Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jau trys žmonės kurie apgavo dėl facebook paskyrų.


Donatas_Nezinau

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, visiems. Norėjau paklausti per kiek laiko pareina pinigai, jeigu aš žmogui iš luminor išsiunčiau pinigus 14:08 ir kažkiek ten sekundžių. Jis jau turėjo gauti ar dar ne ? Gal kas žinote atsakymą ?

 

PAPILDAU TEMA NUOTRAUKOMIS. VIENAS ČIUVAKAS JAU APGAVO MANE DĖL FACEBOOK PASKYROS :DD

Redaguota , nario Donatas_Nezinau
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, PolixEu parašė:
Mokėjimo nurodymo pateikimo laikas Apytikslis lėšų gavimo laikas*
08:46 - 11:15 14:30
11:16 - 13:45 16:30
13:46 - 16:00 18:30
16:01 - 20:30 09:30 (kitą darbo dieną)
20:31 - 08:45 12:00 (kitą darbo dieną)

Vadinasi apgavo mane :D Pirkau facebook paskyrą už 15 eurų ir likau ant ledo *Myliu SuperGames.lt* koks jausmas ? :DDDD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Donatas_Nezinau parašė:

Vadinasi apgavo mane :D Pirkau facebook paskyrą už 15 eurų ir likau ant ledo *Myliu SuperGames.lt* koks jausmas ? :DDDD 

Para eit gali, labai liūdni reikalai su luminoru, kiek kartu esu sau vedęs iš vienos į kita sąskaita tai para.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, chill. parašė:

Para eit gali, labai liūdni reikalai su luminoru, kiek kartu esu sau vedęs iš vienos į kita sąskaita tai para.

Supratau, ačiū, už atsakymą.

Dabar, shoosheesh parašė:

Būną ir dėl 2 eur apgauna, patikėk :D

Bet kodėl ?? Kodėl ?? Na, Dievas mato bent gera darbą padariau. Paaukojam nepasiturinčiam :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, aPacer parašė:

skaiciau kad tipo turejo gaut tai nebesvaikit jeigu tarkim is luminor i swed ar is bet kokio kito banko i swed vedi pinigus iki 12 val gausi ta pacia min jeigu jau po 12 valandos (po pietu) tai gaus jau tik kita darba diena iki 12 valandos :)

Ačiū, už atsakymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Beojib Explore parašė:

https://www.supergames.lt/profile/61576-ledvagon/ Jaučiu iš šito nario pirkai acc ? :D 

nežinau ant kiek durnam reik būt, kad eit pirmam kai jo tokia paskyra :D

wp, pats kaltas, kitą kart nors čia akį užmesk ;D https://www.supergames.lt/tarpininkai/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, newyorkas parašė:

nežinau ant kiek durnam reik būt, kad eit pirmam kai jo tokia paskyra :D

wp, pats kaltas, kitą kart nors čia akį užmesk ;D https://www.supergames.lt/tarpininkai/

Ėjau pirmas, nes tai tik 15 eurų - man tokia suma centai todėl ir ėjau pirmas. Bet Dievas mato, kad padariau gera darbą paaukojau nepasiturinčiam. Ar gi blogai ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...