Peršokti į turinį

Del serverio

Recommended Posts

Sveiki visi,

Atsiradus laisvo laiko, prisiminiau SA-MP ir apeme nostalgija. Seniau turejau svajone sukurti serveri kuriame zaidimas butu panasus i sena, gera Kelyje 2. 

Visa serverio esme, butu tiesiog smagiam pasizaidimui su draugais ir kitais bendraminciais, kurie vis dar megsta pazaist SA-MP. Serverio veiksmas vyktu per visa San Andreas zemelapi. Pradzioje zaidejai pradetu nuo mazo autobusiuko ar kazko panasaus. Velesneje zaidimo stadijoje, kuomet turetu uzdirbe siek tiek pinigu, zaidejai galetu ikurinet imones, jose samdyt kitus zaidejus ir t.t. 

Taigi mano klausimas butu. Ar atsirastu norinciu pazaisti vakarais? Ar nebus betikslis serverio kurimas, kadangi matau kaip vis daugiau ir daugiau zmoniu pereina i GTA V.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Reikia, daugiau apra┼íymo ir daugiau to u┼żbr─Ś┼żto tikslo - jei serveris bus ─»domus, ┼żmon─Śs visada ateis pa┼żi┼źr─Śti, pa┼żaisti ir tuo pa─Źiu pakvies kitus jei labai kels susidom─Śjim─ů. Taip rekomenduos dar treties asmenims. Sakys "oo tikrai ger─ů server─» atradau", bet svarbiausia momentas sukuriant server─» nuo pirm┼│ dien┼│ nesugadinti serverio ekoomikos, bei kit┼│ reikal┼│. Dauguma ┼żaid─Śj┼│ yra ─»prat─Ö, kad gauti naujam serverio atidaryme visk─ů i┼í karto b┼źt┼│ galima gauti lengva ranka - pavyzd┼żiui administratori┼│, xp, pinig┼│ ar kitas paslaugas. Jei kursi, pirmiausias patarimas tik neprasid─Śk su ┼íitom dalybomis, nes serveris tikrai tada nei┼ísilaikys nei savait─Śs, apart to, kad bus galima visk─ů gauti lengvai. ┼Żinoma jei planuoji projekt─ů kurti, rimt─ů ir su rimtomis galimyb─Śmis, tik tam ─Źia a┼í tau duodu pavyzd┼żi┼│. Bet jeigu neplanuoji kurti rimto projekto, tai viskas tavo pam─ůstymams, kaip nori taip elgkis su savo projektu. S─Śkm─Śs.

Nuoroda ─» komentar─ů

32 minutes prie┼í, Hustr1ne para┼í─Ś:

Sveiki visi,

Atsiradus laisvo laiko, prisiminiau SA-MP ir apeme nostalgija. Seniau turejau svajone sukurti serveri kuriame zaidimas butu panasus i sena, gera Kelyje 2. 

Visa serverio esme, butu tiesiog smagiam pasizaidimui su draugais ir kitais bendraminciais, kurie vis dar megsta pazaist SA-MP. Serverio veiksmas vyktu per visa San Andreas zemelapi. Pradzioje zaidejai pradetu nuo mazo autobusiuko ar kazko panasaus. Velesneje zaidimo stadijoje, kuomet turetu uzdirbe siek tiek pinigu, zaidejai galetu ikurinet imones, jose samdyt kitus zaidejus ir t.t. 

Taigi mano klausimas butu. Ar atsirastu norinciu pazaisti vakarais? Ar nebus betikslis serverio kurimas, kadangi matau kaip vis daugiau ir daugiau zmoniu pereina i GTA V.

┬áJei tai bus tik va┼żiojimas krovini┼│, tai arba greit atsibos ┼żmon─Śms arba nesulauksi tokio susidom─Śjimo. Turi sugalvoti ─»domi┼│ sistem┼│, veikl┼│ k─ů dar ┼żaid─Śjai gal─Śtu veikti. Manau jei pasi┼źlysi ka┼żk─ů naujo ir ─»domaus, visada susilauksi d─Śmesio.

Nuoroda ─» komentar─ů

Kalbant apie dalybas tai tikrai esu pries jas. Pats SA-MP zaidziau daug metu, niekada nepatiko eiliniai GRP arba kiti vienadieniai projektai. Todel tikrai nezadu nieko dalyti. 

Kalbant apie serveri, tai tikrai nebus tik vazinejimas nuo tasko A iki tasko B. Zaidejai gales ikurti imones, samdyti kitus zaidejus, konkuruoti su kitomis imonemis. Taip pat esu sugalvojes ir ivairiu verslu sistemu. Zaidejai gales kurti verslus, taciau tam reikes prekiu ar kitu ivairiu dalyku kuriuos reikes uzsisakyti kad kazkas atveztu. Na zodziu, tikrai galima sugalvoti begales idomiu dalyku. Kalbant apie zaideju ekonomikos raida, tikrai nebus kad pora kroviniu atvezes gaus daug pinigu ir taip gales pirkti nauja sunkvezimi.

Man tiesiog yra idomi kitu nuomone ar sudomintu toks serveris ar Lietuvoje zmones vis dar megsta tik GRP.

Nuoroda ─» komentar─ů

14 minutes prie┼í, Hustr1ne para┼í─Ś:

Kalbant apie dalybas tai tikrai esu pries jas. Pats SA-MP zaidziau daug metu, niekada nepatiko eiliniai GRP arba kiti vienadieniai projektai. Todel tikrai nezadu nieko dalyti. 

Kalbant apie serveri, tai tikrai nebus tik vazinejimas nuo tasko A iki tasko B. Zaidejai gales ikurti imones, samdyti kitus zaidejus, konkuruoti su kitomis imonemis. Taip pat esu sugalvojes ir ivairiu verslu sistemu. Zaidejai gales kurti verslus, taciau tam reikes prekiu ar kitu ivairiu dalyku kuriuos reikes uzsisakyti kad kazkas atveztu. Na zodziu, tikrai galima sugalvoti begales idomiu dalyku. Kalbant apie zaideju ekonomikos raida, tikrai nebus kad pora kroviniu atvezes gaus daug pinigu ir taip gales pirkti nauja sunkvezimi.

Man tiesiog yra idomi kitu nuomone ar sudomintu toks serveris ar Lietuvoje zmones vis dar megsta tik GRP.

Svar─Źiau apie pana┼íi─ů ─»dej─ů ir planavau j─ů bandyti ─»gyvendinti, nes tokio tipo serveri┼│ n─Śra Lietuvos samp pasaulyje. Tikrai puiki ─»deja jei apart va┼żin─Śjimo i┼í ta┼íko A ─» ta┼ík─ů B turi daugiau ─»domi┼│ sistem┼│. A┼í asmeni┼íkai ┼żais─Źiau:)

Nuoroda ─» komentar─ů

6 minutes prie┼í, ^Rokas para┼í─Ś:

Svar─Źiau apie pana┼íi─ů ─»dej─ů ir planavau j─ů bandyti ─»gyvendinti, nes tokio tipo serveri┼│ n─Śra Lietuvos samp pasaulyje. Tikrai puiki ─»deja jei apart va┼żin─Śjimo i┼í ta┼íko A ─» ta┼ík─ů B turi daugiau ─»domi┼│ sistem┼│. A┼í asmeni┼íkai ┼żais─Źiau:)

As sia ideja buvau pradejas krapstyti mazdaug 2013 metais, taciau tuomet atsirado visiskai kitu darbu ir teko viska mesti. Taip pat per ta laika kuomet nezaidziau SA-MP stipriai patobulejo mano programavimo igudziai, todel dabar daugelis sistemu atrodo ypac lengvos.

Nuoroda ─» komentar─ů

14 minutes prie┼í, Hustr1ne para┼í─Ś:

As sia ideja buvau pradejas krapstyti mazdaug 2013 metais, taciau tuomet atsirado visiskai kitu darbu ir teko viska mesti. Taip pat per ta laika kuomet nezaidziau SA-MP stipriai patobulejo mano programavimo igudziai, todel dabar daugelis sistemu atrodo ypac lengvos.

A┼í irgi ilgai "svajoju", bet ┼żini┼│ tr┼źkumo taip ir neband┼żiau ─»gyventinti. Tavo situacijoje super. Puikios ─»dejos, beliko realizuoti:)┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

10 minutes prie┼í, ^Rokas para┼í─Ś:

A┼í irgi ilgai "svajoju", bet ┼żini┼│ tr┼źkumo taip ir neband┼żiau ─»gyventinti. Tavo situacijoje super. Puikios ─»dejos, beliko realizuoti:)┬á

Na tuomet butu neblogai surasti zmogu kuris gali atlikti map darbus, nes man tai nera stiprioji dalis :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, Hustr1ne para┼í─Ś:

Jeigu kaip ir k─ů pamin─Śjai ─Źia, tada bent jau mane asmeni┼íkai domint┼│ ir tikrai atei─Źiau ┼żaisti ne vienas o su daugiau ┼żmoni┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

45 minutes prie┼í, iNico para┼í─Ś:

Jeigu kaip ir k─ů pamin─Śjai ─Źia, tada bent jau mane asmeni┼íkai domint┼│ ir tikrai atei─Źiau ┼żaisti ne vienas o su daugiau ┼żmoni┼│.

Na tuomet manau galiu pradet kurti kazka. Zinoma serveris tikrai nebus paleistas greitu metu, bet vakarais po darbo galima pradeti dirbti :)

Nuoroda ─» komentar─ů

34 minutes prie┼í, Hustr1ne para┼í─Ś:

Na tuomet manau galiu pradet kurti kazka. Zinoma serveris tikrai nebus paleistas greitu metu, bet vakarais po darbo galima pradeti dirbti :)

S─Śkm─Śs darbuose! Prireiks daug kantryb─Śs.­čśü┬á─«dejas u┼żsira┼íyk, lengviau realizuojasi ir nepamir┼íti sistem┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

Nenoriu reklamuot, bet paimk pavizdi i┼í Rusi┼íku projektu. Ju projektai turi po kelis serverius kuriu bendras aktyvumas virsija 8.000 ┼żaideju and de┼íimties serveriu ( vieno projekto ). Ten tikrai reikia ┼żaisti ir turet laiko ┼żaist, o ne ┼íeip sau su darbine kelti alga i minute. Kraftu systema, dueliai, daug eventu, mi┼íkai, ┼żvejyba, turgus su savo tavarais kurios pats pasidarei, net gi tualetai yra, kitokia lygiu systema (PAYDAY). Fermos, ir dar labai daug vardint. Tesiog pats ┼żaidimas tave itraukia, nera jokiu vip su double xp ir algom. Turiu nauduot visus pir┼ítus kad gaut pinigu, o ne kaip pas mus pagrindinis mygtugas ENTER ir W kad va┼żiot i prieki, ir taip visa diena.

Nuoroda ─» komentar─ů

1 minute prie┼í, Young Amigos para┼í─Ś:

Nenoriu reklamuot, bet paimk pavizdi i┼í Rusi┼íku projektu. Ju projektai turi po kelis serverius kuriu bendras aktyvumas virsija 8.000 ┼żaideju and de┼íimties serveriu ( vieno projekto ). Ten tikrai reikia ┼żaisti ir turet laiko ┼żaist, o ne ┼íeip sau su darbine kelti alga i minute. Kraftu systema, dueliai, daug eventu, mi┼íkai, ┼żvejyba, turgus su savo tavarais kurios pats pasidarei, net gi tualetai yra, kitokia lygiu systema (PAYDAY). Fermos, ir dar labai daug vardint. Tesiog pats ┼żaidimas tave itraukia, nera jokiu vip su double xp ir algom. Turiu nauduot visus pir┼ítus kad gaut pinigu, o ne kaip pas mus pagrindinis mygtugas ENTER ir W kad va┼żiot i prieki, ir taip visa diena.

As tikrai nenoriu serverio, kuriam reikes kaip per koki GRP isidarbinti ir vazineti uz tai tau moka pinigus.

Pas mane ir yra visa ideja daryt principe kaip Kelyje 2( vezioti krovinius, kurti imones ir pns. ) bet tuo paciu prideti ir kitu RPG elementu kaip verslai ir t.t. Jeigu kazkas noretu tik vazineti, tai prasau isijunkit Euro Truck Simulator ir vaziuokit per europa :D Mano tikslas yra tiesiog sukurt serveri kuriame butu daugiau veiklos nei vien vazineti.

Taip pat noreciau paprasyti zmoniu, kurie turit kokiu ideju, kurios butu susijusios su serveriu, visada drasiai siulykite :) 

Nuoroda ─» komentar─ů

Ne┼żinau, man ┼íi id─Śja monotoni┼íka. Padirbus valand─ů jau "furistu" norisi kuo grei─Źiau ka┼żk─ů smagaus paveikti. Daugelis jais dirba GRP serveriuose, kadangi ten geriausi pinigai. Tai pastatyti server─» ant va┼żin─Śjimo su "fura", skamba nuobod┼żiai. Serverius visada gelb─Śdavo veiksmas, bendruomen─Ś, geros sistemos.┬á

Reikia pagalvoti ir apie prakti┼íkum─ů: kokia esm─Ś kurti produkt─ů ant sampo, kur─» ┼żmogus gali paprastai pa┼żaisti, to pavyzdys ETS2, kuris ir buvo b┼źtent tokiam tikslui ir sukurtas.

Redaguota , nario Lipalas
Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 2 valandas(-┼│), Young Amigos para┼í─Ś:

Su tokia sistema apie serverius kaip min─Śjai, turi ne po vien─ů o daugiau kurie egzistuoja vieno projekto, tai ne tik rusai turi t─ů dalyk─ů. ┼Żaid┼żiu viename i┼í angli┼ík┼│ projekt┼│ kur irgi tas pats egzistuoja. Pavyzd┼żiui 3 serveriai tik EN kalba. Ir 4 serveris tik CZ kalbos.

Nuoroda ─» komentar─ů

2 minutes prie┼í, Lipalas para┼í─Ś:

Ne┼żinau, man ┼íi id─Śja monotoni┼íka. Padirbus valand─ů jau "furistu" norisi kuo grei─Źiau ka┼żk─ů smagaus paveikti. Daugelis jais dirba GRP serveriuose, kadangi ten geriausi pinigai. Tai pastatyti server─» ant va┼żin─Śjimo su "fura", skamba nuobod┼żiai. Serverius visada gelb─Śdavo veiksmas, bendruomen─Ś, geros sistemos.┬á

Reikia pagalvoti ir apie prakti┼íkum─ů: kokia esm─Ś kurti produkt─ů ant sampo, kur─» ┼żmogus gali paprastai pa┼żaisti, to pavizdys ETS2, kuris ir buvo b┼źtent tokiam tikslui ir sukurtas.

Nieks nesako, kad tai bus identiskas dalykas kaip ETS2, taciau tai butu zaidimas pastatytas ant sunkvezimiu vairuotoju ir apipintas aplinkinemis sistemomis, kurios priklausytu viena nuo kitos. Taip pat butu ir keleta darbu kaip policininkas, medikas, butu mafijozai kaip per kelyje 2. Zodziu, cia dar yra tik ideja, kuri vystisis bekuriant projekta :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Kam ┼żaisti ┼żaidim─ů pana┼í┼│ ─» CoD, jei gali ┼żaisti CoD? Tas pats ir ─Źia.

Va┼żin─Śs, u┼żkalin─Śs pinigus, visad prasilenkin─Śs ir visi┼íkas monotoni┼íkumas. Susikurk logi┼íkesnes svajones.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

21 minutes prie┼í, rsrytis. para┼í─Ś:

Kam ┼żaisti ┼żaidim─ů pana┼í┼│ ─» CoD, jei gali ┼żaisti CoD? Tas pats ir ─Źia.

Va┼żin─Śs, u┼żkalin─Śs pinigus, visad prasilenkin─Śs ir visi┼íkas monotoni┼íkumas. Susikurk logi┼íkesnes svajones.┬á

Paskaityk visa diskusija :) O kokias svajones turet, ne tau aiskint :)

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...