Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau bet kokio projekto failų


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

6 minutes prieš, Equu parašė:

Šioje skiltyje kur papostinai šia tema, yra pilna paplatintų modifikacijų, kuriuos gali pasiimti.

Tai va tame ir yra esmė kad link'ų galiojimas pasibaiges :)

Dabar, Dainotas parašė:

Tai va tame ir yra esmė kad link'ų galiojimas pasibaiges :)

Tokios modifikacijos kaip projektasmiestas, paskui mcbegėdis irgi pasibaige ir dauguma kitu pasibaige :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dainotas parašė:

Jie postino MCKINGDOM serverio pažiūrėjau ten paskutinis šūdas nieko verti pilna klaidų

Nu tai ko tu nori? Rast serverio failus be bug'ų ir dar lietuviškus? Nueik blackspigot ir susirink serverių failus ir išsiversk. Nori gaut aukso už dyką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, A1pha parašė:

Nu tai ko tu nori? Rast serverio failus be bug'ų ir dar lietuviškus? Nueik blackspigot ir susirink serverių failus ir išsiversk. Nori gaut aukso už dyką.

Aukso niekas neprašo, bet aplamai ten tie kingdom failai nėra nieko verti nes nei MYCOMMAND nėra išversto nieko nu bet nereik čia iškarto kelt bangas kas norės tas pasidalins ir fsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra sunku pačiam pasidaryti serverį pagal save kokį nori ir pluginus atsiųsti kokių reikėtų tavo serveriui.Senesni failai nelabai ir veiktų kadangi pluginai galimai reikalaus atnaujinimų.Jeigu nemoki to pasidaryti tada skiltyje Minecraft pamokos rasi pamokų kurios tau padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Dainotas parašė:

Nei vienas neatrašo nes nebesilanko čia

Tu tinginy, nepatinka tai ką žmonės viešina tai nesisiųsk ir neprašyk. Niekas pilnai sutvarkyto ir funkcionalaus pagal savo norus padaryto gyvenime nedalintų, kas turi bent half a brain cell.

Tokie žmonės kaip tu kurie nesugeba skirti savo paties laiko, bet nori servo failų turėtų nebežaist Minecraft apskritai, vietoj to, kad prašinėt nemokamai to, kam žmonės skyrė savo laiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

Tu tinginy, nepatinka tai ką žmonės viešina tai nesisiųsk ir neprašyk. Niekas pilnai sutvarkyto ir funkcionalaus pagal savo norus padaryto gyvenime nedalintų, kas turi bent half a brain cell.

Tokie žmonės kaip tu kurie nesugeba skirti savo paties laiko, bet nori servo failų turėtų nebežaist Minecraft apskritai, vietoj to, kad prašinėt nemokamai to, kam žmonės skyrė savo laiką.

Nei aš tinginys kaip tu sakai nei ką tiesiog šiaip paprašiau kad kas pasidalintu į kolekcija o tu galvoji kad aš kuriu serverius ar kažka tai labai klysti vaikeli, aš tik mokinuosi ant padarytu failu, kad kurti viska nuo nulio jeigu norėtum tai suprastum bet esi neišmanėlis matosi iškarto nu žodžiu aš čia nesiruošiu dramu kelt, nei nieko pasakau tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Dainotas parašė:

Nei aš tinginys kaip tu sakai nei ką tiesiog šiaip paprašiau kad kas pasidalintu į kolekcija o tu galvoji kad aš kuriu serverius ar kažka tai labai klysti vaikeli, aš tik mokinuosi ant padarytu failu, kad kurti viska nuo nulio jeigu norėtum tai suprastum bet esi neišmanėlis matosi iškarto nu žodžiu aš čia nesiruošiu dramu kelt, nei nieko pasakau tiesiog.

Varliau, aš iš čia galiu pasakyt, kad vyresnis esu. Tu net minčių savo išdėstyt nemoki.

Tinginy. ✌️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...