Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kur susirasti draugų ?


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki gal zinote koki saita per kur butu galima susirasti draugu leisti laisvalaiki ? :D nes  namie nusibodo kimarinti norisi kazkur nulekti pasivaikscioti ir pan o vienam neidomu kazkaip vaikscioti leisti laika :D

prieš 1 valandą, Zmogeliss parašė:

Sveiki gal zinote koki saita per kur butu galima susirasti draugu leisti laisvalaiki ? :D nes  namie nusibodo kimarinti norisi kazkur nulekti pasivaikscioti ir pan o vienam neidomu kazkaip vaikscioti leisti laika zodziu nekazka liudnoka :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Zmogeliss parašė:

Sveiki gal zinote koki saita per kur butu galima susirasti draugu leisti laisvalaiki ? :D nes  namie nusibodo kimarinti norisi kazkur nulekti pasivaikscioti ir pan o vienam neidomu kazkaip vaikscioti leisti laika :D

 

Discorde labiau gali susirast, bet dažniausiai facebook mačiau ieško žmonės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Kur susirasti draugų ?
prieš 2 valandas(-ų), A1pha parašė:

Discorde labiau gali susirast, bet dažniausiai facebook mačiau ieško žmonės :D

per kur mazdaug iesko gali pasakyti ? :D

20 minutes prieš, fergucas parašė:

klubasike po 0.7 visi tampa gerais draugais

tai ten tokie ir draugai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbe, mokykloje, kasio aikstelej, miesto centre, stovejimo aikstelese vakare, siaip b.b.z jei tokie klausimai kyla tai arba esi labai naivus ir ieskai idealiu draugu arba is hatos neislendi, nes tokie dalykai turetu buti savaime aiskus :DNu bet nuosirdziai sekmes tau.

Redaguota , nario aumaideiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, aumaideiz parašė:

Darbe, mokykloje, kasio aikstelej, miesto centre, stovejimo aikstelese vakare, siaip b.b.z jei tokie klausimai kyla tai arba esi labai naivus ir ieskai idealiu draugu arba is hatos neislendi, nes tokie dalykai turetu buti savaime aiskus :DNu bet nuosirdziai sekmes tau.

nu matai esu uzdaras zmogus tai man sunkiau yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

nu matai esu uzdaras zmogus tai man sunkiau yra :)

As taip pat, didziaja dali laiko praleidziu individualiai, taciau nesistatau saves i remus zmoniu kompanijoje, nes viskas yra daug paprasciau negu tu isivaizduoji. Turiu keleta geru draugu, kurie ganetinai "socially awkward" ir ramesni, bet turi, susiranda draugu, panas pakabina, nes nebijo islyst is to "kvadrato", kuriame speju save uzdares laikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, aumaideiz parašė:

As taip pat, didziaja dali laiko praleidziu individualiai, taciau nesistatau saves i remus zmoniu kompanijoje, nes viskas yra daug paprasciau negu tu isivaizduoji. Turiu keleta geru draugu, kurie ganetinai "socially awkward" ir ramesni, bet turi, susiranda draugu, panas pakabina, nes nebijo islyst is to "kvadrato", kuriame speju save uzdares laikai.

nu as isvis niekada neturejau nei draugu nei merginos o man jau 23m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

nu as isvis niekada neturejau nei draugu nei merginos o man jau 23m.

Na jei kaip sakai niekada gyvenime nesi turejes draugu ir tiek laiko pragyvenai be draugu, merginu, tai gal tau ju nereikejo ir nereikia. Jei cia kazkoks seimos narys tau pasake susirast draugu tai nereiskia, kad taip turi ir daryti, gal tau geriau vienam, laikui begant gal tie draugai patys atsiras :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, aumaideiz parašė:

Na jei kaip sakai niekada gyvenime nesi turejes draugu ir tiek laiko pragyvenai be draugu, merginu, tai gal tau ju nereikejo ir nereikia. Jei cia kazkoks seimos narys tau pasake susirast draugu tai nereiskia, kad taip turi ir daryti, gal tau geriau vienam, laikui begant gal tie draugai patys atsiras :)

nu kad patis tai abejoju taip nebuna. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, Zmogeliss parašė:

nu matai esu uzdaras zmogus tai man sunkiau yra :)

Viskas ateina in natural way, jeigu ieškosi "draugu" visiškai be priežasties, visas dirbtinumas nenuvęs niekur. :D Užsiimk mėgstama veikla, pradėk domėtis savimi, suprask labiau save, kokie žmonės tave domina ir ieškokis panašiu kažkiek į save su panašiomis vertybėmis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, chill. parašė:

Viskas ateina in natural way, jeigu ieškosi "draugu" visiškai be priežasties, visas dirbtinumas nenuvęs niekur. :D Užsiimk mėgstama veikla, pradėk domėtis savimi, suprask labiau save, kokie žmonės tave domina ir ieškokis panašiu kažkiek į save su panašiomis vertybėmis. 

toki viena buvau susirades bet baigesi musu bendravimas zodziu dinginedavo pastovei keistas zmogus pasiulai i kiema lysti tingiu ir pan toks ten ir draugas zodziu nepasakyciau kad toks buvo taip tiesiog laika leisdavom kartais atlekdavo pakimarint zodziu sekasi man... :D 

Redaguota , nario Zmogeliss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zmogeliss parašė:

toki viena buvau susirades bet baigesi musu bendravimas zodziu dinginedavo pastovei keistas zmogus pasiulai i kiema lysti tingiu ir pan toks ten ir draugas zodziu nepasakyciau kad toks buvo taip tiesiog laika leisdavom kartais atlekdavo pakimarint zodziu. :D 

Na mano mintis ir moralas tau buvo, jog aplamai ieškojimas kažko kas tave užpildytu turėtu būti paskutinioje vietoje, ypač kaip žmogui kuris yra uždaras. Skaityk, veik kažką kas tau patinka, užsiimk ir būk užimtas ties kažkuo, kas tave veža. Aplamai, įprask prie savęs būti comfy, būti su savimi komforto zonoje, nes dabar grynai atrodo, jog iš neturėjimo ką veikt ir nesusitupėjimo ieškai "draugu" kurie užpildytu tavyje esančias ir ramybės tau neduodančias spragas. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, chill. parašė:

Na mano mintis ir moralas tau buvo, jog aplamai ieškojimas kažko kas tave užpildytu turėtu būti paskutinioje vietoje, ypač kaip žmogui kuris yra uždaras. Skaityk, veik kažką kas tau patinka, užsiimk ir būk užimtas ties kažkuo, kas tave veža. Aplamai, įprask prie savęs būti comfy, būti su savimi komforto zonoje, nes dabar grynai atrodo, jog iš neturėjimo ką veikt ir nesusitupėjimo ieškai "draugu" kurie užpildytu tavyje esančias ir ramybės tau neduodančias spragas. :D 

nu tiesiog nuobodu neidomu vienam norisi su kazkuo iseiti pakalbeti ir pan :D ar su sienom kalbetis man bendrauti zmogui irgi reikia bendravimo :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palei tavo atsakymus prisiminiau, kad tu cia tas pats, kuris ieskojo pagalbos, kaip susirasti mergina ir chebra prirase tau milijonus patarimu, bet tu vis iveldavai kazkoki pasiteisinima. Kaip supratau nepavyko merginos susirasti per ta laika ir dabar ieskai budu "dirbtinai" susirasti draugu. Siulyciau apsilankyti pas psichologa, nesigedyk, tikrai pravers, nes atrodai sutrikes ir nesusitvarkai su savimi ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, aumaideiz parašė:

Palei tavo atsakymus prisiminiau, kad tu cia tas pats, kuris ieskojo pagalbos, kaip susirasti mergina ir chebra prirase tau milijonus patarimu, bet tu vis iveldavai kazkoki pasiteisinima. Kaip supratau nepavyko merginos susirasti per ta laika ir dabar ieskai budu "dirbtinai" susirasti draugu. Siulyciau apsilankyti pas psichologa, nesigedyk, tikrai pravers, nes atrodai sutrikes ir nesusitvarkai su savimi ?  

ai nereikia man tos merginos nelemta ir tiek isitikinau jau greit sueis 24m kurie sakydavo reikes likimas suves ir pan nesamones snekejo. :) o jeigu pradejai sneketi apie merginas tai esme tame jeigu nesi grazus isvaizdus neturi masinos nesi prie pinigu jos i tave net neziures nekreips demesio isvis dabar tokios siuolaikines panos yra galiu pasakyti. :) 

Redaguota , nario Zmogeliss
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...