Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau kas galėtų paskolinti pinigų


Rasyteuuuu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena. Ieškau žmogaus kuris galėtų paskolinti, tik paskolinti pinigų su sutartimi. Suma būtų 60e. Grąžinčiau su palūkanomis 15d. Esu pilnamete. Sutartį pasirašytumeme su mano paso dokumentų. Prašau tik paskolinti. Bandysiu visaip įrodyti, kad esu sąžiningas žmogus.
Jei negalime sutartį prašau palikite perskaityta tekstą be komentarų. :)

Pm pridėsiu savo fb.,

Prašau kas tikrai galite! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Ieškau kas galėtų paskolinti pinigų
3 minutes prieš, Rasyteuuuu parašė:

Gaus, pilnai ką reikės :)

nu čia be šansu kad kažkas skolins tau pinigus :D kreipkis į šeimos narius, draugus ar galu galiausiai paskolu įmones. 0 šansu duodu kad paeis tau čia prašant. aš neskolinčiau kad ir kokios sutartis butu pasirašytos.

čia tas pats kas sakysiu aš iš vilniaus, duosiu adresa belekoki, atsiusiu ID[su kopija nieko nepadarys niekas] bet gyvenu užsienį. ir sekmės surast ar kažkur kreiptis. SORRY bet tai tiesa

Redaguota , nario Blumer
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Blumer parašė:

nu čia be šansu kad kažkas skolins tau pinigus :D kreipkis į šeimos narius, draugus ar galu galiausiai paskolu įmones. 0 šansu duodu kad paeis tau čia prašant. aš neskolinčiau kad ir kokios sutartis butu pasirašytos.

čia tas pats kas sakysiu aš iš vilniaus, duosiu adresa belekoki, atsiusiu ID[su kopija nieko nepadarys niekas] bet gyvenu užsienį. ir sekmės surast ar kažkur kreiptis. SORRY bet tai tiesa

O gal.. Plius gi banko sąskaita per kurią lengvai gali policijai perduoti jei negrąžina. Pagal pasą ir Facebook nuotraukas gali sutikrinti ar taspats žmogus esi. Tiesiog bandau laimė, bandau įrodyti kad sąžiningas žmogus esu.. O dabar man tikrai labai reikia. 

Kreipčiaus į šeimos narius, bet kaip jų neturi kur tada?

Ačiū už komentarą, išdalies sutinku su tavimi.. Bet gal pasiseks.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Rasyteuuuu parašė:

O gal.. Plius gi banko sąskaita per kurią lengvai gali policijai perduoti jei negrąžina. Pagal pasą ir Facebook nuotraukas gali sutikrinti ar taspats žmogus esi. Tiesiog bandau laimė, bandau įrodyti kad sąžiningas žmogus esu.. O dabar man tikrai labai reikia. 

Kreipčiaus į šeimos narius, bet kaip jų neturi kur tada?

Ačiū už komentarą, išdalies sutinku su tavimi.. Bet gal pasiseks.. 

nesakau kad apgausi, bet niekas nežino ka kitas gali galvoti. dar jei daug reputacijos turėtum tai kitas reikalas, dabar matau nauja forume. tai sekmės

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Blumer parašė:

nu čia be šansu kad kažkas skolins tau pinigus :D kreipkis į šeimos narius, draugus ar galu galiausiai paskolu įmones. 0 šansu duodu kad paeis tau čia prašant. aš neskolinčiau kad ir kokios sutartis butu pasirašytos.

čia tas pats kas sakysiu aš iš vilniaus, duosiu adresa belekoki, atsiusiu ID[su kopija nieko nepadarys niekas] bet gyvenu užsienį. ir sekmės surast ar kažkur kreiptis. SORRY bet tai tiesa

na jei zmogus zada pasirasyt sutarti ir net gyvai, tai nematau problemos kodel ne, tuolab jei palukanas siulo, nuo sutarties nebepabegtum, nes poto po 10 metu galesi bankrota skelbti

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...