Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Medicininė patikra Kariuomenėje


Wurke

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gavau žinutę į elektroninį paštą jog Rugpjūčio 25d. reikia atvykti pereiti medicinine, čia jau reiškia jog buvau atrinktas? Ir jeigu pereinu medicine automatiškai jau esu pašauktas?Jeigu taip, įmanoma kažką dar pakeisti?  Dirbu tikrai gerai apkomama darbą, ir pastaruosius mėnesius dedu daug pastangų lipti karjeros laiptais, labai viską apsunkintų kariuomenė šiuo metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

Jei prisistatysi, viskas bus baigta ir jokios išeities iš to. 

Jei ignoruosi, atsidursi sąrašuose N kartų ir, turbūt, niekam tu nebūsi įdomus.

"turbut"... Cmon jei nezinai nepasakok zmogui nesamoniu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, Wurke parašė:

Sveiki, gavau žinutę į elektroninį paštą jog Rugpjūčio 25d. reikia atvykti pereiti medicinine, čia jau reiškia jog buvau atrinktas? Ir jeigu pereinu medicine automatiškai jau esu pašauktas?Jeigu taip, įmanoma kažką dar pakeisti?  Dirbu tikrai gerai apkomama darbą, ir pastaruosius mėnesius dedu daug pastangų lipti karjeros laiptais, labai viską apsunkintų kariuomenė šiuo metų.

Uzsirasyk i kokia profesijos mokyma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Treperis parašė:

Laikykis dietos, sverk mažiau nei 64kg ir nereikės tarnauti ;) Iš patirties čia :D Po Medicinkės galėsi kebabais priaugt vėl svorio :D

Kodėl 64 kg turėtų būti kažkokia riba visiems? Manau pagal kūno indeksą žiūri, kuris priklauso nuo ūgio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Lipalas parašė:

Kodėl 64 kg turėtų būti kažkokia riba visiems? Manau pagal kūno indeksą žiūri, kuris priklauso nuo ūgio.

Na kaip ėjau medicinke, pasakė man, jog jei sveri mažiau nei 64kg, tavęs tarnauti nepriims, nes amunicija per daug sveria ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Treperis parašė:

Kuom tai padeda?

Tikrinant sirdi rodys blogus parametrus. Bet nereik pamirst kad eini ne tik sirdi. ir krauja. Galimai "paskutiniam" etape pas komisijos pirmininka bus pamineta tai. ir gausi c grupe ir toliau busi tinkamas tarnaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Karolis'H parašė:

Tikrinant sirdi rodys blogus parametrus. Bet nereik pamirst kad eini ne tik sirdi. ir krauja. Galimai "paskutiniam" etape pas komisijos pirmininka bus pamineta tai. ir gausi c grupe ir toliau busi tinkamas tarnaut

Na manau tada su energetiniu nėra geriausias variantas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-08-18 13:55, Treperis parašė:

Na kaip ėjau medicinke, pasakė man, jog jei sveri mažiau nei 64kg, tavęs tarnauti nepriims, nes amunicija per daug sveria ir panašiai.

Komedija :D O tai kaip su panomis?Kurios sveria nuo 50-60? Buvo pas mūsų būry, kur svėrė 48,ir? :D Šiais laikais ima visus ir pajebat ar turi kažkokių problemų ar ne,nu aišku priklauso nuo daktaro, ar tave praleis, ar ne. Turėjom kareivinėse pacą su 75proc invalidumu,kažkoks kojos raumuo neišsivystęs,bet vistiek magiškai praėjo med patikrą. Galų gale komisavo po 3sav tarnybos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...