Peršokti į turinį

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

alt:v Egamesy.lt

TuK4z

Recommended Posts

right-arrow.png.827e969cbaa96735698315f9430ce2a6.png Prisistatymas

Sveiki, mūsų "Egamesy" bendruomenė nusprendė paleisti Alt:V serverį. Projektas buvo tik kaip hobis ir laisvo laiko praleidimas programuojant, tačiau su laiku discord bendruomenė paskatino kiek rimčiau į tai žiūrėti. Taigi, tai ir bandome daryti, žiūrėsime kiek bus susidomėjimo. Pats išleidimas turėtų būti Spalio pradžioje. Visa informacija ir prieiga prie serverio bus skelbiama discord'e.

right-arrow.png.827e969cbaa96735698315f9430ce2a6.png    Informacija

• IP: Reikia pasirinkti iÅ¡ alt:v masterlist
  • Žemėlapio vieta: Los Santos, tačiau bus veiklos ir už miesto ribų.
  • Platforma: Alt:V
  • Discord: http://egamesy.lt/ (narÅ¡yklėje) arba tiesioginė https://discord.gg/MsW76n4

right-arrow.png.827e969cbaa96735698315f9430ce2a6.png Apie projektą / Tikslai

Turbūt svarbiausi išskirtinumai yra tie, kad tai yra Alt:V platformos produktas, bei tai nėra RP tipo projektas. Veiksmas orientuotas labiau į laisvesnį pobūdį, jei kas nors pamena sa:mp laikus, tai stengiamasi kažkas panašaus išpildyti čia, tik su daug daugiau galimybių. Visas serveris kuriamas nuo absoliučios pradžios, yra tik naudojama keletas resursų, kaip mod'ai - spidometras - alt:V chat resursas ir pan. Kurie yra ne mano, juos skelbsiu ir paliksiu nuorodas discord'e. Asmeniškai su Alt:V draugauju jau nuo 2019 metų, tačiau rimtai į šį projektą kaip į potencialų produktą pradėjau žiūrėti Vasaros pradžioje. Nuo 2021-06-30 reguliariai keliami atnaujinimai, o serveris buvo pasiekiamas visiems kurie turėjo slaptažodį. Per šiuos 2 mėnesius pavyko išleisti 42 atnaujinimus, visą informaciją apie juos galima sekti discord atnaujinimų kanale. O planai ateičiai, tiesiog paleisti nepilnai užbaigtą ir su atnaujinimais judėti į priekį. Atnaujinimai ir toliau bus reguliariai kaip visada. O sistemos bus pritaikomos su laiku pagal žaidėjų norus.

right-arrow.png.827e969cbaa96735698315f9430ce2a6.png Aprašymas

- Viskas prasideda nuo to, jog susikūrus paskyrą ir veikėją jūsų žaidėjas bus be drabužių, patirties ir pinigų. Viską teks atrasti. Tik nuo jūsų priklausys kaip greitai sugebėsite įsitvirtinti žaidime.

- XP ir Lygio sistema yra progresyvi, kiekvienam lygiui reikės vis didesnio kiekio XP. Nuo lygio priklausys kokias serverio privilegijas ir funkcijas galės prieiti žaidėjas.

- Oras serveryje keičiasi kas valandą priklausomai nuo esančio realaus oro.

-Grobimų sistemą. Kas kiek laiko mafijos galės vykti į banko saugyklą padėjus bombą sulaukti kol bus galima patekti į saugyklą ir pasiimti grobį, tačiau tuo dar viskas nesibaigia, privaloma pristatyti pinigus į darbo bazę, nes teisėsauga tikrai taip lengvai neleis pasiimti pinigus.

tViwxCt.png

Pasikartosiu, projektas nėra paleistas naudojimui, jis dar kūrimo procese o prieiga ir atnaujinimai skelbiami discord'e. Numatytas paleidimas Spalio pradžioje, bandysime paleisti kad ir nepilną, bet daryti reguliariai atnaujinimus. Jei kils klausimų discord'e yra nemažai aktyvių narių, tikrai bus kas atsakys.
Ačiū už dėmesį.

Redaguota , nario TuK4z
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), TuK4z parašė:

bei tai nėra RP tipo projektas. Veiksmas orientuotas labiau į laisvesnį pobūdį, jei kas nors pamena sa:mp laikus

Jeigu nėra rp tipo projektas, kodėl tada nepaaiškini kas yra GRP kurį esi temos pavadinime parašęs ir ką tavo nuomone reiškia ta sąvoka, nes spėju jog tie kas ten pas tave žais tikrai nežinos to. SA:MP serveriai iki dabar veikia jeigu nežinojai, las-venturas.lt , sarg.lt , greenside.lt , lmg.lt.Mane tokia nuojauta apima jog nesi žaidęs sa:mp serveryje normaliame kuris turėtų įdomias sistema ir norėtų jame žaisti arba esi žaidęs, bet tas serveris naudojo platinta frag modifikacija.

Neįsižeisk, bet aprašymas primena šūdserverio aprašymą, jeigu sieksi ko nors rimtesnio turi tai pasikeisti, nekalbu jog sistemos nekokios ir jų pateikimas tikrai nesudomins naujų žaidėjų.

Siūlyčiau pasisemti idėjų ir kaip turėtų atrodyti serverio aprašymas iš mano apačioje pateiktų temų. Nesakau jog reikėtų kopijuoti juos tiek iš sistemų pusės arba iš aprašymo pusės, bet tie projektai yra geras pavyzdys kuris gyvuoja iki dabar.

Nuoroda į komentarą

prieš 1 valandą, Kvizas parašė:

Aš tikiuos, kad žinai, jog SuperGames turi dark mode :I

Nepirkęs tai pamiršau, kad yra toks variantas, pataisysiu temą, ačiū tau ;)

16 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Jeigu nėra rp tipo projektas, kodėl tada nepaaiškini kas yra GRP kurį esi temos pavadinime parašęs ir ką tavo nuomone reiškia ta sąvoka, nes spėju jog tie kas ten pas tave žais tikrai nežinos to. SA:MP serveriai iki dabar veikia jeigu nežinojai, las-venturas.lt , sarg.lt , greenside.lt , lmg.lt.Mane tokia nuojauta apima jog nesi žaidęs sa:mp serveryje normaliame kuris turėtų įdomias sistema ir norėtų jame žaisti arba esi žaidęs, bet tas serveris naudojo platinta frag modifikacija.

Neįsižeisk, bet aprašymas primena šūdserverio aprašymą, jeigu sieksi ko nors rimtesnio turi tai pasikeisti, nekalbu jog sistemos nekokios ir jų pateikimas tikrai nesudomins naujų žaidėjų.

Siūlyčiau pasisemti idėjų ir kaip turėtų atrodyti serverio aprašymas iš mano apačioje pateiktų temų. Nesakau jog reikėtų kopijuoti juos tiek iš sistemų pusės arba iš aprašymo pusės, bet tie projektai yra geras pavyzdys kuris gyvuoja iki dabar.

Liux ačiū už patarimą, galima bus pasiredaguoti, esu backend developeris temų kūrime mažai patirties :D

Redaguota , nario TuK4z
Nuoroda į komentarą

18 minutes prieš, Tashkas parašė:

Bent grafikos dizaineri pasisamdyk.

Neskubėsiu su šia vieta, ateityje galima keisti, man svarbiausia backend dalis šiuo metu. Ačiū už pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Tie emoji, mėlynos spalvos ir nepritaikymas dark mode, tai tikrai neprofesionaliai atrodo.

Truputį paredagavau, ačiū už pastebėjimus

Nuoroda į komentarą

53 minutes prieš, Adomas J. parašė:

Visiškai sutinku su tavimi, nes, pavyzdžiui, yra žmonių, su kuriais teko bendrauti, ir jie nežino, kas yra toks GRP tipas, bet sako, jei kursite serverį tai ir paaiškinkite, kas tai yra manau būtų naujo serverio atradimas. 

Mes galime daug ko išmokti iš greenside.lt projekto, tačiau kiti elgiasi priešingai, kad investuotų kuo mažiau pinigų ir laiko bet pasiektų didelius rezultatus nes jų metodai yra kaip samp serverių sarg.lt arba lmg.lt.

Žmonės nebe tie laikai jau pažiūrėkite į dabartį dauguma projektų, tokių kaip greenside.lt, las-venturas.lt ar užsidaręs projektas realstate.lt va tie projektai investavo į tai savo laiką ir pinigus, kad sukurtu gerą žaidimų serverį. 

Nuoroda į komentarą

24 minutes prieš, Saulytis parašė:

Visiškai sutinku su tavimi, nes, pavyzdžiui, yra žmonių, su kuriais teko bendrauti, ir jie nežino, kas yra toks GRP tipas, bet sako, jei kursite serverį tai ir paaiškinkite, kas tai yra manau būtų naujo serverio atradimas. 

Mes galime daug ko išmokti iš greenside.lt projekto, tačiau kiti elgiasi priešingai, kad investuotų kuo mažiau pinigų ir laiko bet pasiektų didelius rezultatus nes jų metodai yra kaip samp serverių sarg.lt arba lmg.lt.

Žmonės nebe tie laikai jau pažiūrėkite į dabartį dauguma projektų, tokių kaip greenside.lt, las-venturas.lt ar užsidaręs projektas realstate.lt va tie projektai investavo į tai savo laiką ir pinigus, kad sukurtu gerą žaidimų serverį. 

Tikra tiesa, tame ir reikalas, kad dirbu prie serverio vienas ir kiek tik eina tiek laiko ir skiriu. Tikėkimės kažkas gero gausis, dėl to ir paskelbiau temą iš anksto ir gal būt atsiras žmonių, kas kas kiek laiko galės prisijungti padėti patestuoti sistemas. Vienam ne pyragai dirbti, bet tai mane veža, programavimas yra tai kas man patinka, todėl ir nestoju, vis tiek, kad ir niekas nesigaus nestosiu :D
Gaila su FrontEnd esu žalias, tai vaizdai ne kokie, bet pažadu back end sistemų dalys bus aukščiausio lygio.

Nuoroda į komentarą

prieš 4 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Oho naujas projektų reklamavimo būdas, peikiant kitus projektus jų pačių temoje bravo 👊

Nuoroda į komentarą

42 minutes prieš, A1pha parašė:

Vienas iš geresnių projektų bus! Tik reiks reklamos nemažai, nes ALT:V :D

Ta alt v atsisiusk sekundziu reikalas. 

Nuoroda į komentarą

Prieš 1 valandą, A1pha parašė:

Tai aš turiu, tik mažai lietuvių žino išvis, kas ya ALT:V per platforma

Nores zaisti, tai ir atsisius.

Nuoroda į komentarą

prieš 5 valandas(-ų), Lux4 parašė:

Oho naujas projektų reklamavimo būdas, peikiant kitus projektus jų pačių temoje bravo 👊

Reikia ir kritikos iš kitų, bet malonu iš tavo pusės už tokį komentarą 🤛

prieš 4 valandas(-ų), A1pha parašė:

Vienas iš geresnių projektų bus! Tik reiks reklamos nemažai, nes ALT:V :D

Nu tikėkimės, o dėl Alt:V naudoti tikrai nebus problema tiems, kas nenaudoję anksčiau, bet Alt:V kiek galimybių suteikia kūrime, tikiuosi atsiras daugiau ant šios platformos kuriančių.

prieš 3 valandas(-ų), A1pha parašė:

Tai aš turiu, tik mažai lietuvių žino išvis, kas ya ALT:V per platforma

Mačiau keletą kad rašinėja Alt:V discord'e tikiuosi irgi pasiskelbs, kad ką nors kurią, būtų smagu bendraminčių rasti Lietuvių.

prieš 3 valandas(-ų), Deimis parašė:

Opa, pagaliau GRP serveris, tikiuosi nenuvilsi, nes būna, kad kuria ir nestartuoja.

Tikiuosi ir aš nenuvilti. Tie kas prisijungia į discord pamatys, kad atnaujinimai reguliariai buvo ir pasižadu, kad reguliariai ir toliau bus. O jei dar atsiras daugiau padedančių testuoti tik geriau!

prieš 1 valandą, KriZtyZaS parašė:

Atrodo iš aprašymo visai neblogai nėra skurdu ties aprašymo dalimi kažkiek eina susižinoti tad linkiu sėkmės su projektu tigiuosi kažkas pavyks 

Truputį nesiseka su aprašymais sori :D, ačiū!

Nuoroda į komentarą

prieš 1 valandą, Marijus12 parašė:

Niceee :D lauksim starto.

Sa-mp bendruomėnei bus kažkas WOW :D 

Aš tikiuosi pavyks kuo idealiau tęsti SA:MP tradicijas tik geresnėje ir daugiau galimybių turinčioje aplinkoje. :D

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Hoodis
      Teikiu UI/UX ir Front-End GTA:V žaidimo paslaugas.
      Turiu patirties su HTML5/CSS3 ir JavaScript. Po kol kas nenaudoju jokių framework'ų.
      Dėl UI/UX dirbu su Adobe XD / Illustrator / Photoshop
      Dėl visos informacijos ir atliekamų paslaugų įkainių susisiekite PM
      Prisijungę į šį discord serverį https://discord.gg/YM7Gg2tWhE pamatysite visą reikiamą informaciją apie mano ir kito žmogaus darbus.
      Tad jei reikia tau gero, kokybiško ir gražaus UI/UX, susisiek ir apie tai padiskutuosim.
      https://streamable.com/y75z63
      https://imgur.com/a/ZPpjsdA
    • Parašė Tashkas
      1. Serverio paruošimas
      Instaliuokite ubuntu naujausia versija Tuomet atsisiųskite Linux serverio paketa:  
      Prisijunkite prie savo VPS per SSH. Susikurkite nauja aplankalą kaip norite:
      mkdir tavoserveriopavadinimas : pvz: mkdir supergames.lt Sukelkite failus iš zip failo į jūsų sukurta aplankalą per FTP.
      Tuomet eikite į sukurta aplankalą: 
      cd tavoserveriopavadinimas Tuomet mums reikės libatomic modulio:
      apt-get install libatomic1 Tada mums reikia suteikti teisęs altv-server bei start.sh.
      chmod +x start.sh chmod +x altv-server Tuomet jums reikės susikonfigūruoti jūsų server.cfg failą pagal jus.
      Serverio paleidimas:

./start.sh Prie serverio prisijungti galite xxx.xxx.xxx.xxx:7788
      2. MySQL bei PHPMyAdmin
      Šiai pamokai nebus jokio MySQL bei PHPMyAdmin, nes kiekvienas serveris naudoja skirtingas duomenų bazes, pagal jų poreikius. Pvz: postgress, mariadb, ir kt.
      Pamoka kurta: X
      Pasiremta: altV.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...