Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

2021/2022 m. SA-MP projekto rinkimai !


Politologas_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

2021/2022 metų SA-MP projekto rinkimai !  

69 balsai

  1. 1. 1. Kuris jūsų atžvilgiu SA-MP projektas per šiuos metus, padarė pažanga ?

    • GreenSIDE.lt
      34
    • LSG.lt
      5
    • LAS-VENTURAS.lt
      9
    • SARG.lt
      8
    • LMG.LT
      3
    • RLS.lt
      10

Apklausa užrakinta.


Recommended Posts

Labas rytas, taigi kaip ir neužilgo naujiejį metai :) ir tą progą padiskutuokime tokiu klausimų: 

Kuris jūsų atžvilgiu SA-MP projektas per šiuos metus, padarė pažanga ? 

 

Laukių jūsų nuomonių ! ? :) 

 

Apklausa vyks iki: 2021.12.31 // 00:05

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš žaidęs tokiam kaip sarg'e stiliui, tai einu už jį, nes man ir greenside neblogas projektas, bet ten jau per daug pridėta per daug pribumbasu, bei ekonomiką per daug sunki, bei sistemos yra kitos, o sarg yra toks originalus projektas.

Redaguota , nario Admin_Chilleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors LSGyvenimas šiek tiek šiuo metu apleistas, jis visad turės vietą mano širdyje. Paprasčiausiai tai pats įdomiausias ir originalią tvarką turintis projektas. Jau šiame serveryje ilgai nežaidęs, galiu remtis tik gerais prisiminimais, tačiau vistiek balsuosiu už jį. :nice:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

aš manau kad balsuočiau už Las-venturas.lt. Pagrįsiu manau nuomonė užtektinai, kad pritartu man žmonės. Niekados nebuvo ant tiek griežta kiek "GreenSide", nebuvo tokios kontrolės žaidėjų, visi žaisdavo gan laisvai. Faktas nesulyginsi ir su "SARG", kadangi šis serveris jau patapęs freeroamu nuo ~ 2017 metų, kada visi žaidėjai turi milijonų milijonus, ekonomika visiškai jau buvo žlūgus, ir daro ką nori.. O dėl kitu projektu negaliu kažką daugiau pakomentuoti, kadangi juose nežaidžiau kiek SARG ir GreenSide. Žinoma, gaila kad samp'o auditorija išsilakstė, tikrai būtu smagu sugrįžti į tuos jaunystės laikus kai leisdavai prie PC ir žaisdavai ta sampą. ? Manau daug kas pritars, kad buvo vieni iš smagiausiu laiku. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), witzxy parašė:

aš manau kad balsuočiau už Las-venturas.lt. Pagrįsiu manau nuomonė užtektinai, kad pritartu man žmonės. Niekados nebuvo ant tiek griežta kiek "GreenSide", nebuvo tokios kontrolės žaidėjų, visi žaisdavo gan laisvai. Faktas nesulyginsi ir su "SARG", kadangi šis serveris jau patapęs freeroamu nuo ~ 2017 metų, kada visi žaidėjai turi milijonų milijonus, ekonomika visiškai jau buvo žlūgus, ir daro ką nori.. O dėl kitu projektu negaliu kažką daugiau pakomentuoti, kadangi juose nežaidžiau kiek SARG ir GreenSide. Žinoma, gaila kad samp'o auditorija išsilakstė, tikrai būtu smagu sugrįžti į tuos jaunystės laikus kai leisdavai prie PC ir žaisdavai ta sampą. ? Manau daug kas pritars, kad buvo vieni iš smagiausiu laiku. :)

lmg, va tau šių laikų sampas, kadangi persikėlė ant GTA V platformos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 8 mėnesių...

vienareiksmiskai greenside.lt projektas. serveryje ekonomika nesugadinta, projekto administracija aktyvi ir atsako i klausimus greitai, o tai ir irodo, kad jiems rupi projekto zaidejai. jeigu moki zaist - greenside nebus per griezta, viskas ten gerai ir siuo metu jis pirmauja populiariausio sa-mp projekto rinkimuose, mano akimis. noreciau sugrazinti ir www.lmg.lt laikus, kaip zaidavo bent ~ 150. visa vaikyste ten suleides, noreciau sugrizt

Redaguota , nario Jeff Bezos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 499 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...