Kretaz

Narnijos savininkas ThePijuz

Recommended Posts

Sveiki! Kaip sekasi?

Norėčiau pakalbėti apie tokia šiūkšlę vardu ThePijuz. jis yra Narnijos privataus minecraft serverio savininkas ir aš su juo bendradarbiavau, kol jis nepradėjo iš manęs kaip savininko tyčiotis. Pradėjo daryti šūdus tokius kaip nuiminėti serverio savininko privilegijas, nors visas projektas be manęs būtų žlugęs, labai daug su juo yra dramų, keleta savininkų irgi turėjo su juo problemų, todėl paliko projektą. Šiandien ryte atsikeliu Discord'ą tikrinu banas. Maniau, kad galėsiu tęsti projektą ir nebus jokių problemų. Kaip suprantu iš tokio žmogaus nieko negalima tikėtis prisiminti reikia, kad jam 13 metų, tai viską ir pasako. Serverio failus mano pasiliko nors ištryniau nes neleidžiu jų naudoti. Jis pasiliko, nelabai jie man rūpi, 300 linijų kodo ir tiek, bet vistiek darbo įdėta į patį serverį daug. Už visą darbą jokių pinigų negavau, dariau viską projekto laisvąlaikiui.

Tai norėjau su šia tema pasakyti, su tokiu žmogum kaip jis, nesiulyčiau bendradarbiauti, nes bus taip kaip ir man. Manai, kad padėjo ši tema? numesk +rep ;D

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Dramos drameles ?

Nejaugi 13 metu pacukas vertas pasitikejimo ir "savininko" pareigu? i don't think so. Jis net nezino kaip batus uzsiristi, o cia mc privataus serverio bendrasavininkas, jauciu kai uzaugs i cv isirasys

Dabar, Mantucha parašė:

Dramos drameles ?

Nejaugi 13 metu pacukas vertas pasitikejimo ir "savininko" pareigu? i don't think so. Jis net nezino kaip batus uzsiristi, o cia mc privataus serverio bendrasavininkas, jauciu kai uzaugs i cv isirasys

:DDDD Pats padariau didžiulę klaidą pasitikėdamas juo.

13 minutes prieš, Mantucha parašė:

Dramos drameles ?

Čia jau ant tiek fucked vaikai, kad 13 m. vis dar nemoka batų užsirišti? 

1 minute prieš, darrel. parašė:

Čia jau ant tiek fucked vaikai, kad 13 m. vis dar nemoka batų užsirišti? 

Na nezinau, mano laikais kai as augau 13 metu vaikas dar batu normaliai nemokedavo uzsiristi, o cia jau serverius vagia

14 minutes prieš, Mantucha parašė:

Na nezinau, mano laikais kai as augau 13 metu vaikas dar batu normaliai nemokedavo uzsiristi, o cia jau serverius vagia

Na pas mus jau 0 klasėse ar net darželyje mokė kaip batus rištis :D

Redaguota , nario darrel.
Dabar, darrel. parašė:

Na pas mus jau 0 klasėse ar net darželyje jau mokė kaip batus rištis :D

Čia jau labiau apie batų rišimus kalba eina, o ne apie Pijų :DDDDDD

Dabar, Kretaz parašė:

Čia jau labiau apie batų rišimus kalba eina, o ne apie Pijų :DDDDDD

Tai ner ka kalbet, cia tas pats kas 13kinis apgauna ant kokiu skinu ar accounto tai lygiai tas pats, sakau euforijoj dabar ciuvas, giriasi savo 15 metu "saugusiem" draugeliam ir tiek. Tai ner cia ka daug ir kalbet, pasikeis jis tu nicku milijona, zinotum varda pavarde gal tada dar kazkas isliktu forume, o dabar tai pilstymas is tuscio i kiaura

Sveikas, čia rašo zTreash nemanau kad Pijus yra toks blogas, bet pats nusipelnei tokio nužeminimo. Manau kad Pijus pasielgė ir teisingai ir ne nes išmetė vieną iš geriausių Lietuvos Koduotojų ( mano manymu ) per minutę sukoduotų AntiCheat'ą ar kažką panašaus bet manau kad tai nebuvo pats geriausias sprendimas, bet manau kad jis yra daugiau vertas savininko nes nebūtų jo pirkų host'ų nebūtų čia tavęs.

Sveikas Kretai. Išvis, kam tu šita posta darai, kai net neverta. Pats esi prisidirbęs labai, tiek galima per pijaus stream pamatyti, kai tu jo streamuose buvai, tau visiškai dzin ant to projekto buvo ir dirbadavai tik paskutines minutes. Jau ne pirma karta tu kažka blogo darai ir kenki Pijuj. Pijus daro savo serva ir mato kaip moderuoti. Serverį, tu beveik nedėjai jokio darbo, net skriptai tavo, kai peržiūrėjau buvo šeip tsg padaryti ant greičio ir viskas. Tau tik rūpėjo reputacija serverį, kad tave mėgtu ir t.t., o ne pats serveris. Tu kaip savininkas, nesielgei kaip savininkas. Išsakiau savo nuomonė, bet tu pats prisidirbi, o paskui verki. (+ earaipinai kitiems žmonės pokalbiuose tame serverį, keikeisi ir t.t., kas pagal taisyklės net negalima!)

7 minutes prieš, zTreash parašė:

Sveikas, čia rašo zTreash nemanau kad Pijus yra toks blogas, bet pats nusipelnei tokio nužeminimo. Manau kad Pijus pasielgė ir teisingai ir ne nes išmetė vieną iš geriausių Lietuvos Koduotojų ( mano manymu ) per minutę sukoduotų AntiCheat'ą ar kažką panašaus bet manau kad tai nebuvo pats geriausias sprendimas, bet manau kad jis yra daugiau vertas savininko nes nebūtų jo pirkų host'ų nebūtų čia tavęs.

Tu pagalvoji, ką tu katik parašiai? Gavai baną nekartą irgi savo reputaciją esi susiknisęs pačiame serveryje tarp žaidėjų, rašai, nesu kažkoks geriausias koduotojas? O kas sakė, kad aš geriausias koduotojas? Plius per minutę anticheat, kad ir pats geriausias koduotojas nesukoduotu lmao. Net neminėjau kad esu geras koduotojas ar, kad išvis toks esu. Jis nėra vertas savininko jam 13 metų ir jis man melavo, kad turi pinigų serverio išlaikymui nors, kad trečias sezonas atsidarytų, jis prašė kitų žaidėjų pinigų. Tai jis vertas savininko? :DDD

1 minute prieš, Hozkis parašė:

Sveikas Kretai. Išvis, kam tu šita posta darai, kai net neverta. Pats esi prisidirbęs labai, tiek galima per pijaus stream pamatyti, kai tu jo streamuose buvai, tau visiškai dzin ant to projekto buvo ir dirbadavai tik paskutines minutes. Jau ne pirma karta tu kažka blogo darai ir kenki Pijuj. Pijus daro savo serva ir mato kaip moderuoti. Serverį, tu beveik nedėjai jokio darbo, net skriptai tavo, kai peržiūrėjau buvo šeip tsg padaryti ant greičio ir viskas. Tau tik rūpėjo reputacija serverį, kad tave mėgtu ir t.t., o ne pats serveris. Tu kaip savininkas, nesielgei kaip savininkas. Išsakiau savo nuomonė, bet tu pats prisidirbi, o paskui verki. (+ earaipinai kitiems žmonės pokalbiuose tame serverį, keikeisi ir t.t., kas pagal taisyklės net negalima!)

Nerūpėjo man reputacija, aš bandžiau leisti laiką su visais žaidėjais. Keikiesi? Aš keikiuosi kiti serverio žaidėjai, kaikurie irgi keikiasi. Noriu pasakyti apie tavo reputaciją Freni?
Video:

Tavo reputacija:

gghhh.png

jgiyhiu.png

sssss.png

ssssss.png

sssssssss.png

2 minutes prieš, Hozkis parašė:

Čia aš, wow!!! Kaip įdomuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ir tai pričiom tada kita tema jau pradedi :)?

Tu pradedi kitą temą, pradėjai kalbėti apie mane. Tai aš irgi pakalbėsiu apie tave.

3 minutes prieš, Kretaz parašė:

Tu pradedi kitą temą, pradėjai kalbėti apie mane. Tai aš irgi pakalbėsiu apie tave.

Mes, čia nekalbame apie Frenio reputaciiją žinok tu irgi geras nepirmą kartą girdžiu kaip Pijus sakė kad nori tave išmesti, nes darai nesąmones su serveriu. Net kaip ir ban'e buvau girdėjau gandus. Manau pats nusipelnei šito bano.

Dabar, zTreash parašė:

Mes, čia nekalbame apie Frenio reputaciiją žinok tu irgi geras nepirmą kartą girdžiu kaip Pijus sakė kad nori tave išmesti, nes darai nesąmones su serveriu. Net kaip ir ban'e buvau girdėjau gandus. Manau pats nusipelnei šito bano.

Tai jis pradėjo kalbėt apie mane, o aš negaliu kalbėt apie jį lmao logic they say
Nesąmones darau su serveriu, serveriui niekada nieko blogo nebuvau padaręs. Gauni baną, nes elgiesi kaip Factions serveryje ir paskui prašai Pijaus free unbano. Jeigu nebūtų mano įdėja, kad kas kitą sezoną atbaninti visus serverio žaidėjus, tai nuomonė būtų tavo kitokia.

1 minute prieš, Kretaz parašė:

Tai jis pradėjo kalbėt apie mane, o aš negaliu kalbėt apie jį lmao logic they say
Nesąmones darau su serveriu, serveriui niekada nieko blogo nebuvau padaręs. Gauni baną, nes elgiesi kaip Factions serveryje ir paskui prašai Pijaus free unbano. Jeigu nebūtų mano įdėja, kad kas kitą sezoną atbaninti visus serverio žaidėjus, tai nuomonė būtų tavo kitokia.

Bruh, viskas buvo taip kad pats atėjai ir pradėjau sprogdint viską. Ir dabar tu pats verki kad gavai ban'ą čia bandai kažką įrodyt kad tas Narnija serveris šūdinas nors pats jį sukodavaI tai žmogau. + Visi serveriai atbanina žmones kitame sezone jeigu dar nežinojai Kretuk. ;)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.