exell.

Windows

Recommended Posts

Persirasiau windows, bet turbut kazkas ne to arba tiesiog kazkur eina pakeisti.

1. https://www.part.lt/perziura/60739e9ce51456b1350b05c18ff37fbf137.png

paspaudzius ant This Pc ir pasirinkus properties ismeta toki vaizda(turetu kitaip rasyt), daznai naudoju This PC o dabar labai nepatogu

2. https://www.part.lt/perziura/6f0f3b6878d4982849955ef69df3f879719.png

Sone dingo programos kaip Desktop ir t.t kazkas tokio budavo.

Ar imanoma tai sutvarkyti be windows perrasymu?

Ir dar nusipirkau aktyvacijos koda Windows 10 pro, jei perrasysiu dings aktyvuoti windows ar ne?

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
6 minutes prie┼í, Str33t para┼í─Ś:

Kai b┼źni folderyje vir┼íuj yra View, eik ─» t─ů meniu ir ─»sijunk Navigation panel.

Aciu, o del properties nezinai?

Tiksliai atsakyti negaliu, gali b┼źti, kad naujoj W10 versijoj tas senas properties langas yra pa┼íalintas. Pas mane ┼íiek tiek senesn─Ś versija a┼í pas save galiu pasiekti tiek pana┼í┼│ lang─ů ─» tavo, tiek sen─ůj─». Gali bandyti sen─ůj─» lang─ů pasiekti per Control Panel > System and Security > System. Bet i┼í esm─Śs abu langai pateikia t─ů pa─Źi─ů informacij─ů, tai netur─Śt┼│ b┼źti svarbu, kuris atsidaro...

35 minutes prie┼í, Str33t para┼í─Ś:

Tiksliai atsakyti negaliu, gali b┼źti, kad naujoj W10 versijoj tas senas properties langas yra pa┼íalintas. Pas mane ┼íiek tiek senesn─Ś versija a┼í pas save galiu pasiekti tiek pana┼í┼│ lang─ů ─» tavo, tiek sen─ůj─». Gali bandyti sen─ůj─» lang─ů pasiekti per Control Panel > System and Security > System. Bet i┼í esm─Śs abu langai pateikia t─ů pa─Źi─ů informacij─ů, tai netur─Śt┼│ b┼źti svarbu, kuris atsidaro...

Ta pati atidaro nu tiek to, vis tiek aciu.

11 minutes prie┼í, exell. para┼í─Ś:

Ta pati atidaro nu tiek to, vis tiek aciu.

Windowsai eina link to, kad pilnai atsisakyt┼│ control panel ir visk─ů perkelt┼│ ─» settingus. ─îia apra┼íyta kaip susikurti shortcut'─ů ─» t─ů lang─ů, bet pasikartosiu, tiek setinguose, tiek system lange pateikiama ta pati informacija, tod─Śl si┼źly─Źiau priprasti prie naujo pateikimo, d─Śl to kad po ka┼żkurio update ┼íitas shortcutas gali nebeveikti, nes Windows siekia jo atsisakyti, tik tai daro labai l─Śtai, jog vartotojai sp─Śt┼│ apsiprasti.

Pats naudoju 20H2 naujausi─ů versij─ů taip, properties per This PC nebeveikia tik per settings>about jei taip supratau :D┬á

28 minutes prie┼í, E3ikaZ para┼í─Ś:

Pats naudoju 20H2 naujausi─ů versij─ů taip, properties per This PC nebeveikia tik per settings>about jei taip supratau :D┬á

Jo i┼ísiai┼íkinau jau nu reik─Śs priprast :c

─Źia naujausia win os? atrodo gan─Śtinai ┼żiauriai.. a┼í naudoju 1809 versij─ů, turb┼źt pati geriausia win os versija.. bet ─Źia pas tave.. toks jausmas, kad ┼żi┼źri ─» balt─ů lap─ů, o ne ─» lentel─Ö ;D

Redaguota , nario taki

prie┼í 3 valandas(-┼│), exell. para┼í─Ś:

Jo i┼ísiai┼íkinau jau nu reik─Śs priprast :c

Klasikinis meniu n─Śra visi┼íkai pa┼íalintas. Gali j─» prisid─Śti ┼íalia kit┼│ aplank┼│ nar┼íymo srityje su Winaero Tweaker: Add custom folders or Control Panel applets to Navigation Pane in File Explorer (winaero.com). Taip pat┬ágali susikurti darbalaukyje┬ánuorod─ů ─»:

explorer.exe shell:::{bb06c0e4-d293-4f75-8a90-cb05b6477eee}
prie┼í 2 valandas(-┼│), taki para┼í─Ś:

─Źia naujausia win os? atrodo gan─Śtinai ┼żiauriai.. a┼í naudoju 1809 versij─ů, turb┼źt pati geriausia win os versija.. bet ─Źia pas tave.. toks jausmas, kad ┼żi┼źri ─» balt─ů lap─ů, o ne ─» lentel─Ö ;D

Jeigu pas tave┬áne LTSC (ar Enterprise/Education) laidos versija, tai jau keli m─Śnesiai kaip negauni saugumo atnaujinim┼│.┬á

Redaguota , nario Tautedorus

prie┼í 2 valandas(-┼│), Tautedorus para┼í─Ś:

Klasikinis meniu n─Śra visi┼íkai pa┼íalintas. Gali j─» prisid─Śti ┼íalia kit┼│ aplank┼│ nar┼íymo srityje su Winaero Tweaker: Add custom folders or Control Panel applets to Navigation Pane in File Explorer (winaero.com). Taip pat┬ágali susikurti darbalaukyje┬ánuorod─ů ─»:

explorer.exe shell:::{bb06c0e4-d293-4f75-8a90-cb05b6477eee}

Jeigu pas tave┬áne LTSC (ar Enterprise/Education) laidos versija, tai jau keli m─Śnesiai kaip negauni saugumo atnaujinim┼│.┬á

a┼í i┼íjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc nor─Śdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimyb─Śs. priverstiniai update b┼źdavo, pas mane yra "home" versija.┬á

teko bandyti 1900+ versija (ten buvo 1903 ar 1909, ka┼żkas tokio), tur─Śjau rimt┼│ problem┼│ su vr ┼żaidimais, o kadangi a┼í vr da┼żnai ┼żaid┼żiu, gr─»┼żau prie 1809 ir problemos dingo.┬á

apskritai, visi ┼żaidim┼│ performance, net ir┬ágame┬ábar, ypa─Ź ry┼íkus kontrastas, visi┼íkai niekas man nepatiko nuo tos 1900+ versijos, ─»jungus pc, ekranas atrodo kaip ka┼żkoks crap, net akis skauda ilgiau pabus, ne─»sivaizdu kaip j┼źs galite gyventi su ta 20ta versija

Redaguota , nario taki

40 minutes prie┼í, taki para┼í─Ś:

a┼í i┼íjungiau visus win os atnaujinimus, nes priverstinai pc nor─Śdavo atsinaujinti, nebuvo net "shut down" galimyb─Śs. priverstiniai update b┼źdavo, pas mane yra "home" versija.┬á

teko bandyti 1900+ versija (ten buvo 1903 ar 1909, ka┼żkas tokio), tur─Śjau rimt┼│ problem┼│ su vr ┼żaidimais, o kadangi a┼í vr da┼żnai ┼żaid┼żiu, gr─»┼żau prie 1809 ir problemos dingo.┬á

apskritai, visi ┼żaidim┼│ performance, net ir┬ágame┬ábar, ypa─Ź ry┼íkus kontrastas, visi┼íkai niekas man nepatiko nuo tos 1900+ versijos, ─»jungus pc, ekranas atrodo kaip ka┼żkoks crap, net akis skauda ilgiau pabus, ne─»sivaizdu kaip j┼źs galite gyventi su ta 20ta versija

VR neturiu, tai d─Śl jo ne┼żinau. Bet d─Śl kit┼│ problem┼│, nei vienos netur─Śjau┬áir update n─Śra priverstini. Esu ant Windows 10 Home 20H2.

Redaguota , nario darrel.

Jie yra priverstini, nes jie yra svarb┼źs. O svarb┼źs d─Śl to, jog su jais ateina saugumo pataisymai. Saugumo at┼żvilgiu yra labai svarbu tur─Śti atnaujint─ů operacin─Ö sistem─ů ir nar┼íykl─Ö. Ignoruoti tokius dalykus yra nesaugu.

Kad neu┼żknist┼│ atnaujinimai tereikia nusistatyti, kad tam tikromis valandomis atnaujinim┼│ nesi┼│st┼│, ir susiplanuoti antr─ů kiekvieno m─Śnesio antradien─» prasukti atnaujinim─ů.

Man pastebim┼│ problem┼│ nekyla, net ir su tuo pa─Źiu VR (ai┼íku, a┼í juo retai naudojuosi). Bet tavo atveju patar─Źiau i┼í ka┼żkur┬ásusiveikti┬áLTSC laidos Windows .iso (nemodifikuot─ů, reik─Śs patikrint hash'us). Gal─Śsi iki 2029 m. naudoti 1809 versij─ů┬á:D.

Redaguota , nario Tautedorus

2021-02-23 22:02, taki para┼í─Ś:

Ne┼żinau kod─Śl, bet pas mane ant laptopo visi update yra priverstiniai, o ant stacionaro galiu pasirinkti tiesiog shutdown arba update and shutdown, tai galbut galima per settingus isjungti priverstinius update. Arba galbut del to, kad ant laptopo Home versija, o ant stacionaro Pro. Bet esme, kad gali pasidometi, gal iseis per settingus isjungti priverstinius updatus.

prie┼í 7 valandas(-┼│), Str33t para┼í─Ś:

Ne┼żinau kod─Śl, bet pas mane ant laptopo visi update yra priverstiniai, o ant stacionaro galiu pasirinkti tiesiog shutdown arba update and shutdown, tai galbut galima per settingus isjungti priverstinius update. Arba galbut del to, kad ant laptopo Home versija, o ant stacionaro Pro. Bet esme, kad gali pasidometi, gal iseis per settingus isjungti priverstinius updatus.

N─Śra joki┼│ settings ar "update pause" 1809 versijoje ;D Tokie dalykai yra tik nuo 1900+ versijos. Norint i┼íjungti tokius priverstinius update, yra tik dvi alternatyvos: atsisi┼│sti app, kuri blokuoja tai, arba "pertvarkyti" registry, k─ů a┼í ir padariau. Visi update siun─Źiasi ─» download folder─», jeigu panaikinsi "keli─ů", windows negal─Śsi prad─Śti joki┼│ update, nes nebus kur fail┼│ si┼│sti, tai gan paprasta.┬á

Pliusas - panaikini update, niekada joki┼│ AUTOMATINI┼▓ update nebus, nebent pats rankiniu b┼źdu tai padarysi. Minusas - visi┼íkai neveikia store ;D Ne─»manoma i┼í store nieko nei update, nei atsisi┼│sti, nors man win store net ir nereikia. Pus─Ś┬ádefault win app irgi neveikia, kuri┼│ a┼í niekada taip pat nenaudoju, o ┼íiaip, visa kita yra ok. Naudoti 1900+ versij─ů, ypa─Ź 2000+ b┼źt┼│ apsurdas. Bent jau mano akimis ┼żi┼źrint.┬á

Redaguota , nario taki

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.