Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Drop Servicing] Kuriamas projektas ieško pagalbininko!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,
Besiplečiant technologijoms, keičiasi ir gyvenimo būdas bei projektai, atkeliauja naujos idėjos, naujos inovacijos bei naujų verslų modeliai. Taigi, norėjau pasikalbėti apie DropServicing projektą, apie viską, ko ieškau, ko reikia, bei kas padaryta.

___________________________________________________________

DropServicing verslo modelis: Gal daug kas žino, gal nežino, DropServicing yra labai panašus verslo modelis į DropShipping'ą tačiau žymiai lengvesnis bei paprastesnis. Įsivaizduokit, jūs turite svetainę, kurioje teikiamos svetainių kūrimo paslaugas. Klientas nori e-shop už 600Eur., jūs surandate programuotoją, kuris tai padaryti pigiau, šiuo atveju galime sakyti už 400Eur. jums atlieka 200Eur. Tai yra jūsų uždarbis. Tai toks paprastas verslo modelis, tačiau norint pasiekti, kad klientai patys susiektų su mumis, o nei mums ieškoti klientų, reikia ir marketingo, puikios svetainės, bei begalę kitų dalykų.

Projektas: Projekte esu tik aš, užsiimu UI/UX diainų kūrimu, bei programavimu (studijuoju tai) tai pagalvojau, jog laikas ką nors išmėginti naujo ir surizikuoti ties DropServicing. Dizainas jau yra šiek tiek, tačiau nepabaigtas, viską koduosiu ant WP(WordPress). Kodėl WP? Nes su šia turinio valdymo sistema, yra ganėtinai lengva elgtis, tačiau padaryti ką nors unikalaus, kiekviename projekte yra sudėtinga, tačiau dirbu ties tuo. 

Kokio žmogaus ieškau?: Ieškau labiau panašaus į save, motyvuoto, turintis sampratą apie verslą, programavimą, reklamą. Nebūtina visko mokėti, nes daug ko ir aš nežinau, tačiau bent gaudytūsi šioje srityje, jog ties kiekvienu dalyku reikėtų aiškinti. Žinoma, būtų malonu jog jis taip pat užsiimtu ar programavimu, ar grafikos dizainu, o gal net marketingu? Manau, teisingai supratote, ieškau pagalbininko, kai bus sukurta svetainė ir paleista, žinoma reikės pirkti SEO, reklamą, bei kitus esminius dalykus, kurie atneštų didžiulę naudą projektui. Esu sukūręs, tokią kaip ir planą, kurio norėčiausi, jog laikytumėmės kartu. Trumpai tariant, ieškau patikimo, atsakingo, komunikabilaus, bei idėjų kupino žmogaus, su kuriuo ne tik būtų galima dirbti, bet kaip ir kolegos bendrauti. Tad jei tu toks esi, parašyk ir pasikalbėsim plačiau.

Kontaktai: Visada galite rašyti man į Discord arba čia man į asmeninę žinutę, su prisistatymu apie save, o jei ir moki ką nors iš aukščiau paminėtų punktų, tai būtų tobula pamatyti ir reilius projektus, darbelius.

Jei kam kiltų noras, visada galite parašyti nežiūrint į sukurtos temos data!

Redaguota , nario Hoodis
Pritėta nauja informacija
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man toks klausimas kilo, o kas eis pas Jus kaip pvz. darytis paslaugas uz 600, jei kiti padarys pigiau. Tai lygiai toks pat pavyzdys ir su parduotuvem, as neinu i iki nes man ten brangu ir einu i maxima. Tai logiskai mastant tam kad galetum paimti uz 600 ir padaryti uz 400 tu turi tureti kontaktus zmoniu kurie padarys uz 400 ir tavo verslas nuo to nenukentes. O tu soki iskart versla daryti neturedamas patikimo saltinio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Man toks klausimas kilo, o kas eis pas Jus kaip pvz. darytis paslaugas uz 600, jei kiti padarys pigiau. Tai lygiai toks pat pavyzdys ir su parduotuvem, as neinu i iki nes man ten brangu ir einu i maxima. Tai logiskai mastant tam kad galetum paimti uz 600 ir padaryti uz 400 tu turi tureti kontaktus zmoniu kurie padarys uz 400 ir tavo verslas nuo to nenukentes. O tu soki iskart versla daryti neturedamas patikimo saltinio..

Dėkui už nuomonę, tačiau toks yra verslo modelis, didžioji dalis klientų ateina per reklamas, kas yra marketingas, kai jie užeina į mūsų svetainę, tai yra jau mūsų projektas ir verlslas, pamato, jog teikiame tokias ir tokias paslaugas, bei susisiekia su manimi.
Įsivaizduok, aš klientas: Jei aš norėčiau kurti verslą, tai jei pamatęs reklamą, jau susidarau nuomonę, jog ji yra patikima, bei sugebėtų patenkinti mano poreikius, todėl nesirinkčiau individualaus asmens.
DropServicing yra verslo modelis, plačiau internete apie jį yra, dėl programuotojų ir visa kita, esu išsiaiškinęs. Čia kiekvieno individualaus asmens nuomonė. Nes tokių projektų kaip DropServicing yra Lietuvoje ir ji klesti. 

Pavyzdžiai:

Ir begalę kitų svetainių, čia vienas iš pavyzdžių. FB grupėse net yra rašoma:
     Klientui reikia, to ir to, kas padarytų susisiekit su portfolio. Kiekvieną dieną tai galime pamatyti, todėl ir nusprendžiau pamėginti įsilieti į šią rinką. Jei čia nerasiu partnerio, ieškosiu kitokiose socialiniuose tinkluose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2021-10-26 20:55, Hoodis parašė:

Dėkui už nuomonę, tačiau toks yra verslo modelis, didžioji dalis klientų ateina per reklamas, kas yra marketingas, kai jie užeina į mūsų svetainę, tai yra jau mūsų projektas ir verlslas, pamato, jog teikiame tokias ir tokias paslaugas, bei susisiekia su manimi.
Įsivaizduok, aš klientas: Jei aš norėčiau kurti verslą, tai jei pamatęs reklamą, jau susidarau nuomonę, jog ji yra patikima, bei sugebėtų patenkinti mano poreikius, todėl nesirinkčiau individualaus asmens.
DropServicing yra verslo modelis, plačiau internete apie jį yra, dėl programuotojų ir visa kita, esu išsiaiškinęs. Čia kiekvieno individualaus asmens nuomonė. Nes tokių projektų kaip DropServicing yra Lietuvoje ir ji klesti. 

Pavyzdžiai:

Ir begalę kitų svetainių, čia vienas iš pavyzdžių. FB grupėse net yra rašoma:
     Klientui reikia, to ir to, kas padarytų susisiekit su portfolio. Kiekvieną dieną tai galime pamatyti, todėl ir nusprendžiau pamėginti įsilieti į šią rinką. Jei čia nerasiu partnerio, ieškosiu kitokiose socialiniuose tinkluose.

Jei kam kiltų noras, visada galite parašyti nežiūrint į sukurtos temos data!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...