Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau "Discord" serveriu kūrimas/redagavimas!


7olotov

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Discord Color Logo - Discord Banner For Twitch PNG Image | Transparent PNG  Free Download on SeekPNG

Sveiki, Supergames.lt, forumo nariai! 

Aš esu A1pha, ir siūlau jums sukurti serverį, arba paredaguoti jūsų turimą, pagal jūsų norus.

Galiu jums sukurti discord serverį su profesionaliu dizainu, pasitvirtinimo, saugumo sistema, susetupintais botais, teksto, balso, muzikos kanalais, galiu už jus surašyti taisykles/informaciją.

Kaina už discord serverio sukūrimą/redagavimą yra 1-5$.

Galiu padėti/pamokyti, kaip sukurti discord serverius/susetupinti bot'us, kitas sistemas, NEMOKAMAI! 

Mano Padaryti Discord Serveriai:

AJ7, Motokroso komandos, DISCORD: Spausti

 

Susiekimai:

Mano Discord  Slapyvardis ➤ A1pha#2222

Mano Discord Serveris ➤ Čia

 

 

 

 

Redaguota , nario A1pha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, LexaL. parašė:

Tavo serveris, 5-15min darbo ir sukurtas, manau pirmiausia tau pačiam reikia išmokti kurti dar, tada jau galėsi padėti kitiems.

Tai nes kūriau sau :D ir už sukūrimą pinigų negavau, todėl ir nesistengiau. Visgi tokio tipo serveriui nieko daug ir neprikursi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, A1pha parašė:

Tai nes kūriau sau :D ir už sukūrimą pinigų negavau, todėl ir nesistengiau. Visgi tokio tipo serveriui nieko daug ir neprikursi.

Sukurk kažką pasistengdamas, kad galėtum pavizdį parodyt... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kodėl kaina yra doleriais, ne eurais? Klientas dar turi konvertuoti pinigų sumą? O.o
2. Temos didelis šriftas, spalvų paletė ir logotipas discord, kuris netinka baltame fone, nes yra pilko fono, pasako, kad tie sukurti discord serveriai, tikrai nepasižymės estetika.

Ir iš viso klausimas, kam teikti paslaugas, jei 3 pirmiems jos nemokamos bus? Gi parduotuvė, nedaro, įvesdama naują prekę į rinką "pirmi 3 kepalai juodos duonos bus nemokami". Manau optimaliausia - nuolaidos didesnės, kadangi esi laisvesnis ir priimi užsakymus šiuo metu. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Lipalas parašė:

1. Kodėl kaina yra doleriais, ne eurais? Klientas dar turi konvertuoti pinigų sumą? O.o
2. Temos didelis šriftas, spalvų paletė ir logotipas discord, kuris netinka baltame fone, nes yra pilko fono, pasako, kad tie sukurti discord serveriai, tikrai nepasižymės estetika.

Ir iš viso klausimas, kam teikti paslaugas, jei 3 pirmiems jos nemokamos bus? Gi parduotuvė, nedaro, įvesdama naują prekę į rinką "pirmi 3 kepalai juodos duonos bus nemokami". Manau optimaliausia - nuolaidos didesnės, kadangi esi laisvesnis ir priimi užsakymus šiuo metu. 

 

my bad, dažniausiai dirbu su užsieniečiais tai ir verčiu į dolerius. btw, ačiū už pastebėjimus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...