Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikalinga skubi nuomonė


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu per žingsnį nuo laptopo įsigijimo, ir domina nuomonė apie šį kompiuterį. Kaip jo aušinimas, ar nekaista? Pagrinde kodėl žiūriu į būtent šį modelį dėl 17,3 144hz 1440p ekrano, ir rtx 3070 vaizdo plokštės. PAPILDAU: taip pat žinau, kad tarp ryzen 5800h ir intel i7 10 kartos, amd šiuo atveju lenkia intel

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/nesiojamieji-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-asus-tuf-gaming-a17-ryzen-7-5800h-16-512-gb-ssd-rtx-3070-8gb-win10.html

 

P.s. Mano planuojamam užsakyti yra 16gb ram, vietoj 8gb ir taip pat ssd 1tb talpos. 

 

Ačiū iškart už nuomones

Redaguota , nario Saimis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), SvíþjóðMaður parašė:

jei nelabai daug žaisi tokio stipraus neapsimoka dar tokia kainą

Tai čia ir esmė, kad darbe, tik ir žaidžiu žaidimus :D

 

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

TUF aušinimas kiek teko girdėti nelabai ir taip pat pakankamai daug pre-installed software turi bereikalingo. 

 

ačiū už atsakymą, bet jau neištvėręs įsigijau. Jungsiu cooling padą, gal numuš bent kelis laipsnelius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), darrel. parašė:

TUF aušinimas kiek teko girdėti nelabai ir taip pat pakankamai daug pre-installed software turi bereikalingo. 

Namanau asus tuf geriau nei lenovo kiniškas šlamštas..(turėjau nusivyliau ir kokybe ir kas yra viduje jo)

prieš 12 valandas(-ų), Saimis. parašė:

Tai čia ir esmė, kad darbe, tik ir žaidžiu žaidimus :D

 

 

ačiū už atsakymą, bet jau neištvėręs įsigijau. Jungsiu cooling padą, gal numuš bent kelis laipsnelius :D

Cooling padą ir aš turėjau ant senojo - Man padėjo,bet padės jei aušinimo skylės yra apačioje,kitu atveju - 0 naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), SvíþjóðMaður parašė:

Namanau asus tuf geriau nei lenovo kiniškas šlamštas..(turėjau nusivyliau ir kokybe ir kas yra viduje jo)

Cooling padą ir aš turėjau ant senojo - Man padėjo,bet padės jei aušinimo skylės yra apačioje,kitu atveju - 0 naudos.

Turėjau lenovo legion, tai užkaisdavo tiek, kad nevisada išeidavo ranką pridėjus ilgiau nulaikyti :D todėl dabar jau buvau nusprendęs pirkti msi, bet nežinau kodėl nutariau išbadyti asus tuf.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1114 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...