliukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Mėnuliukas parašė:

Nu gal įrodymu ir neturiu, bet vistiek apsimeti "Kvailu" kad aš to nežinau :D

Nu kam apsimest tokiu, taigi tau ne 13 kaip sakei

Nebetesiu su Kvailu žmogum pokalbio kuris neigia savo nuodebę,

Duokim durniui kelia

Oi dieve , savo tik keli į viršu kur nu nieko iš to neišloši ką galiu pasakyti , save tik žemini su tokiais pasakymais :DD Jeigu pats sakai gal įrodymu ir neturiu , nu tai ir viskas tema uždaryta , kiti žino mano poelgi kaip aš darau ir ką. O ne kad iš oro atėjęs , dar parašiau nuomone ir išėjęs iš serverio tu dar drįsti sakyti kad aš reklamuoju , kai turėsi normalų loggeri, arba įrodymus kad buvo reklamuota ir tada komentuok kažką. Jeigu net tau viršuj žmogus @Light The Sky parašė. Tai kąžinau nebandyk išsisukt kur net nebuvo tokio dalyko , pats verkšleni kad va Screenshot_136.png.b417b9e3701dc5e4be04576a95a25990.png
Nu kam meluot žmonėm kur įrodymu neturi , ar tiek sunku loggeri įsijungt. Tada būtų kažkas kito ir kitaip kalbėta. O dabar nei įrodymų tu turi t.t , tiesiog save gerai žemini. Nemaišyk ir + žmonių. :D;)

prieš 10 valandas(-ų), Light The Sky parašė:

Kozeriu pašaudyt bet pas mane nepašaudai kozeriu o su Roniu chatini tik ;D

Nu gerai pas tavęs nepašaudau kitur pašaudau kozeriu :DDDD 

P.S Nu realiai va paėmus kaip tu čia sakai kad "reklamuoju" kur sakau kad buvo dirbta tuo dar momentu su Discord.JS. Nebejuokink ir žmoniu taip sakant ir pakartosiu dar kartą nemaišyk žmonių.
Screenshot_139.png.2a66f7b035a4dfdcce30cf8c6ccd514d.pngScreenshot_138.png.deea5149c62f4cd458e358afdce11523.pngScreenshot_137.png.1edcadc884bc0db28320795d707b55f5.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 783 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...