Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit kokį telefona pirkti.


- ただし

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi mano telefonas pasenęs ir nusprendžiau greitu metu atsinaujinti, tai norėčiau išgirsti patarimu kokį telefona pirktis, kadangi žalias su telefonais.

Nesu iphone mėgėjas, tai nelabai ir norėčiau kažko iš iphone. Įprastai turėdavau kažką iš Huawei ar Samsung. Telefonas būtu naudojamas tik dėl tam tikrų programų kaip messenger, discord, snapchat, twitter ir kt. Bet galbūt ateityje ir bus žaidžiami kažkokie, tai žaidimai.

Biudžetas manau būtu kokie 500 eurų, max - 600e. 

Dėkui iš anksto.

Redaguota , nario Noldez.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • - ただし pakeitė pavadinimą į Pasiūlykit kokį telefona pirkti.
5 minutes prieš, wapas parašė:

Kodel?

Jų ECO-Sistem'os, paprastumo, antivirusinės sistemos bei iCloud saugumo, FaceTime, Luxury dizaino, ir ypač nelaginančios sistemos (pats naudoju iPhone 11 kurį pirkau prieš 2 metus, tai dar tikrai veikia be jokio lag'o, nenoriu sumeluoti, bet kiek atsimenu ant samsung'o dažnai pasitaikydavo jog kažkas užsibugindavo, aišku per tiek laiko, viską galėjo ir sutvarkyti.) ilgesnio update palaikymo(pvž.: iPhone SE buvo atsiradęs pardavime 2016 metais, IOS update jame eina iki šiol.) Aišku jie kainuoja daugiau, bet manau geriau yra išleisti daugiau, ir patį telefoną turėti ilgiau. Manau didžiausias minusas yra jog juos yra labai sunku tvarkyti ypač ant naujesnių modėlių(pvž.: negali pakeisti kameros, nes neveiks face-id ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), タージケイ parašė:

Noriu tik šiaip pasakyti, naudojau samsung'us ilgai, bet maždaug prieš 3 metus perėjau į apple, niekada nebe grįžčiau atgal:)

Kaip kam, pirkau naudotą Iphone X, prieš 2 metus :D Nei 3 mėnesių nereikėjo, kai pardaviau.. Samsungas geriau žymiai, bent jau man. 

O siūlyčiau S21 paprastas, 5G, pirkau iš Bite pilna kaina prieš ~mėnesį, esu belekaip patenkintas šituo pirkiniu. :D Tiek kamera belekaip gera, procesorius kaip telefonams, žiauriai geras, tinka ir žaidimams. Pasikrauni ryte, visą dieną scrollini fb/discordą, ir išsikrauna galų galę max 50%. Pliusas didelis, kad palaikys 5G, kai tik atsiras. 

Daugiau info gali rast čia: 

 

Redaguota , nario Doxony
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Noldez. parašė:

Taigi mano telefonas pasenęs ir nusprendžiau greitu metu atsinaujinti, tai norėčiau išgirsti patarimu kokį telefona pirktis, kadangi žalias su telefonais.

Nesu iphone mėgėjas, tai nelabai ir norėčiau kažko iš iphone. Įprastai turėdavau kažką iš Huawei ar Samsung. Telefonas būtu naudojamas tik dėl tam tikrų programų kaip messenger, discord, snapchat, twitter ir kt. Bet galbūt ateityje ir bus žaidžiami kažkokie, tai žaidimai.

Biudžetas manau būtu kokie 500 eurų, max - 600e. 

Dėkui iš anksto.

Nusipirkęs iPhone pamirši ką reiškia android.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Doxony parašė:

Kaip kam, pirkau naudotą Iphone X, prieš 2 metus :D Nei 3 mėnesių nereikėjo, kai pardaviau.. Samsungas geriau žymiai, bent jau man. 

O siūlyčiau S21 paprastas, 5G, pirkau iš Bite pilna kaina prieš ~mėnesį, esu belekaip patenkintas šituo pirkiniu. :D Tiek kamera belekaip gera, procesorius kaip telefonams, žiauriai geras, tinka ir žaidimams. Pasikrauni ryte, visą dieną scrollini fb/discordą, ir išsikrauna galų galę max 50%. Pliusas didelis, kad palaikys 5G, kai tik atsiras. 

Daugiau info gali rast čia: 

 

Turiu toki pati gaidi kaip tu rekomenduoji, vieninteli pliusa kuri izvelgiu i S21 darza tai kad nekaista kaip velnias, toliau nieko gero. Salia iph12 daro identiskas apkrovas ir ramiai pushina, o s21 su stutteriais. Siaip ka bent jau as asmeniskai pirkciau tai iph13 pro, kadangi ekranas patobulejo iki man aktualaus, o samsas liks samsu, plastmases gabalas su androido lagais ir "efektais". Keicia ten tuos skaiciukus androidai, bet vistiek š.. laikys max metus po pirkimo veliau tik leteja ir leteja, kisa visokias samsung free, samsung members, samsung upday, bixby ir dar visokio sudo kad tau "pagelbetu" gyvenime lygiai taip pat kaip man sinusai ir kosinusais gyvenime pagelbejo. Arba xiaomi uz gerus pinigus arba iph uz brangiai bet gerai 3-4 metam

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Turiu toki pati gaidi kaip tu rekomenduoji, vieninteli pliusa kuri izvelgiu i S21 darza tai kad nekaista kaip velnias, toliau nieko gero. Salia iph12 daro identiskas apkrovas ir ramiai pushina, o s21 su stutteriais. Siaip ka bent jau as asmeniskai pirkciau tai iph13 pro, kadangi ekranas patobulejo iki man aktualaus, o samsas liks samsu, plastmases gabalas su androido lagais ir "efektais". Keicia ten tuos skaiciukus androidai, bet vistiek š.. laikys max metus po pirkimo veliau tik leteja ir leteja, kisa visokias samsung free, samsung members, samsung upday, bixby ir dar visokio sudo kad tau "pagelbetu" gyvenime lygiai taip pat kaip man sinusai ir kosinusais gyvenime pagelbejo. Arba xiaomi uz gerus pinigus arba iph uz brangiai bet gerai 3-4 metam

Nebus taip, kad nuo kokio kito Android su Smart Switch perėjai? Pirmai ir man buvo, kad baisiai lagino, bet padarius factory reset ir švarų setupą, lagai dingo. Ir bent jau man jokių Samsung Members, Bixby naglai nekiša.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), darrel. parašė:

Nebus taip, kad nuo kokio kito Android su Smart Switch perėjai? Pirmai ir man buvo, kad baisiai lagino, bet padarius factory reset ir švarų setupą, lagai dingo. Ir bent jau man jokių Samsung Members, Bixby naglai nekiša.

Gera ideja, jo su smart switch is iphone x perkelinejau, reiks pabandyt persikelt viska rankiniu budu. +12 androidas siuo metu lag bugu turi :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...