Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu lsgyvenimas.lt - išpardavimas


Pantera

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1148 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,
Kadangi jau nebežaisiu serveryje, sugalvojau parduoti ką turiu serveryje todėl, parduodu lsgyvenimas.lt paskyras ( -1 ), bei ( -8,5mln ). 

Milijonai

  • 1 milijono kaina = 10€ , perkant dideliais kiekiais galėsite gauti už mažesnę kainą.

Informacija

  • Norite daugiau informacijos apie paskyras? Parašykite man į discord'ą. arba asmenine žinute forume.

Kontaktai

  • Discord: Pantera#0412
  • Asmenine žinute forume
Redaguota , nario Pantera
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D:D:D Neapgavai tu manes nieko durneli, tik kaip prasidejo pokalbis apie pinigu vedima, tarpininkus, milu parodyma ar kazka panasaus, dingai nuo kompo, ir atsakei, kad grysi tik 9 10. Ok, juk ne visi zmones namuose prie kompo nuo ryto iki vakaro.

As tau savo 3 nickus pasakiau, jie yra gerai zinomi, bent jau didziajai daliai serverio - TIK TAU NEZINOMI.

Ir toliau, prasiai pavardint, is patikimu, kietu serverio pokeristu, loseju - po siu vardinimo BANNAS :)

Durneliuk, as ir be tavo nick'o galiu padaryti, kad gautum PERMABAN, bet as juk pirkti noriu, o ne parduoti. NEPATIKIMAS -REP *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, titoska parašė:

:D:D:D Neapgavai tu manes nieko durneli, tik kaip prasidejo pokalbis apie pinigu vedima, tarpininkus, milu parodyma ar kazka panasaus, dingai nuo kompo, ir atsakei, kad grysi tik 9 10. Ok, juk ne visi zmones namuose prie kompo nuo ryto iki vakaro.

As tau savo 3 nickus pasakiau, jie yra gerai zinomi, bent jau didziajai daliai serverio - TIK TAU NEZINOMI.

Ir toliau, prasiai pavardint, is patikimu, kietu serverio pokeristu, loseju - po siu vardinimo BANNAS :)

Durneliuk, as ir be tavo nick'o galiu padaryti, kad gautum PERMABAN, bet as juk pirkti noriu, o ne parduoti. NEPATIKIMAS -REP *Myliu SuperGames.lt*.

1. Kai prasidėjo kalba apie pinigus tu parašiai , kad turi saskaitoje 45€, ir parašiai ką siūlau aš atsakiau , kad galiu pasiūlyti daugiausiai 5,5 milijonu tu sutikai ir prasidėjo kalba apie tarpininkus ir kaip tu sakai aš dingau nuo kompiuteriu, bet kažkaip mūsų pokalbis nebuvo sustojęs net 1 minutei... taip aš sakiau , kad gryšiu apie 9-10 vakaro, kadangi esu išvykęs , tai aš nesuprantu ką tu čia bandai apgauti kalbėdamas pievas...

2. Tu išvardinai savo 3 nickus, kurių aš kiek žaidžių serveryje nesu matęs arba tu neaktyvus arba tu čia bandai prigauti...

Žodžiu nesuprantu ką tu čia bandai apgauti...

Redaguota , nario Pantera
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, titoska parašė:

:D:D:D Neapgavai tu manes nieko durneli, tik kaip prasidejo pokalbis apie pinigu vedima, tarpininkus, milu parodyma ar kazka panasaus, dingai nuo kompo, ir atsakei, kad grysi tik 9 10. Ok, juk ne visi zmones namuose prie kompo nuo ryto iki vakaro.

As tau savo 3 nickus pasakiau, jie yra gerai zinomi, bent jau didziajai daliai serverio - TIK TAU NEZINOMI.

Ir toliau, prasiai pavardint, is patikimu, kietu serverio pokeristu, loseju - po siu vardinimo BANNAS :)

Durneliuk, as ir be tavo nick'o galiu padaryti, kad gautum PERMABAN, bet as juk pirkti noriu, o ne parduoti. NEPATIKIMAS -REP *Myliu SuperGames.lt*.

Tau mokykloj but nereikia pypliuk? Kas cia tau ka apgaudineja? Neturiu nieko bendro su @Pantera bet jei negali zmogus dabar ar dirba. Zinai shkolnikas yra toks dalykas kaip darbas ir niekas nesedi 24h prie pc. O bande nebande tu ne ekstrasensas, lauki vakaro kai zmogus atsilaisvins imi tarpininka is .https://www.supergames.lt/tarpininkai/ ir nebegaruok forume su naujos registracijos acc nes tik parodai savo zema iq rekaudamas be reikalo kad zmogus pasake jog vakare. Nepatinka kazkas - nepirk

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, titoska parašė:

As bandau apgauti? Ka as cia tau bandau apgauti? Noriu pirkti ir noriu apgauti ? Hmm placiau isversk minti, nes nesupratau. Suda mali seni ka tu ten parduodi labai man idomu :).

O ką aš norėjau šioje vietoje apgauti žmogau? Šiame tinklalapyje yra tokie kaip tarpininkai patikimi, kurie tarpininkauja nemokamai, ir galite kviesti juos ir tai nėrą problemą , o su tavim neverta veltis į tokius dalykus, kadangi gali būti užblokuojamas serveryje arba gali būti apgautas, labai keistas žmogus esi čia dėliodamas man už nieką - rep , ir dar uždėjai atsiliepimą nors buvai apgautas žodžiu eik tu geriau pailsėti , nes ištirps savo smegenys...

Redaguota , nario Pantera
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, titoska parašė:

:D:D:D Neapgavai tu manes nieko durneli, tik kaip prasidejo pokalbis apie pinigu vedima, tarpininkus, milu parodyma ar kazka panasaus, dingai nuo kompo, ir atsakei, kad grysi tik 9 10. Ok, juk ne visi zmones namuose prie kompo nuo ryto iki vakaro.

As tau savo 3 nickus pasakiau, jie yra gerai zinomi, bent jau didziajai daliai serverio - TIK TAU NEZINOMI.

Ir toliau, prasiai pavardint, is patikimu, kietu serverio pokeristu, loseju - po siu vardinimo BANNAS :)

Durneliuk, as ir be tavo nick'o galiu padaryti, kad gautum PERMABAN, bet as juk pirkti noriu, o ne parduoti. NEPATIKIMAS -REP *Myliu SuperGames.lt*.

Kam kasi duobę kitam, kai pats gali įkrist?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nambahu Sa parašė:

Mesti tokius mažvaikius iš forumo ir visiems laikams!. Pardavėjas gal ir kiek per šiurkščiai su pirkėju, bet cmon, juk nenori nepirk :) Kaip ir minėjo kažkas ir modu, imi tarpininka nemokamą, ir nei vienas neliks apgautas. Sekmės prekyboi.

Aš visiškai draugiškai bendravau su juo, bet kas paskui buvo su juo, tiesiog turbūt kiekvienam noras praeitu tokiam žmogui parduoti kažką, aš jau geriau palauksiu žmonių kurie tikrai norės pirkti , nes šitas matosi , kad nelabai nori pirkti milijonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Pantera nariui pašalintas atsiliepimas.Atsiliepimai dedami tik už sandorius, negalima dėti atsiliepimo jeigu neįvyko sandoris.

@titoska tokių projektų kaip sarg.lt, lsgyvenimas.lt reputacija nesiskaito, dauguma žinome jog ten yra apgavikai ir žmonės kurie dažniausiai kam nors pakenkti nori.Neseniai surinkau patikimų tarpininkų sąrašą (supergames.lt/tarpininkai) ir visiems siūlau jais naudotis.

Taip pat @titoska @Nambahu Sa galima forume turėti tik vieną aktyvią paskyrą , kitu atveju mes užblokuojame abidvi visam laikui. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1148 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...