Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Recommended Posts

Sveiki visi, kurie skaito šią temą!

Norėčiau jus pakviesti prisijungti prie minecraft išlikimo serverio "DEEPLAND" Šį serverį nusprendžiau sukurti vien tam, kad būtų galima su kitais žmonėmis ramiai pažaisti paprastą vanilla, kuo malonesnį ir atpalaiduojantį po darbų/mokslų, tuo metu nebuvo labai daug serverių, o šiuo metu jų labai daug, mūsų tikslas suteikti žmonėms, galimybę žaisti kokybiškai ir ramiai, be jokių vagysčių ar nereikalingų nesąmonių, kas sugadintų žaidimą, kas neleistų atsipalaiduoti žaidžiant. Pats serveris “DEEPLAND” pradėjo kurtis 2019 metu vasarą, liepos 19, ir nusprendėme labai netikėtai pratęsti serverio gyvavimą, ir sugrįžtam su dar vienu sezonų! Šį kartą bandysim ir vėl sugrąžinti to pirmo sezono "Vibe" ir suteikti kuo labiau vanilla experience, nebus jokių ribojimų kaip buvo kituose sezonuose.

Mes norime atrinkti į serverį bent kažkiek subrendusius žmones, gebančius daug statyti ir prisidėti prie serverio bendros veiklos, nepažeidinėjančių taisyklių, todėl mes reikalaujame! iš žaidėjų pagarbos kitiems žaidėjams, taip pat būti ir komunikabiliais. Serverio tikslas - sukurti paprastą vanilla išlikimą su nuolatinių žaidėjų bendruomene, kurie būtų pilni įvairių idėjų, motyvuotų tobulėti ir statyti visados daugiau ir daugiau, ir judėti pirmyn!

Kodėl vertėtų pasirinkti jums šį serverį? Taip, žinau, jog šie vanilla serveriai jau yra nuvalkioti, jų yra daug ir panašiai. Bet čia mes renkamės paprastam laiko praleidimui, serveryje kažką nuveikti linksmo, linksmai praleisti laiką kartu!

Kaip susitvarkome su negeranoriškais žaidėjais ir nesklandumais?
-Iš tiesų, labai lengvai. Per tiek laiko minecraft projektų sferoje supratome, tam kad palaikyti tvarką ir ramybę projekte reikia griežtai laikytis savo taisyklių. Tačiau nepaisant to, žinoma reikia būti sąžiningiems žaidėjų atžvilgiu ir į projektą priimti žaisti tik tuos kurie tikrai to verti. Manome šie trys dalykai yra tvarkos ir ramybės garantas. Kalbant apie techninius nesklandumus. Jų žinoma būna, stengiamasi kuo greičiau juos išspręsti, dažnai stengiamės, kad žaidėjai kažkokių sutrikimų netgi nepajustų. Jeigu visgi iškyla problemos kurios akivaizdžiai trukdo žaidimui visada pranešame kas vyksta ir kada tie nesklandumai bus sutvarkyti.

-Projekte nebūtina legali paskyra.
-Serverio versija 1.16.5
- Amžiaus cenzas ? | patekti galimybė turi visi! tačiau norint patekti jaunesniems bus sunkiau!

Prisijunkite į mūsų Discord. | [ SPAUSK ČIA ]

Anketa į serveri | [ PASPAUSK MANE ]

Redaguota , nario Fragulis
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Labai gražiai viskas išsakyta, gaila nei vieno žodžio apie taip kaip "tu" ir tavo draugai, daro nesamonės bei kenki kitiems projektams nebuvo pasakytą. 

Pradėsiu nuo to kiek aš žinau ir kiek kas man buvo pasakytą apie šį žmogų.
Chapter 1

Taigi. Neslėpsiu ,kad pas tave pradėjau žaist t.y (tavo "kuriamuosiuose") projektuose nuo galbūt 2020m pradžios. Kažkaip užsimaniau vėl pažaisti Minecraft ,bet šikart rimčiau, ieškojau vietos kur galėčiau netrukdomai ir ramiai žaisti , bei galbūt pažaisti su savo draugais, pažystamais. Išpradžiu tavo projektas atrodė visai nieko, pats atrodei ,kad tikrai dedikuoji save šiam projektui 100%. Keliu savaičių bėgije aš supratau ,kad pas tave žaisti yra nesamonė , dėl ko?, dėl to ,kad tavo tuometinė išrinkta administracija dalino "op" itemus savo "draugams", žaisdavo su Creative gamemode'u ir šiaip pats sutoksiškėjai, pradėjai vadovaut, ne kaip serverio savininkas, bet kaip diktatorius, pasicituosiu save (citavimas gali būti klaidingas, nes visi įvykiai vyko prieš metus) "Kodėl nežaidžiat dabar serveryje, o žaidžiate kitus žaidimus". I mean, žmogau, aš atėjau pas tave į projekta pažaist , atsipalaiduot bei gerai praleist laiką, o ne arti kaip 18 amžiaus vergas. Iš mūsų vos nereikalavai 24/7 žaidimo, o jei 3 dienas neateini tu esi išmetamas ir tai nepriklauso ką tu veiki, ar tau egzaminų savaitė, ar tu dirbi 5 dienas per savaite nuo ryto iki vakaro. kol pats prisijungi retkarčiai (3 kartus į savaite po pora valandų , gal net mažiau)

Chapter 2.

nenuklystant nuo temos kuria pradėjau, noriu pašnekėt, kaip pradėjo griūt jo daroma "diktatūra"
Man pažaidus nemažiau nei mėnėsio pas jį projekte, jis sumastė pasitraukti ir perleisti visą projektą kitam žmogui, nes jam dabar "egzaminų sezonas" ar kažkas tokio. Kaip tyčia tuo momentu kai jis "traukesi" , pas ji žaidė vos keli žaidėjai, dienos peak buvo 3-4 žmonės, jūs galit daryt išvadas patys, mano nuomonė ,kad pasitraukė ,nes pas jį žaidė permažai dėl to jam nėra "tolko" laikyt tą tuščia serveri. 

Chapter 3 

"sugrįžtam su dar vienu sezonų! "

Praėjo pora savaičių ir jis atidarė vėl naują projektą (Deepland S3), kodėl sakau naują projektą?, dėl to ,kad senajį jis perleido ir logiškai žiūrint bei mastant, tai nebėra jo projektas. 
Šiame projekte (sezone), shit went down dar labiau, dar didesnės nesamonės, dar didesnis toksiškumas, neslėpsiu bet ir aš ilipau į šį bandwagon, buvo stumiama ant kitų projektu, bei jų savininku, buvo griefinami kiti projektai galimai jo netiesioginiu paliepimu. Sunku prisimint, bet jei neklystu aš tarpe tarp S2 deepland bei S3 deepland, jis su savo sėbrais užpildė anketas į katik susiformavusį projektą, tiksliai nebepasakysiu jau pavadinimo ,bet buvo kažkas su "žemė" ar kažkas tokio, buvo 4, skirtingos komandos ir kaip nekeista jisai su savo "pakalikais" pateko į vieną komandą. Jisai ten ir čytindavo ir stumdavo ant projekto savininko, o kai jam nusibodo tiesiog mass isgriefino viską ir išėjo sukurt savo projekto.

Chapter 4

Poto kai eilinį kartą uždarė "projektą"  nepraeijus pus antram menėsiui ir vėl su "atmazu" , "mokslai" taram param ir taip toliau. Jis vėl atidarė tapatį projektą Šįkart Deepland S4 ar S5, nes jis jau uždarinėjo ir atidarinėjo tus projektus vos ne kas 2 sav, ir aš tik kalbu apie Deepland, be Deepland buvo tokie projektai kaip Mistic craft, mistine zeme, THS bei galbūt dar kažkas ko nežinau. 

Šis sezonas išsiskyrė tuom ,kad jis kaip jau nuspėjot eilini kartą po kelių savaičių uždarė projektą , bet šįkart atidave viską, pabrežių viską vėl vienam žmogui. Tas žmogus parašė man , ar nenorėčiau kartu su juom testi projekta, nes aš vistiek jau kiek žaidžiu šiame projekte, ir aš sutikau, paruošėm mapą, taisyklės ir taip toliau. Galbūt projektą paleidom iš naujo savaitės bėgije, kadangi aš jau buvau "adminas" aš jau žiurėjau rimčiau į buvusius frago "pakalikus" kurie užsiliko šiame projekte, būtų buvusi mano valia, būčiau išmetės juos iškart ir būtų baigės visas kriukis, dėja, neleido man tasai "žmogus" , nes ,kadangi mes pradedame naujai ,kaipsakant nuo švaraus naujo popieriaus lapo ( o galbūt taip ir nesako, bet kažką panašaus esat girdėja), tad suteikiau aš jiems progas parodyt ,kad jie nėra kažkokios Frago marijonetes ir nedarys visko ką jis palieps.
Galbūt praėjo 2 savaitės nuo serverio starto , kai gavau žinute ,kad aš ant frago pilų šūdą, t.y ,kad kažkur skelbiu ,kad jisai vėl atidaro projekta, no shit, jei jus skaitote tai dabar tai turbūt supratot ,kad jis tus projektus vidutiniškai atidaro ,kas 2 savaitės po to kai uždaro, ir aš apsižodžiavau truputį. Ir nuo to prasidėjo visas šūdas kuris privertė uždaryt šį projėktą. Frago paliepimu galimai budavo vykdomi mass grief, bent jau tokie 3 būdavo, žaidėjai tapo toxic ir rašynėdavo kaip prie Frago būdavo gerai, turbūt būdavo gerai ,nes leisdavo daryti nesamonės visokias ne taip kaip serveris kuriame dabar žaidžiu, bet dabar ne apie tai.
Kulminacijai jisai pasiemes savo sukurtą botą ištrynė mūsų perkurtus discord kanalus , su pasiaiškinimu ,kad tai jo botas ir ,kad tai jo projektas (tuo tarpu jis jau beveik atidarynėjo Mistic craft S2) , mes su tuom žmogumi sutvarkeme kanalus, restorinom išgriautas vietas bei išmetėm jo pakalikus, bet po poros savaičių užsidarėm ,nes kitas žmogus neturėjo laiko, tuo momentu , o aš dirbdavau, tiksliau abu dirbdavom ir nebūdavo laiko kada prižiurėt ir laukt kol vėl Fragas nepridarys nesamoniu

Final Chapter

Noriu padekoti ,kad perskaitete visa tai, nesu aš geras rašytojas ir tikrai daug kur bus gramatiniu klaidu, bei palaidu minčių bei nemėgstu tokiu rašliavu, bet šitą žmogų reikia cancelint bei jo projektus. Norėčiau pamynėt, dar porą dalyku kuriu nepamynėjau, tai ,kad jisai dalindavo žmonių IP adresus, dosindavo kaikuriuos projektus. 

Tai yra mano nuomone bei experience kuri teko patirti žaidžiant pas jį. Šnekant neutraliai bei rimtai. Jei jis susiims, mokysis iš savo praeities klaidų ir nebebandys su savo "vaikų" armija raidint kitų projektu, manau ,kad pas jį dar galbūt verta būtų grįžti žaisti , jei esate žaidė pas jį ankščiau.
Jeigu esate naujas žaidėjas kuris nori pažaisti tiek kiek nori ir niekeno netrukdomas ir nebijant ,kad po mėnėsio jam vėl kažkas bus su mokykla ar dar kuom ir jam teks uždaryt projektą, siūlau jums betkokį kitokį projektą nei Deepland. Asmeniškai aš jums siūlau projektą Asgarnija, kodėl?, jei esate žaidė pas fragą, tai yra atvirkštinė to kopija. Aš žaidžiu Asgarnijoje jau gal 2 mėnesius galbūt net daugiau, lyginant administracija, hands down Projekto savininkai Gregoris, Deathlyz bei Rokenzo yra tikrai geri administratoriai kurie žino ka daro, ne taip kaip Fragas, sukuria projektą ir tikisį stebuklo. Žaidėjų base'sas yra ivairus yra ir jaunesniu žaidėju ir vyresniu žaidėju ir tu "dramu" yra žymiai, žymiai mažiau nei būdavo pas Fragą projektuose. Tad skaitove jei tu nori tikrai gerai praleisti laiką, statyti kažką kolektyviškai ar šiaip pabendrauti su žaidėjais, siūlau tau rinktis kitą projekta apart Deeplando. 

Gero vakaro
- Šilas.

Redaguota , nario Šilas
Gramatika

Vėl DeepLand?

prieš 6 valandas(-ų), Fragulis parašė:

Sveiki visi, kurie skaito šią temą!

Norėčiau jus pakviesti prisijungti prie minecraft išlikimo serverio "DEEPLAND" Šį serverį nusprendžiau sukurti vien tam, kad būtų galima su kitais žmonėmis ramiai pažaisti paprastą vanilla, kuo malonesnį ir atpalaiduojantį 
Kodėl vertėtų pasirinkti jums šį serverį? Taip, žinau, jog šie vanilla serveriai jau yra nuvalkioti, jų yra daug ir panašiai. Bet čia mes renkamės paprastam laiko praleidimui, serveryje kažką nuveikti linksmo, linksmai praleisti laiką kartu!

Nepaisant to kad serveris 5 ar 4 kartą jau atidaromas, tai įdomu kaip ten pas jūsų gali "linksmai" praleisti laiką? Jeigu žaidėjai vistiek praranda po kelių savaičių ar mėnesio visą progresą ,vien dėl to jog nesugebat išlaikyti ilgai serverio?

Citata

Pradėsiu nuo to kiek aš žinau ir kiek kas man buvo pasakytą apie šį žmogų.
Chapter 1

Taigi. Neslėpsiu ,kad pas tave pradėjau žaist t.y (tavo "kuriamuosiuose") projektuose nuo galbūt 2020m pradžios. Kažkaip užsimaniau vėl pažaisti Minecraft ,bet šikart rimčiau, ieškojau vietos kur galėčiau netrukdomai ir ramiai žaisti , bei galbūt pažaisti su savo draugais, pažystamais. Išpradžiu tavo projektas atrodė visai nieko, pats atrodei ,kad tikrai dedikuoji save šiam projektui 100%. Keliu savaičių bėgije aš supratau ,kad pas tave žaisti yra nesamonė , dėl ko?, dėl to ,kad tavo tuometinė išrinkta administracija dalino "op" itemus savo "draugams", žaisdavo su Creative gamemode'u ir šiaip pats sutoksiškėjai, pradėjai vadovaut, ne kaip serverio savininkas, bet kaip diktatorius, pasicituosiu save (citavimas gali būti klaidingas, nes visi įvykiai vyko prieš metus) "Kodėl nežaidžiat dabar serveryje, o žaidžiate kitus žaidimus". I mean, žmogau, aš atėjau pas tave į projekta pažaist , atsipalaiduot bei gerai praleist laiką, o ne arti kaip 18 amžiaus vergas. Iš mūsų vos nereikalavai 24/7 žaidimo, o jei 3 dienas neateini tu esi išmetamas ir tai nepriklauso ką tu veiki, ar tau egzaminų savaitė, ar tu dirbi 5 dienas per savaite nuo ryto iki vakaro. kol pats prisijungi retkarčiai (3 kartus į savaite po pora valandų , gal net mažiau)

- Pradžioje deepland'o viskas buvo gerai, sakyčiau ejosi net "Puikiai", bet poto prasidėjo nesamones ir košes, taip pat ir su kitais serveriais ir sezonais užsidarymais ir pns, neisiu per kiekviena Chapteri, bet dėl to jog kažkur dingdavau tikrai budavo problema asmenine, kažkaip niekados nežiūrėjau į tai "Nėra žaidėjų, reikia uždaryti serveri kuo greičiau", nes buvo mokyklos baigimas, kažkokie egzaminai ir kitokie dalykai... Serveryje taip buvo reikalaujamas aktyvus visados, ir visados bus :), žmonės kurie dirbdavo ar ištiesų negaledavo ateiti į serveri užpildydavo neaktyvuma ir nebudavo išmetami:), jeigu tu tingedavai užpildyti nekatyvuma tai yra visiškai tavo pačio problema, ar kitų žaidėju. 

Citata

Chapter 2.

nenuklystant nuo temos kuria pradėjau, noriu pašnekėt, kaip pradėjo griūt jo daroma "diktatūra"
Man pažaidus nemažiau nei mėnėsio pas jį projekte, jis sumastė pasitraukti ir perleisti visą projektą kitam žmogui, nes jam dabar "egzaminų sezonas" ar kažkas tokio. Kaip tyčia tuo momentu kai jis "traukesi" , pas ji žaidė vos keli žaidėjai, dienos peak buvo 3-4 žmonės, jūs galit daryt išvadas patys, mano nuomonė ,kad pasitraukė ,nes pas jį žaidė permažai dėl to jam nėra "tolko" laikyt tą tuščia serveri. 

Nežinau kada čia buvo, jeigu kalbi apie paskutini sezona tai mes nieko ties juo nedarem, nes tiek man, tiek Ignui buvo dinges noras kažką daryti su pačiu mc, ir nieko nedarant žaidėjams atsibodo nes ir mūsų aktyvumo nebuvo, tada buvo nuspresta uždaryti serveri, bet nusprendem "Mikro" pasiulyti į administracija, kadangi jis ir seniau buvo kažkada kai aš buvau lietuvoje atostogu, jis adminsitratove serveri ir prižiūrėjo, todėl jis buvo geras variantas, perleidus projektą Mikro ir tau, jus pradėjot rinkti kažkokia "Info" apie mane, ir kalbėti nesamones, tiksliai dabar nepasakysiu kas buvo, bet tai suerzino, ir iš principo atidariau serveri, ir nebuvo jokie žmonės siusti jūsų greafinti, ir rašyti "Prie frago buvo geriau", žmonės visados taip sake, ir dar dabar sako, 

Citata

Chapter 3 

"sugrįžtam su dar vienu sezonų! "

Praėjo pora savaičių ir jis atidarė vėl naują projektą (Deepland S3), kodėl sakau naują projektą?, dėl to ,kad senajį jis perleido ir logiškai žiūrint bei mastant, tai nebėra jo projektas. 
Šiame projekte (sezone), shit went down dar labiau, dar didesnės nesamonės, dar didesnis toksiškumas, neslėpsiu bet ir aš ilipau į šį bandwagon, buvo stumiama ant kitų projektu, bei jų savininku, buvo griefinami kiti projektai galimai jo netiesioginiu paliepimu. Sunku prisimint, bet jei neklystu aš tarpe tarp S2 deepland bei S3 deepland, jis su savo sėbrais užpildė anketas į katik susiformavusį projektą, tiksliai nebepasakysiu jau pavadinimo ,bet buvo kažkas su "žemė" ar kažkas tokio, buvo 4, skirtingos komandos ir kaip nekeista jisai su savo "pakalikais" pateko į vieną komandą. Jisai ten ir čytindavo ir stumdavo ant projekto savininko, o kai jam nusibodo tiesiog mass isgriefino viską ir išėjo sukurt savo projekto.

Į ta kita projekta buvau aš pakviestas kitų žmonių, ir jis nebuvo greafinamas, pats administratorius darė nesamones žaide su Creative ir panašiai, poto ji pradėjo greafinti ir gavosi taip jog aš buvau itrauktas į tai, bet žinoma visa kaltė eina ant manes nes daugiau kam žinomas?, nes taip lengva tiesiog pasakyti ?.

Citata

Chapter 4
Poto kai eilinį kartą uždarė "projektą"  nepraeijus pus antram menėsiui ir vėl su "atmazu" , "mokslai" taram param ir taip toliau. Jis vėl atidarė tapatį projektą Šįkart Deepland S4 ar S5, nes jis jau uždarinėjo ir atidarinėjo tus projektus vos ne kas 2 sav, ir aš tik kalbu apie Deepland, be Deepland buvo tokie projektai kaip Mistic craft, mistine zeme, THS bei galbūt dar kažkas ko nežinau. 

Šis sezonas išsiskyrė tuom ,kad jis kaip jau nuspėjot eilini kartą po kelių savaičių uždarė projektą , bet šįkart atidave viską, pabrežių viską vėl vienam žmogui. Tas žmogus parašė man , ar nenorėčiau kartu su juom testi projekta, nes aš vistiek jau kiek žaidžiu šiame projekte, ir aš sutikau, paruošėm mapą, taisyklės ir taip toliau. Galbūt projektą paleidom iš naujo savaitės bėgije, kadangi aš jau buvau "adminas" aš jau žiurėjau rimčiau į buvusius frago "pakalikus" kurie užsiliko šiame projekte, būtų buvusi mano valia, būčiau išmetės juos iškart ir būtų baigės visas kriukis, dėja, neleido man tasai "žmogus" , nes ,kadangi mes pradedame naujai ,kaipsakant nuo švaraus naujo popieriaus lapo ( o galbūt taip ir nesako, bet kažką panašaus esat girdėja), tad suteikiau aš jiems progas parodyt ,kad jie nėra kažkokios Frago marijonetes ir nedarys visko ką jis palieps.
Galbūt praėjo 2 savaitės nuo serverio starto , kai gavau žinute ,kad aš ant frago pilų šūdą, t.y ,kad kažkur skelbiu ,kad jisai vėl atidaro projekta, no shit, jei jus skaitote tai dabar tai turbūt supratot ,kad jis tus projektus vidutiniškai atidaro ,kas 2 savaitės po to kai uždaro, ir aš apsižodžiavau truputį. Ir nuo to prasidėjo visas šūdas kuris privertė uždaryt šį projėktą. Frago paliepimu galimai budavo vykdomi mass grief, bent jau tokie 3 būdavo, žaidėjai tapo toxic ir rašynėdavo kaip prie Frago būdavo gerai, turbūt būdavo gerai ,nes leisdavo daryti nesamonės visokias ne taip kaip serveris kuriame dabar žaidžiu, bet dabar ne apie tai.
Kulminacijai jisai pasiemes savo sukurtą botą ištrynė mūsų perkurtus discord kanalus , su pasiaiškinimu ,kad tai jo botas ir ,kad tai jo projektas (tuo tarpu jis jau beveik atidarynėjo Mistic craft S2) , mes su tuom žmogumi sutvarkeme kanalus, restorinom išgriautas vietas bei išmetėm jo pakalikus, bet po poros savaičių užsidarėm ,nes kitas žmogus neturėjo laiko, tuo momentu , o aš dirbdavau, tiksliau abu dirbdavom ir nebūdavo laiko kada prižiurėt ir laukt kol vėl Fragas nepridarys nesamoniu

Kai buvo pradėta kalbėti visokios nesamones, ir kadangi buvo jau kitas discordas ir serveris "Misthic Craft", vienas žmogus pasiule jog yra galimybe ištrinti visa ana dc jeigu turiu senaji bot tokena, ir dėl to jog jus kalbėjote nesamones ant manes pradėjot nustatyneti žaidėjus prieš mane, random nusprendžiau tai ir padaryti ;), jeigu yra proga, reikia pasinaudoti 

Citata

Noriu padekoti ,kad perskaitete visa tai, nesu aš geras rašytojas ir tikrai daug kur bus gramatiniu klaidu, bei palaidu minčių bei nemėgstu tokiu rašliavu, bet šitą žmogų reikia cancelint bei jo projektus. Norėčiau pamynėt, dar porą dalyku kuriu nepamynėjau, tai ,kad jisai dalindavo žmonių IP adresus, dosindavo kaikuriuos projektus

Žmonių ip buvo dalinami kurie kenke serveriams, tai buvo gan rėtai, kurie greafino ir panašiai?, neneigsiu bet tai buvo ?

prieš 2 valandas(-ų), A1pha parašė:

Nepabodo kurt serverių, ir juos uždaryt nepraėjus daugiau nei du mėnesiai? ?

Serveriai išbūna daugiau nei du mėnesius ?, Nea

prieš 2 valandas(-ų), Equu parašė:

Vėl DeepLand?

Nepaisant to kad serveris 5 ar 4 kartą jau atidaromas, tai įdomu kaip ten pas jūsų gali "linksmai" praleisti laiką? Jeigu žaidėjai vistiek praranda po kelių savaičių ar mėnesio visą progresą ,vien dėl to jog nesugebat išlaikyti ilgai serverio?

Taip vėl Deeplandas, bet bandom sugražinti pačio pirmo "Deepland" jausma, chill vanilla, su kuo mažiau ribojimu ?. ši karta serveris išbus ilgiau, nauja ir administracija, su senaja gal buvo problema tai jeigu aš "vos" dingdavau kažkur, ar turėdavau kažkokiu problemu, - Nebudavo manes, - nebudavo nei vieno admino 

4 minutes prieš, Fragulis parašė:

- Pradžioje deepland'o viskas buvo gerai, sakyčiau ejosi net "Puikiai", bet poto prasidėjo nesamones ir košes, taip pat ir su kitais serveriais ir sezonais užsidarymais ir pns, neisiu per kiekviena Chapteri, bet dėl to jog kažkur dingdavau tikrai budavo problema asmenine, kažkaip niekados nežiūrėjau į tai "Nėra žaidėjų, reikia uždaryti serveri kuo greičiau", nes buvo mokyklos baigimas, kažkokie egzaminai ir kitokie dalykai... Serveryje taip buvo reikalaujamas aktyvus visados, ir visados bus :), žmonės kurie dirbdavo ar ištiesų negaledavo ateiti į serveri užpildydavo neaktyvuma ir nebudavo išmetami:), jeigu tu tingedavai užpildyti nekatyvuma tai yra visiškai tavo pačio problema, ar kitų žaidėju. 

Nežinau kada čia buvo, jeigu kalbi apie paskutini sezona tai mes nieko ties juo nedarem, nes tiek man, tiek Ignui buvo dinges noras kažką daryti su pačiu mc, ir nieko nedarant žaidėjams atsibodo nes ir mūsų aktyvumo nebuvo, tada buvo nuspresta uždaryti serveri, bet nusprendem "Mikro" pasiulyti į administracija, kadangi jis ir seniau buvo kažkada kai aš buvau lietuvoje atostogu, jis adminsitratove serveri ir prižiūrėjo, todėl jis buvo geras variantas, perleidus projektą Mikro ir tau, jus pradėjot rinkti kažkokia "Info" apie mane, ir kalbėti nesamones, tiksliai dabar nepasakysiu kas buvo, bet tai suerzino, ir iš principo atidariau serveri, ir nebuvo jokie žmonės siusti jūsų greafinti, ir rašyti "Prie frago buvo geriau", žmonės visados taip sake, ir dar dabar sako, 

Į ta kita projekta buvau aš pakviestas kitų žmonių, ir jis nebuvo greafinamas, pats administratorius darė nesamones žaide su Creative ir panašiai, poto ji pradėjo greafinti ir gavosi taip jog aš buvau itrauktas į tai, bet žinoma visa kaltė eina ant manes nes daugiau kam žinomas?, nes taip lengva tiesiog pasakyti ?.

Kai buvo pradėta kalbėti visokios nesamones, ir kadangi buvo jau kitas discordas ir serveris "Misthic Craft", vienas žmogus pasiule jog yra galimybe ištrinti visa ana dc jeigu turiu senaji bot tokena, ir dėl to jog jus kalbėjote nesamones ant manes pradėjot nustatyneti žaidėjus prieš mane, random nusprendžiau tai ir padaryti ;), jeigu yra proga, reikia pasinaudoti 

Žmonių ip buvo dalinami kurie kenke serveriams, tai buvo gan rėtai, kurie greafino ir panašiai?, neneigsiu bet tai buvo ?

Serveriai išbūna daugiau nei du mėnesius ?, Nea

Vien paskaicius tavo atsakymus jau suprates esu kad pas tave net nesinoretu zaist vien del
1. Negalvoji logiskai ir nori jog viskas butu ant lekstutes: Privatus serveriai nereikalauja savininko aktyvumo, turi administracija kuri priziuri serveri uz tave, ko is taves yra reikalaujama tai patikrint serveri i diena pora kartu ar turi problemu, tam tikrai turi laiko 15minuciu.
2. Taves nedomina serveriu kurimas, galeciau sprest jog del draugu noretum paflexint kad toki turi: Man yra tiesiog juokinga ziuret i tavo atsakyma, bandai atrast tinkama atmaza jog uzdaryt ta serveri "mokyklos baigimas, kazkokie egzaminai ir visa kita". Tai kam tu kuri serveri jei zinai kad tokie dalykai atsiras? Dar pasakyk kad nezinojai, tai vps.. 

3. Tau dingsta is oro noras zaisti mc: "nes tiek man, tiek Ignui buvo dinges noras kažką daryti su pačiu mc" savaime jau pasako sitas.

4. Dalini privacia informacija zmogaus: Tavo darbas yra apsisaugot nuo tokiu, o ne "ai pakenke man, pakenksiu dabar atgal". Taip neveikia, per savo klaidas dalini kitu zaideju informacija. Sounds fun :D

prieš 2 valandas(-ų), North parašė:

Vien paskaicius tavo atsakymus jau suprates esu kad pas tave net nesinoretu zaist vien del
1. Negalvoji logiskai ir nori jog viskas butu ant lekstutes: Privatus serveriai nereikalauja savininko aktyvumo, turi administracija kuri priziuri serveri uz tave, ko is taves yra reikalaujama tai patikrint serveri i diena pora kartu ar turi problemu, tam tikrai turi laiko 15minuciu.
2. Taves nedomina serveriu kurimas, galeciau sprest jog del draugu noretum paflexint kad toki turi: Man yra tiesiog juokinga ziuret i tavo atsakyma, bandai atrast tinkama atmaza jog uzdaryt ta serveri "mokyklos baigimas, kazkokie egzaminai ir visa kita". Tai kam tu kuri serveri jei zinai kad tokie dalykai atsiras? Dar pasakyk kad nezinojai, tai vps.. 

3. Tau dingsta is oro noras zaisti mc: "nes tiek man, tiek Ignui buvo dinges noras kažką daryti su pačiu mc" savaime jau pasako sitas.

4. Dalini privacia informacija zmogaus: Tavo darbas yra apsisaugot nuo tokiu, o ne "ai pakenke man, pakenksiu dabar atgal". Taip neveikia, per savo klaidas dalini kitu zaideju informacija. Sounds fun :D

Nesistengiau labai atrašyti ar galvoti kaip atrašyti, tiesiogiai beleka atrašiau ?, nelabai čia mano puslapis/svetainė nes čia nei būnų, atėjau ištiesų tik tam jog ikelti posta :), jeigu kažko norės tegul parašo į Discorda, o dabar tiesiog pasijuokiau ir atsakiau dėl vaiždo, jog nepalikti taip.

prieš 20 valandas(-ų), Fragulis parašė:

:DDDD čia tipo kažkas iskirtinio? beveik kiekvieno projekto tikslas toks pat...

prieš 8 valandas(-ų), DirectX parašė:

:DDDD čia tipo kažkas iskirtinio? beveik kiekvieno projekto tikslas toks pat...

Ne, tame nėra nieko išskirtinio, tačiau siekiam tikrai paprasto Vanilla, o dabar tokiu serveriu nelabai yra, vis kažkas kažkokiu sistemų turi, ir to tokio "Old mc" privačiu serveriu experience nėra

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Scarletas`
      Atranka į BAP Serverio Prižiūrėjimo postą.

BAP serveris ieško serverio prižiūrėtojų!  
      Ar esate pareigingas, komandinės dvasios ir mėgstate palaikyti tvarką? Būti Cyberpareigūnu?
      Jei norite tapti komandos dalimi, jūs turite užpildyti anketą:
      Atrankos Nuoroda

Jūs turite:
      - Mokėti bendradarbiauti su serverio komanda.
      - Mąstyti šaltu protu kritiškose situacijose.
      - Būti atsakingas(-a), komunikabilus(-i)
      - Būti savarankiškas(-a), nešališkas(-a)
      - Turėti patirties serverio moderavime.
      - Rašyti taisyklinga lietuvių kalba.
      - Turėti kompiuterį.
      - Būti BAP Discorde: https://discord.io/BAPP

Daugiau informacijos yra anketoje. Visi atsakymai bus pranešti BAP Discord'e.
      Anketa užsidaro Balandžio 18 dieną.
    • Parašė Krepxinx
      https://www.supergames.lt/uploads/imageproxy/C4r22WH.png.620fd76e3b600c55f6bd79fc024b4c74.png
      Serverio tinklalapis: https://kubai.lt
      Serverio IP adresas: mc.kubai.lt
      Serverio Minecraft versija: 1.16.5
      Discord: https://discordapp.com/invite/T8jMveR

https://www.supergames.lt/uploads/imageproxy/divider.png.c6ce917f8a568d5c4ab8f89bc2c162fa.png
      Kubai - Minecraft žaidimo serveris. Tai yra ne pelno siekiantis projektas, kurio pagrindinis tikslas turėti kuo didesne draugišką bendruomenę. Kubai projektas startavo 2013-03-18, o tai reiškia, kad projektas jau turi daug patirties ir žino kas žaidėjams labiausiai patinka. Kiekvienas žaidėjas gali rasti savo mėgstamą užsiėmimą, nes pas mus veikia net 6 skirtingi žaidimo stiliai (Adventure, Creative, Minigames, Skyblock, Survival, UltraHardcore).

https://www.supergames.lt/uploads/imageproxy/divider.png.c6ce917f8a568d5c4ab8f89bc2c162fa.png
      Adventure. Minecraft serveris kuriame galėsite atitrūkti nuo kitų darbų ir išmėginti save įvairiuose trasose! Čia rasite daug nuotykių žemėlapių, tarp kurių yra virš 104 „Parkour“ trasų! „Dropper“, kur Jums reikės krentant žemyn išvengti visokiausių kliūčių ir pasiekti apačią saugiai. „FindTheButton“ čia Jūsų tikslas bus surasti paslėptus mygtukus žemėlapiuose. Laukia taipogi labai sudėtingi labirintai, kuriems pereiti reikės daug loginio mąstymo ir kantrybės. „Sonic“ nuotykių didžiulis žemėlapis kuriame yra dar virš 20 įvairių trasų.
      Creative. Visų žaidėjų pamėgtas Minecraft serveris. Čia žaidėjai nevaržomi (proto ribose) gali išlaisvinti savo fantazijas ar pasibandyti kokias nors fermas prieš statant išgyvenimo pasaulyje. Kitaip tariant čia veiki tą ką sugalvoji pats! Čia galima naudotis „WorldEdit“ funkcijomis, kad būtų lengviau statyti.
      Minigames. Mini žaidimai visada būna smagus užsiėmimas ir atitrūkimas nuo darbų. Čia galėsite varžytis prieš kitus žaidėjus. Šiai dienai čia rasite: „Paintball“, „BedWars“, „CakeWars“, „AnchorWars“, „HungerGames“, „HideAndSeek“,„KitPvP“, „MurderMystery“, „VillageDefense“, „BuildBattle“, „TNTRun“, „TheBridge“, „Duels“, „TNT Tag“, „PropHunt“, „TempleRun“, „MiniWalls“, „BombLobbers“, „Quake“, „BlockParty“, „PartyGames“ (+11 žaidimų).
      Skyblock. Galime garantuoti, kad tai geriausias Skyblock serveris visoje Lietuvoje! Čia žaidimo tikslas išgyventi danguje. Pradžiai atsirandame mažytėje saloje, kurioje yra minimaliai resursų ir poto išsivystoma į gigantišką kybojančia ore salą. Serveryje veikia daugybė funkcijų kurios pagyvena ir padaro žaidimą dar įdomesni.
      Survival. Paprastas Minecraft išgyvenimo serveris kuris gali pasirodyti pradžiai labai nuvalkiotas, bet čia jis sukurtas itin paprastai ir tvarkingai. Galėsite sukurti savo saugų plotą dvejais paspaudimais. Taipogi rasite begale daug funkcijų kurios dar labiau pagyvins žaidimą.
      UltraHardcore. Ko gero pats sunkiausias Minecraft žaidimo režimas. Čia gyvybės neatsistato natūraliai, čia nėra jokių papildomų komandų kaip /home, /spawn, /tpa ir t.t., čia nėra jokių papildomų apsaugų, kurios apsaugotų namą, čia kaip paprastas Minecraft, bet pasunkintas kaip įmanoma labiau. Mirus visada reikia palaukti (iki 10 valandų) kol kūnas vėl bus prikeltas ir tik tada galima toliau žaisti.

Naujausias pristatomasis Kubai filmukas.

Serveryje taip pat rasite pigias VIP paslaugas kurios nesuteikia ypatingo pranašumo prieš paprastus žaidėjus (yra daug būtų laimėti paslaugas ir gauti nemokamai), malonia bendruomenė, malonia administraciją, prižiūrėtojus kurie užtikrins kokybišką bei sąžininga žaidimą. 
      Kubai projekte vyksta nuolatinės atrankos į prižiūrėtojus tad visados turite galimybė prisijungti prie serverio komandos narių.
    • Parašė Simonas /A/
      Labas Supergames.lt forumo narį! Turbūt jau spėjai pamatyti arba išgirsti apie discord platformoje įsikūrusį serverį "Dievai Naktimis Nemiega".
      Serveris sukurtas bendravimo tikslams, jog turėtu žmonės kur praleisti laiką, susirasti naujų draugų ar kartu pažaisti įvairiausius žaidimus. Mes stengiamės dažnai išpildyti mūsų narių pasiūlytus pasiūlymus. Sparčiai augame į viršų, dažnai sulaukiame vis naujų narių ir stengiamės daryti kuo daugiau užsiėmimo jums! Šiuo metu turime 1'700+ narių, kurie jau pasirinko mūsų serverį ir jame smagiai leidžia laiką. Mes nepriimame serveryje žmonių, kurie ateina iš kažko pasišaipyti, kitaip sakant ateina "paachujielint". Jei toks esi, prašome praeiti mūsų serverį, mažiau darbo bus mūsų serverio administracijai ir jums patiems. Prisijungus į mūsų serverį, prašome pirmiausią perskaityti mūsų serverio taisykles!
      Mes galime jums pasiūlyti serveryje įvairiausių role pasirinkimų, su kuriomis galėsite puikiai apibūdinti save ir bus patogiau bendrauti su kitais serverio nariais.
      Dažnai darome įvairiausius rinkimus ar giveaway iš įvairių prizų. Mūsų serverio administraciją yra beveik visi pilnamečiai, tačiau su administracijos aktyvumu problemų neturime. Turime daugybę įvairiausių kanalų, kuriuose dažnai susirašinėjame, diskutuojame įvairias temas, padedam vieni kitiems. Šiuo metu mes turime 60+ serverio stiprinimų, kurie padeda serveriui gauti daugiau funkcijų, su kuriomis galime tobulinti serverį.
      Prisijungti į mūsų serverį galite per šias nuorodas: 
      1. https://discord.gg/dievai 
      2. https://discord.io/dievai 
      3. https://discord.gg/QjWtUrpsTz

• Parašė Arnas922
      Sveiki, teikiu profesionalias statymo paslaugas, galimi pavieniai užsakymai arba ilgalaikis bendradarbiavimas. Turiu daugiametę statymo patirtį įvairiuose lietuviškuoske, bei užsienietiškuose projektuose. Buvau pagrindinis statytojas "Vilniaus Istorinių Blokelių" projekte. Statau įvairiais stiliais ir niekados nevengiu pabandyti sukurti kažką naujo. 
      Kaina savaime priklauso nuo norimo statinio dydžio, bet visada esu nusiteikęs derėtis, bei atsižvelgti į bendrą projekto biudžetą.
      Pavyzdžiai: 
      https://imgur.com/gallery/n3n4dSa
      https://imgur.com/gallery/kbLiqlx
      Kontaktai:
      Discord: Arnas#6965

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.