Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition trailer


Xan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Detoucher` parašė:

Tvarkingai ir švariai atrodo vaizdai. Kad sukurti SAMP serverį manau reikės viską daryti per naują, vien dėl naujų žaidimo mechanikų ir kogero naujo variklio. Realiai gausis tas pats, ar kurti čia viską nuo balto lapo ar ant GTA V.

man irgi idomu ar mechanika zaidimo ta pati bus, bet jei viskas normal bus ir su samp veiks, tai man atrodo revininsim sudservius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Xan parašė:

man irgi idomu ar mechanika zaidimo ta pati bus, bet jei viskas normal bus ir su samp veiks, tai man atrodo revininsim sudservius :D

Kažkur buvo leaked info, kad bus new mechanics, na, bet laukti nebedaug, pamatysim patys kaip kas. Bent jau aš tai kuris laikas laukiu GRP lietuviškų serverių ant GTA V, tai būtų kiek liūdna, jei max kas įvyktų, jog persikeltų ant naujos SA versijos.

1 minute prieš, Ricci parašė:

open.mp

Sakyčiau dar ankstokas laikas tokiems projektams, kadangi net neaišku ką galima bus iš „remastered“ versijos išspausti ir kaip išvis programuosis ji. Nemažai sistemų nuo dabartinio SAMP manau tikrai netiks „bolt on“, reikės perdaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Ricci parašė:

open.mp

kaip open.mp rašė, kad viskas su senu samp veiks, tad jei naujas varikliukas bus not good

beeeeet iš kitos puses open.mp prisnūdo jau ilgą laiką ir kiek eina suprasti dėl motyvacijos stokos, galbūt paduos gyvasties kūrėjam tada persimesti ant remastered gta sa, which i would love

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

remastered bus kaip ir gta 4 rtx 3090 gta 5 mods. prikista visokiu xujnia kur galesit zaist ant 30fps ir kelti ridele tik su kitokiomis grafikomis ir viskas, remastered ar net open.mp negrazins 2013/2012 laiku kai sanpe vos ne po tukstanciais lakste zmoniu dabar, net tie vaikai naujoji karta nelenda i sanpa jau geriau eis i gta v projektus rpinti ar kazka kito mokyntis, negu laukti dar vietos atmainos kuri niekuom nepakeis senaji sanp ar net tas open.mp kur bus open source. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tashkas parašė:

Patylek. Skirk kur modai, kur pats varikliukas. Sneki velniai zino ka.

Pats tu nusišneki durneli sakau, kad rockstar nieko gero su grafikom nepadarė jei dar gta v mechanikos tai n'x

prieš 2 valandas(-ų), epilectic parašė:

remastered bus kaip ir gta 4 rtx 3090 gta 5 mods. prikista visokiu xujnia kur galesit zaist ant 30fps ir kelti ridele tik su kitokiomis grafikomis ir viskas, remastered ar net open.mp negrazins 2013/2012 laiku kai sanpe vos ne po tukstanciais lakste zmoniu dabar, net tie vaikai naujoji karta nelenda i sanpa jau geriau eis i gta v projektus rpinti ar kazka kito mokyntis, negu laukti dar vietos atmainos kuri niekuom nepakeis senaji sanp ar net tas open.mp kur bus open source. :)

Ną ka žinau man tai cringe personažų veidai atrodo :D ypač tomio kaip koks cartoon 

FCTbh1_WUAAe7U5?format=jpg&name=large

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. pakeitė pavadinimą į Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition trailer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...