Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grafikos darbai jūms, jūsų projektui ar įmonėi.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, teikiu grafikos dizaino paslaugas nuo paprasčiausio bannerio iki tinklapio dizaino.

Darbų pavyzdžiai

WEB Dizainai , Reklaminiai baneriai , FB atributika  , Logotipai , Avatarai forumui/tinklapiui

Darbų pavyzdžiu yra ir daugiau kurie su laiku bus taip pat įkelti 

Darbai atlikti 2016 - 2019 metais, nuomonės apie atliktus darbus neklausiau, todėl kam labai patinka vertinti kitų atliktus darbus galit apeiti postą. Šviežiai atlikti darbai bus kelemi atskirai 

Su manim galite susisiekti a.ž

Redaguota , nario 4FreeBan
Atnaujinta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Xan parašė:

No hate:

Darbai prasti, šneku kaip grafikos dizaineris

edit: pamiršau pasakyt kodėl xD dizaino idėjos geros, bet kokybė prasta, sutvarkyk šitą reikalą ir bus cool ?

Žmogui 0 naudos iš tavo komentaro. Kas ta kokybė? Prastai pasirinkti paveiksliukai, fontai, dydis, spalvos ir n dar begalę kriterijų, kas gali būti darbo kokybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), Xan parašė:

No hate:

Darbai prasti, šneku kaip grafikos dizaineris

edit: pamiršau pasakyt kodėl xD dizaino idėjos geros, bet kokybė prasta, sutvarkyk šitą reikalą ir bus cool ?

 

prieš 3 valandas(-ų), Lipalas parašė:

Žmogui 0 naudos iš tavo komentaro. Kas ta kokybė? Prastai pasirinkti paveiksliukai, fontai, dydis, spalvos ir n dar begalę kriterijų, kas gali būti darbo kokybė.

Srr vyrai, bet neprašau vertinti mano darbų. Darbai daryti užsakovams pagal užsakovo norus ir pageidavimus visada stengiuos išpildyti užsakovo norus ir jei užsakovui tinka ir patinka, tai ir man gerai. O kažkieno nuomonės apie savo darbus aš neklausiau, plius šitie darbai daryti 2016 - 2018 metais. Dėkui už dėmesį. ?

Redaguota , nario 4FreeBan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-08-11 16:18, Lipalas parašė:

Žmogui 0 naudos iš tavo komentaro. Kas ta kokybė? Prastai pasirinkti paveiksliukai, fontai, dydis, spalvos ir n dar begalę kriterijų, kas gali būti darbo kokybė.

Ne temos autoriui naudos turi būti čia su tokiu komentaru. Žmogus paraše tiesą, komentuodamas parodo kitiem kad darbai nėra geri, ir savo puslapio puošti tokiais darbais nei nemokamai nesinorėtu. Ir neprivalo jis pasakyti būtent kuom čia darbai prasti, jei bent kažkokia akį dizainui turi, pats suprasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-08-11 20:14, 4FreeBan parašė:

 

Srr vyrai, bet neprašau vertinti mano darbų. Darbai daryti užsakovams pagal užsakovo norus ir pageidavimus visada stengiuos išpildyti užsakovo norus ir jei užsakovui tinka ir patinka, tai ir man gerai. O kažkieno nuomonės apie savo darbus aš neklausiau, plius šitie darbai daryti 2016 - 2018 metais. Dėkui už dėmesį. ?

Tai kur nauji darbai? Ar per 3 metus nė kiek nepasikeitė sugebėjimai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-08-11 15:18, Lipalas parašė:

Žmogui 0 naudos iš tavo komentaro. Kas ta kokybė? Prastai pasirinkti paveiksliukai, fontai, dydis, spalvos ir n dar begalę kriterijų, kas gali būti darbo kokybė.

fontai, dydis, spalvos daug kur nekliūna, paprasčiausiai poorly executed

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...