Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

siūlau Nupirkčiau ar įnvestuočiau į projektus generuojančius/generuosenčius pajamas!


CryptoLugis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nupirkčiau ar įnvestuočiau į projektus generuojančius/generuosenčius pajamas!

Domina viskas tik ne kažkokie atgyvenę žaidimai ;) 

 

Pavizdžiui:

El. parduotuvės

Crypto projektai 

Unikalios verlso įdėjos

Žaidimai

 

 

Edit: Nesiūlykit MINECRAFT,CS 1.6, SA-MP, CS:GO, GTA:V SERVERIŲ 

Redaguota , nario Lugis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-06-02 10:21, Lugis parašė:

Nupirkčiau ar įnvestuočiau į projektus generuojančius/generuosenčius pajamas!

Domina viskas tik ne kažkokie atgyvenę žaidimai ;) 

 

Pavizdžiui:

El. parduotuvės

Crypto projektai 

Unikalios verlso įdėjos

Žaidimai

Jaska#8181 turiu nebloga el.parduotuvę pilnai sutvarkyta ir optimatizuota, su neblogai išrinktu produktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pienburnis o ne pirkėjas, nieko bendro su projektais neturi. Eilinis vaikis perskaitęs pirmąja verslo knygą ieškantys pasyvių pajamų. Pokalbis tarp šio asmens buvo toks lyg kalbėčiau su 10-mečių kiniečių. Visiškai niekur nesigaudo, kaip kas. Verslininkas kuris jau daro projektą su vienų bet nuorodos negali atsiųsti. Nešvaistykite laiko su tokiais, nes nieko nepirks nes nieko nežino. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
13 minutes prieš, sacral parašė:

Pienburnis o ne pirkėjas, nieko bendro su projektais neturi. Eilinis vaikis perskaitęs pirmąja verslo knygą ieškantys pasyvių pajamų. Pokalbis tarp šio asmens buvo toks lyg kalbėčiau su 10-mečių kiniečių. Visiškai niekur nesigaudo, kaip kas. Verslininkas kuris jau daro projektą su vienų bet nuorodos negali atsiųsti. Nešvaistykite laiko su tokiais, nes nieko nepirks nes nieko nežino. 

Jis:

Projektas kuris generuoja 10k (raskakcija.lt)
[5:39 AM]
Pas mane apsimokapirkti.lt
[5:39 AM]
Atiduosiu už centus
[5:39 AM]
Idėja galima similar padaryt arba su tokiu koks jau pradėtas
[5:39 AM]
Manau irgi nemažai generuotų
[5:39 AM]
Man jo nereikia

 

Siūlo savo el. parduotuvė prie kurios visiškai nesedėjas reliai svetainė atrodo tragiškai viskas ką jis siūlo yra random domenas apsimokapirkti.lt. 

Long domain names are not bad as such, but they are difficult to recollect, type, and remember. When domain names are too hard to spell and type, it adversely affects user experience. Such names can confuse people, thereby affecting your online visibility and success.

 

Parduotuvė:

image.thumb.png.368f06001492661e51437b7e33f7c13f.png

 

 

@sacral Tu suprask vieną dalyką jog aš renkuosi pirkti ar ne.

 

Beje paskaityk temą iš naujo ;)

 

Domina viskas tik ne kažkokie atgyvenę žaidimai ;) 

 

Pavizdžiui:

El. parduotuvės

Crypto projektai 

Unikalios verlso įdėjos

Žaidimai

Redaguota , nario Lugis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Lugis parašė:

Jis:

Projektas kuris generuoja 10k (raskakcija.lt)
[5:39 AM]
Pas mane apsimokapirkti.lt
[5:39 AM]
Atiduosiu už centus
[5:39 AM]
Idėja galima similar padaryt arba su tokiu koks jau pradėtas
[5:39 AM]
Manau irgi nemažai generuotų
[5:39 AM]
Man jo nereikia

 

Siūlo savo el. parduotuvė prie kurios visiškai nesedėjas reliai svetainė atrodo tragiškai viskas ką jis siūlo yra random domenas apsimokapirkti.lt. 

Long domain names are not bad as such, but they are difficult to recollect, type, and remember. When domain names are too hard to spell and type, it adversely affects user experience. Such names can confuse people, thereby affecting your online visibility and success.

 

Parduotuvė:

image.thumb.png.368f06001492661e51437b7e33f7c13f.png

 

 

@sacral Tu suprask vieną dalyką jog aš renkuosi pirkti ar ne.

 

Beje paskaityk temą iš naujo ;)

 

Domina viskas tik ne kažkokie atgyvenę žaidimai ;) 

 

Pavizdžiui:

El. parduotuvės

Crypto projektai 

Unikalios verlso įdėjos

Žaidimai

Jeigu tu nenusimanau apie projektus, kaip tu gali drįsti kažką sakyti apie juos. Kokios unikalios verslo idėjos - beveik 8 milijardai žmonių pasaulyje. 
 

Paimam kaip pavyzdį: 

Delfi, 15min, lrytas, madeinvilnius - visi tas pats žiniasklaida. 
 

Tūkstančiai restoranų - vėl tas pats maisto teikimo įstaigos. 

Iki, maxima, aibe, Rimi - visos yra parduotuvės. 

Neįmanoma kažką padaryti kas nebūtų kažkieno plagiatas, darai panašu dalyką tik stengiesi geresne versija jo padaryt. 
 

Aš nesiūliau tau dizaino pirkti, o projektą, tai dropshipingo projektą su dizainų irgi skaitysi kaip šudas? Nelysk ne į savo sritį, nes žinių visiškai apie nieka neturi. 

Long domain names are not bad as such, but they are difficult to recollect, type, and remember. When domain names are too hard to spell and type, it adversely affects user experience. Such names can confuse people, thereby affecting your online visibility and success.
 

 

Kaip ir minėjau vaikis kuris prisiskaitę informacijos iš interneto perka projektus:

Sąrašas ilgų domenų Lietuvoje

• supergames.lt

• tevu-darzelis.lt 

• manodaktaras.lt

• manonamai.lt

• zmonescinema.lt

• sveikaszmogus.lt

• NTzemelapis.lt

 

Projektas parduodamas pilnai kas yra o ne prasoma pinigus uz dizaina, ir tai paminejau, kad parduodu uz centus. Jeigu nenusimanai, nereikia burnos atidarineti. Pateikiau aisku plana, kaip plesti projekta.

Redaguok temos aprasyma i perku projektus kurie nesa minimalu pelna ir mirs po metu ar maziau, nes ka ismokes is youtube video keliaus vistiek i siuksledeze.

Redaguota , nario sacral
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), sacral parašė:

Jeigu tu nenusimanau apie projektus, kaip tu gali drįsti kažką sakyti apie juos. Kokios unikalios verslo idėjos - beveik 8 milijardai žmonių pasaulyje. 
 

Paimam kaip pavyzdį: 

Delfi, 15min, lrytas, madeinvilnius - visi tas pats žiniasklaida. 
 

Tūkstančiai restoranų - vėl tas pats maisto teikimo įstaigos. 

Iki, maxima, aibe, Rimi - visos yra parduotuvės. 

Neįmanoma kažką padaryti kas nebūtų kažkieno plagiatas, darai panašu dalyką tik stengiesi geresne versija jo padaryt. 
 

Aš nesiūliau tau dizaino pirkti, o projektą, tai dropshipingo projektą su dizainų irgi skaitysi kaip šudas? Nelysk ne į savo sritį, nes žinių visiškai apie nieka neturi. 

Long domain names are not bad as such, but they are difficult to recollect, type, and remember. When domain names are too hard to spell and type, it adversely affects user experience. Such names can confuse people, thereby affecting your online visibility and success.
 

 

Kaip ir minėjau vaikis kuris prisiskaitę informacijos iš interneto perka projektus:

Sąrašas ilgų domenų Lietuvoje

• supergames.lt

• tevu-darzelis.lt 

• manodaktaras.lt

• manonamai.lt

• zmonescinema.lt

• sveikaszmogus.lt

• NTzemelapis.lt

 

Projektas parduodamas pilnai kas yra o ne prasoma pinigus uz dizaina, ir tai paminejau, kad parduodu uz centus. Jeigu nenusimanai, nereikia burnos atidarineti. Pateikiau aisku plana, kaip plesti projekta.

Redaguok temos aprasyma i perku projektus kurie nesa minimalu pelna ir mirs po metu ar maziau, nes ka ismokes is youtube video keliaus vistiek i siuksledeze.

Tu supranti ką tu išvis siūlai? Aš dabar galiu tiesiog nusipirkti domeną su tokia pat "įdėja" ir man kainuos tik domenas ir hostingas, tarkim "20min.lt" , "TinkaPirkti.lt" , "PiguPirkti.lt". Taip aš nenusimanau visuose srityse, bet čia jau su savo logika turėtum suprasti jog čia šūdą siūlai. Lygiai taspats kas aš tau dabar siūlyčiau nusipirkti domeną 20min.lt ir siūlyčiau daryti "žiniasklaida". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Lugis parašė:

Tu supranti ką tu išvis siūlai? Aš dabar galiu tiesiog nusipirkti domeną su tokia pat "įdėja" ir man kainuos tik domenas ir hostingas, tarkim "20min.lt" , "TinkaPirkti.lt" , "PiguPirkti.lt". Taip aš nenusimanau visuose srityse, bet čia jau su savo logika turėtum suprasti jog čia šūdą siūlai. Lygiai taspats kas aš tau dabar siūlyčiau nusipirkti domeną 20min.lt ir siūlyčiau daryti "žiniasklaida". 

Taip, sutinku gali pirkti panašų, bet tada jau bus plagiatas.

VIP domenai yra pardavinėjami už tikrai geras kainas - kas yra čia VIP domenas už centus.

Tau pasiulyta idėjos skirtos judėti su tuo projektų - pagal dabartinį kas yra irgi įeina nemokamai - netinka, parašai nedomina, o ne nusišneki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, sacral parašė:

Taip, sutinku gali pirkti panašų, bet tada jau bus plagiatas.

VIP domenai yra pardavinėjami už tikrai geras kainas - kas yra čia VIP domenas už centus.

Tau pasiulyta idėjos skirtos judėti su tuo projektų - pagal dabartinį kas yra irgi įeina nemokamai - netinka, parašai nedomina, o ne nusišneki.

Tai aš ir parašiau :D Tu čia verk atėjai. Tavo domenas gal tau ir yra VIP man čia nėra VIP 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2021-06-10 16:15, Lugis parašė:

Tai aš ir parašiau :D Tu čia verk atėjai. Tavo domenas gal tau ir yra VIP man čia nėra VIP 

Tai kad tu duodi domeną už 7.99 €
Įrašytą WP ir dizainą kuris 1001% yra free.

Dropshipingas miršta, ir naujiems projektams nėra realių šansų išgyvent. Nebent ne LT.

 

13k el. parduotuvę su visom prekėm, bei verslo idėja. Viršuj komentaras, jei susidomėsi.

ĮV.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Paška. parašė:

Tai kad tu duodi domeną už 7.99 €
Įrašytą WP ir dizainą kuris 1001% yra free.

Dropshipingas miršta, ir naujiems projektams nėra realių šansų išgyvent. Nebent ne LT.

 

13k el. parduotuvę su visom prekėm, bei verslo idėja. Viršuj komentaras, jei susidomėsi.

ĮV.

Koks pelnas, pajamos, kad už tokį sausą nepabaigtą projektą nori 13k? Atsipirks bent per porą metų po visų mokesčių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

15k :DDDDDD tu gal ligonis? už nevykusį dizainą su visomis problemomis?

  1. Produktai be aprašymų;
  2. Dizainas tragiškas;
  3. UX tragiškas;
  4. Jokio user to customer conversion'o.

Čia max 100 eurų ir tai dar iš gailesčio :D

Nematau tikslo aprašyti produktus, kuriems to nereikia, čia ne elektronika, ir visiškai klientui nėra aktualu, atvažiuojant į vietą daugiau papasakojama, o svetainę vystau ne aš, o kiti žmonės nes aš tam laiko neturiu.
Tragiškas dizainas, tai taspats kurį tu nupieštum šiais metais, dar tragiškiau o šis darytas 2016 metais.

Prestashop is presta is that what it is.

Aš tau tą 100 eurų numest galėčiau iš gailėščio :D

prieš 3 valandas(-ų), mukaimas parašė:

Koks pelnas, pajamos, kad už tokį sausą nepabaigtą projektą nori 13k? Atsipirks bent per porą metų po visų mokesčių?

Na čia ne pavieniui asmeniui toki dalykai, čia ne užsakymas prekių ir jų pardavimas, čia jų gaminimas ir pristatymas klientui. Ne tokiuose forumuose ieškot reikia, ir apskritai įdomumo dėlei parašiau kainą, nes tokia veikla reikalauja laiko, medžiagų gaminimui. Čia ne "Ryčio" galvai, ar Jums investuoti, čia ne projektas kuris atsipirktų. Čia maistas, iš kurio duona gali valgyti, o ne pastoviam verslui generuojant pastovias pajamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Paška. parašė:

Nematau tikslo aprašyti produktus, kuriems to nereikia, čia ne elektronika, ir visiškai klientui nėra aktualu, atvažiuojant į vietą daugiau papasakojama, o svetainę vystau ne aš, o kiti žmonės nes aš tam laiko neturiu.
Tragiškas dizainas, tai taspats kurį tu nupieštum šiais metais, dar tragiškiau o šis darytas 2016 metais.

Prestashop is presta is that what it is.

Aš tau tą 100 eurų numest galėčiau iš gailėščio :D

Na čia ne pavieniui asmeniui toki dalykai, čia ne užsakymas prekių ir jų pardavimas, čia jų gaminimas ir pristatymas klientui. Ne tokiuose forumuose ieškot reikia, ir apskritai įdomumo dėlei parašiau kainą, nes tokia veikla reikalauja laiko, medžiagų gaminimui. Čia ne "Ryčio" galvai, ar Jums investuoti, čia ne projektas kuris atsipirktų. Čia maistas, iš kurio duona gali valgyti, o ne pastoviam verslui generuojant pastovias pajamas.

Produktams aprašymų nereikia? LOL. :DDD Geras ecommerce, kai yra nusispjaunama į SEO.

Esu įsitikinęs, kad per mėnesį nei 5 pardavimų nėra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-06-20 13:13, Paška. parašė:

Nematau tikslo aprašyti produktus, kuriems to nereikia, čia ne elektronika, ir visiškai klientui nėra aktualu, atvažiuojant į vietą daugiau papasakojama, o svetainę vystau ne aš, o kiti žmonės nes aš tam laiko neturiu.
Tragiškas dizainas, tai taspats kurį tu nupieštum šiais metais, dar tragiškiau o šis darytas 2016 metais.

Prestashop is presta is that what it is.

Aš tau tą 100 eurų numest galėčiau iš gailėščio :D

Na čia ne pavieniui asmeniui toki dalykai, čia ne užsakymas prekių ir jų pardavimas, čia jų gaminimas ir pristatymas klientui. Ne tokiuose forumuose ieškot reikia, ir apskritai įdomumo dėlei parašiau kainą, nes tokia veikla reikalauja laiko, medžiagų gaminimui. Čia ne "Ryčio" galvai, ar Jums investuoti, čia ne projektas kuris atsipirktų. Čia maistas, iš kurio duona gali valgyti, o ne pastoviam verslui generuojant pastovias pajamas.

:D ką tu čia kliedi, gaminti dar reikia pačiam, parduoti ir nori 13k., tai pats dirbsi veltui, nes veltui niekas tau nedirbs tokiam projekte. Toks ir projektas, pats gali gaminti absoliučiai viską, bet kiek tai laiko užima ir naudos kitas klausimas, kurio tu nesugebėjai atsakyti.

Bandai primesti rimtą forume, nors visiškai jokio suvokimo šiame reikale neturi ir gyveni savo iliuzijų pasaulyje.

Redaguota , nario mukaimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, mukaimas parašė:

:D ką tu čia kliedi, gaminti dar reikia pačiam, parduoti ir nori 13k., tai pats dirbsi veltui, nes veltui niekas tau nedirbs tokiam projekte. Toks ir projektas, pats gali gaminti absoliučiai viską, bet kiek tai laiko užima ir naudos kitas klausimas, kurio tu nesugebėjai atsakyti.

Bandai primesti rimtą forume, nors visiškai jokio suvokimo šiame reikale neturi ir gyveni savo iliuzijų pasaulyje.

"čia maistas, iš kurio duona gali valgyti" šito žodžių žaismo užteko man kelioms dienoms gerai pasijuokt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

"čia maistas, iš kurio duona gali valgyti" šito žodžių žaismo užteko man kelioms dienoms gerai pasijuokt

Čia arba tiesiogiai turi suprasti, kad jis parduoda kokių sumuštinių "verslą" arba jo pajamos tokios mažos, kad užteks tik ant maisto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...