Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del interneto


MynThOn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas , taigi naudoju Telia Hibridini interneta ale tas 4G. Per laida ir per Wifi nera skirtumo pagal speedtest rodo Max ~12mb/s kartais nusimusa isvis iki ~5mb/s, o taip iprastai buna iki 90mb/s. Jau savaite laiko pjauna gryba.. Telia sako viskas OK. Apie zaidimus fps net kalbos nera Valorant zaidziant  pastvoiai "nertwork problem" dega sone. Jau savaite laiko taip.. Modemas stovi Huawei telios, ir ta antena.. Kaip suprantu modemas tas su kortele yra, ar antena ta ? Nesu issiaiskines, jeigu tarkim modema geresni pasiemi su antenomis ? kito interneto pas manes neivesi.. Galima aisku tele2 ir pns. bet nenoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt turi omeny Mbps, o ne MB/s. Mobilaus interneto greitis dažniausiai mėgsta sulėtėti miestuose kur daug vartotojų ir didesnė stočių apkrova piko metu. Pas save gali patikrinti ar neturi bėdų su signalo stiprumu.

Modemo nustatymuose (192.168.8.1) gali rasti signalo rodmenis.

image.png.f366565ce4cdac535eca5c513736ae86.png

Informacija apie
RSRP ir RSRQ
SINR


Jei turi Telia / Ežio kortelę savo telefone gali pavaikščioti po namus su programėlę ir susirasti vietą kur signalas stipriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek naudojas ta telia hibridini tiek paprasta 4g dabar reliai ta pati hujnia su pingu ir man valorante network problem daznai meta download 70mbps visada puse velnio buna o su pingu visada problemu bus patikek :D nebent placiajuosti isivedi ir tai speju nebus atvestas tragedija jei daugiau nei 50pingo yra zaist

Redaguota , nario rxooq
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, rxooq parašė:

Kiek naudojas ta telia hibridini tiek paprasta 4g dabar reliai ta pati hujnia su pingu ir man valorante network problem daznai meta download 70mbps visada puse velnio buna o su pingu visada problemu bus patikek :D nebent placiajuosti isivedi ir tai speju nebus atvestas tragedija jei daugiau nei 50pingo yra zaist

na jei daugiau nei 50 pingo kelia problemas, reiketu tikriausiai paziureti ar cia tikrai pingas ar kreivos rankos, iki 80 pingo be problemu galima zaisti, na bent jau man ejo.

on topic, mobilus internetas priklauso nuo apkrovos, jei daugiau zmoniu naudojasi, mazesnis ir greitis, jei taip staigiai nukrito (jei buvo 90 mbps ir krito iki 12), gali buti, kad kazkas infrastrukturoj pasikeite, pvz. artimiausias bokstas sugedo, ar gal isvis nebepriklauso jiems. Gali bandyti istraukti sim kortele is modemo ir isidet i telefona ir eit ziuret koki signala rodo (4G/4GLTE/3G) (dabar paskaiciau, @prefis lygiai ta pati paminejo :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

na jei daugiau nei 50 pingo kelia problemas, reiketu tikriausiai paziureti ar cia tikrai pingas ar kreivos rankos, iki 80 pingo be problemu galima zaisti, na bent jau man ejo.

on topic, mobilus internetas priklauso nuo apkrovos, jei daugiau zmoniu naudojasi, mazesnis ir greitis, jei taip staigiai nukrito (jei buvo 90 mbps ir krito iki 12), gali buti, kad kazkas infrastrukturoj pasikeite, pvz. artimiausias bokstas sugedo, ar gal isvis nebepriklauso jiems. Gali bandyti istraukti sim kortele is modemo ir isidet i telefona ir eit ziuret koki signala rodo (4G/4GLTE/3G) (dabar paskaiciau, @prefis lygiai ta pati paminejo :D)

nu ok 50 dar *Myliu SuperGames.lt* bet jau 60-80 pingo tai jau nebetaip gerai jauciasi zaidimas bent jau man kartais lyg jauciasi lyg trukciotu tai stepini  :) kai pameginau prie sviesolaidinio intiko su  stabiliu 40pingo palost didelis skirtumas bent jau man :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 816 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...