Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ENERGY FM


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pristatau naują projektą, radijo stotis ENERGY FM, orientuota į šokių muzikos stilių. Kruopščiai atrenkama muzika, kol kas veikia tik serveris, bet bus ieškomi RDJ darbui radijuje, tinklapis taip pat kūrimo stadijoje. Šiuo metu vyksta radijo bandymai iki 40 žmonių, jei viršija, bus registruojama stotis oficialiai ir plečiama auditorija. ENERGYFM

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės su projektu, įsijungiau paklausiau , lietuviškos ojojo ajajai ji mane mylėjo deja , bet neprilipo. Tačiau norėtusi ,kad internetinis radijas visai dar nemirtu , todėl nuoširdžiai linkiu sėkmės. Ps kaip kažkas sakė man ,taip aš pakartosiu tau. Neklausyk nieko jokių negatyvų , ir judėk į priekį. Visai nesvarbu koks pas tave shoutcast naujausias ar seniausias jei jis tau atlieką darbą. Užsienyje nelabai kas į tai kreipia dėmesį, bet čia lietuva , čia daug kur iškreiptas mąstymas. Sėkmės. Užsuksiu pasiklausyt dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), aPacer parašė:

vis dar naudojat sena shoutcast???? wasiuli gal bsk ziurek i nauja rinka? :D laikas naujintis o ne buti 2009 metais

Jau ruošiamas icecast serveris, greitu metu bus paleistas. Žinoma neliksime akmens amžiuje :)

prieš 11 valandas(-ų), Shuravi parašė:

Sėkmės su projektu, įsijungiau paklausiau , lietuviškos ojojo ajajai ji mane mylėjo deja , bet neprilipo. Tačiau norėtusi ,kad internetinis radijas visai dar nemirtu , todėl nuoširdžiai linkiu sėkmės. Ps kaip kažkas sakė man ,taip aš pakartosiu tau. Neklausyk nieko jokių negatyvų , ir judėk į priekį. Visai nesvarbu koks pas tave shoutcast naujausias ar seniausias jei jis tau atlieką darbą. Užsienyje nelabai kas į tai kreipia dėmesį, bet čia lietuva , čia daug kur iškreiptas mąstymas. Sėkmės. Užsuksiu pasiklausyt dar.

Dėkoju už pastabas. Vertinu tiek teigiamus tiek neigiamus komentarus. Per visas serverio dainas yra gal pora lietuviškų remix. Matyt papuolei būtent tuo laiku kai grojo. Šiaip stotis orientuota į angliškas bei rusiškas šokių muzikos dainas.

Jau paleistas IceCast serveris, su geresne grojimo kokybe. Judame tolyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1085 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...