Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
pauldrabi

# PHOBIA Gaming Network

Recommended Posts

logo-2x.png
logo.png

GRAND OPENING 02/20/21


Servers:
 
Website: www.phobia.lt


Svajonė.
Pradėsiu nuo antro galo. Kai buvau jaunas, visada mėgdavau krapštytis prie serverių, modifikacijų, failų, tačiau sąlygų sukurti kažką didelio ir stabilaus niekada nebuvo.Seni žaidėjai mane supras - Zebra internetas (veikdavo tik nuo 5 vakaro), XP windowsai ir idėjų stoka nesudarė galimybių igyvendinti svajonės, todėl atėjus senatvei bandau revanšuotis ir gerų prisiminimų skatinamas sukurti kažką, kas galbūt patiks šiandieniniam geimeriui.
Konkurencija.
Mūsų tikslas nėra konkuruoti - gerbiu kiekvieną lietuvišką projektą ir džiaugiuosi, kad Lietuvoje šis žaidimas tebėra gyvas. Noriu suteikti galimybę džiaugtis žaidimu ne tik "augantiems cėseriams", bet leisti prisiminti ir "tų laikų" žaidėjams seną, gerą, klasikinį counter-strike su šiandieninių modifikacijų prieskoniu. Prabėgus daugiau nei 12 metų ir dabar "lepinant" karantinui noriu pristatyti jums tai, apie ką ilgai svajojau.


Apie serverius.
PHOBIA projektas yra puiki terpė tobulėti. Serverių tikslas versti žaidėjus susikoncentruoti į žaidimo esmę, o ne skinų, pinigų/monetų ir kt. rinkimus. Puiki vieta MIX mėgėjams po įnirtingų mixų ateiti atsipalaiduoti i mūsų "masofkę".  Kodėl mūsų tinklapio ir serverių pagrindinė kalba yra anglų?  Serveriai orientuojasi ne tik į lietuvių bendruomenę. Tikslas - priimti kuo daugiau žaidėjų iš skirtingų šalių, sukurti ne eilinę bendruomenę ir plėsti akiratį. Puiki proga įsivertinti lietuvišką savo žaidimo lygį žaidžiant prieš žaidėjus iš svetimų šalių. Visgi išskirtinis dėmesys skiriamas tautiečiams, tai puikiai nusako mūsų noras rinktis .lt galą. Mūsų tikslas nėra uždarbis - neįprastai aukštesnės VIP ir ADMIN ar DONATOR privilegijų kainos pasunkina galimybes jas įsigyti ir taip yra išlaikomas balansas tarp privilegijuotų ir ne žaidėjų. Didelė naujų ir klasikinių žemėlapių bazė, didelis dėmesys žemėlapių papildymams, atnaujinimams, žemėlapių pasiūlymams. DUST2 ir DUST2x2 serveriuose yra parinktos kelios žemėlapių versijos, tam kad rutina būtų kiek paįvairinta. Žemėlapių struktūra nepakitusi. Mūsų vizija neleidžia aplaidžiai žiūrėti į projektą, todėl bus vykdomi pastovūs atnaujinimai ir nuolatinė priežiūra. Didžioji dalis projektų įgavę stabilumą dažnai aplaidžiau žiūri į serverius ir vengia dirbti toliau. Čia situacija kita - serveriai niekad nebus paliekami likimo valiai "SUKTIS", bus nuolat prižiūrimi, o ypač didelis dėmesys bus skiriamas žaidėjų pasiūlymams, idėjoms ir norams. Į projektą žiūrima su didele perspektyva, aplankius sėkmei, serverių tinklas plėsis - atsiras nauja, didesnė serverių su skirtingomis modifikacijomis pasiūla (jau progrese). 
 
Ką rasite?:
Išskirtinė ir žavi rankingo sistema. Prisijungę į serverius, prie savo nick matysite besikeičiančius skaičius, kuriuos rinksitės arba prarasite fragindamiesi. (Daugiau info: http://phobia.lt/restartrank.html). Nerasite daug reklamų ir apkrautos chat erdvės, nepažadame "balionų", ir "legolendo" ar Saulėno garsų. Fokusuojamasi į kuo kokybiškesnį serverių darbą, parenkant tik pačias reikalingiausias ir stabiliausias funkcijas ir modifikacijas. Ir ne, tai nereiškia, kad mes nesame išskritiniai, todėl čia palieku intrigą ir atrasti tai, apie ką kalbu raginu tiesiog apsilankant. Visgi didžiausias dėmesys skiriamas serverio kontrolei ir funkcionalumui. Ilgai kurtas ir tobulintas planas būsimiems administratoriams suteikti kuo patogesnes serverio valdymo sąlygas, palaikant kiek įmanoma didesnę tvarką serveriuose. Išjungtos kai kurios žaidimą lengvinančios ir smalsumą skatinančios funkcijos, kaip /me, /hp, real-time bullet damage (VIP only) ir kt. Laikomės "GRAND OPENING" schemos todėl serveriai testuoti su didesniu žaidėjų skaičiumi dar nebuvo ir laukia savo atidarymo dienos. Mes pasiruošę išgirsti jūsų pirmąsias pastebėtas "kliurkas", bug'us ar kitus neatitikimus. Nė iš vieno nepanorusio įsigyti VIP mes neatimame galimybės naudotis VISAIS žaidime egzistuojančiais ginklais (AWP, BOTGUN, etc.)
 
Administracija.
Čia mums aktualiausia yra branda ir patirtis. Nors serveriai siūlo ADMIN privilegijų paslaugas atlygintinai, visgi serverį prižiūrės dar aukštesnio rango prižiūrėtojai, kurie turės galimybes stebėti ir kontroliuoti ADMINŲ elgseną ir užtikrins, kad žaidėjas naudojasi privilgijomis pagal paskirtį ir taisykles. Šiuo metu komandą sudaro keletas žmonių iš skirtingų šalių (Albania, USA, Romania, Germany, etc.) kas įneša kiek šviežumo ir kitokių tradicijų į žaidimą. Išlieka galimybė pildyti anketas ir pretenduoti į privilegijas mūsų forume, kuris atsidarys visai netrukus. Applyinti galima ir mūsų discorde privačiai administratoriui. Taisykles pažeidę administratoriai bus nesvarstomai šalinami iš komandos ar atimamos privilegijos.
Prizai ir paskata.
Siekiant, jog serveriai būtų aktyvūs, mėnesio gale bus apdovanojami aktyviausi ir geriausi žaidėjai. Nuo VIP, ADMIN ir kitų privalumų, legalios žaidimo versijos STEAM account iki ekskliuzyvinių MARŠKINĖLIŲ su projekto logotipu ir jūsų nick ant jų. 
 
Links:

Tinklapis: http://www.phobia.lt

Forumas: http://www.forums.phobia.lt

Kviečiu tapti mūsų bendruomenės dalimi!

FUN FACTs: 
Kavos puodeliai dirbant prie projekto: 128
Nemiegota naktų: 9
Kurimo procesas dienomis: 62 
 
Credits: ORIONAS
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Labas , ateisiu paziuret kas cia gero bus , noretusi kokio csgo AWP serverio. :) 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
32 minutes prieš, ᴍᴏᴏɴʟɪɢʜᴛ parašė:

Labas , ateisiu paziuret kas cia gero bus , noretusi kokio csgo AWP serverio. :) 

Dalykai įmanomi. Atsirinksim populiariausius requestus, dėliosim, plėsim, kursim. O kol kas, dar daug darbo priešaky renkant žaidėjus. Priminsiu, kad serveris geriausiai funkcionuoja tada, kai jame jų yra, o tam reiks laiko. Bet kokiu atveju, lauksim užsukant, ačiū už pastabas.

Redaguota , nario pauldrabi
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Iš grafinės pusės projektas mano asmeninę nuomone yra tikrai išpuoselėtas ir puikiai sukonfigūruotas, šiek tiek nuansų kas jame nėra taip patogu ir naudingą yra, bet kaip ir jau minėjau tai tik asmeninė mano nuomonė. 

Iš jau dabar šių laikų, čia ir dabar patirties galiu pasakyti jog pradėti kurti šio žaidimo projektą su daugiau nei vienu pilnai paleistu ir sukonfigūruotu serveriu žaidimui tikrai labai sunku, o Jūs jų išleidote visus tris.

Kadangi tikrai negalėjau praleisti pro akis fakto jog iš trijų serverių net du serveriai su tokiomis žaidimo modifikacijomis kaip Dust2 ir Dust2_2x2 labai pačio įkūrėjo nuomonės norėčiau, kas įtakojo tokių serverių pasirinkimą ir kaip gimė tokia mintis, kadangi šiomis dienomis tokių serverių rinkoje nėra ganėtinai daug, o pats projektas, jo domeno vardas ar serverių IP adresai tikrai nėra vieni iš seniausių.

Kopent karjieros laiptais šio žaidimo platformoje asmeniškai linkiu kuo didžiausios sėkmės, ir jeigu, netyčia prireiktų bet kokios pagalbos ar patarimo, visada būsiu čia, kad atsakyčiau į svarbius ar rūpimus klausimus jūsų projektui, kadangi projekto domeno galūnė .lt, visada malonu padėti bendratautiečiams.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

@`venys.lt

Pirma, labai malonu, kad skyrei tiek laiko tokioms detalioms įžvalgoms, pastebėjimams ar švelniai kritikai. Vienintelis dalykas, už ką dar labiau padėkočiau, tai kad paminėjęs, kas yra nepatogu ar nenaudinga, būtinai detalizuotum ir argumentuotum. Visi mes esam tam, kad tobulėtumėm, savo atveju - esu čia su tikslu susirinkti kuo daugiau kritikos ar pastabų, nes tai mano kuras judėti į priekį, taisyti, tvarkyti, pridėti, atimti. 

Dėl modifikacijų pasirinkimo

Yra kelios labai nesunkiai argumentuotinos priežastys. Kaip jau minėjau aprašyme, serveris orientuotas į klasiką ir čia turiu omeny ne tik serverių neapkrautumą. Kas tiek patyrusiam, tiek jaunam žaidėjui dabar yra klasika? Žinoma, de_dust2 ir de_dust2x2. Taip pat, viena priežasčių nulėmusių pasirinkimą buvo mano asmeniniai interesai ir pomėgiai. Ilgai negalvojau, puoliau daryti tai spontaniškai, nes buvo tam daug aistros. Svarbiausia, kas liko nepaminėta, tai, kad serveriai kurti ir pritaikyti taip, kad didžiausią funkcionalumą įgauna esant didesniam žmonių kiekiui, o būčiau melagis, jei nepripažinčiau, kad D2 ir 2x2 išlieka tarp populiariausių ženėlapių, tad tai kind of būdas BANDYTI pritraukti žaidėjus.

Overall

Noriu padėkoti Tau už visas įžvalgas ir, kad tiek kas gražu ir tiek, kas nelabai - neliko nepaminėta. Tarp mūsų yra labai daug netikrų žmonių "linkinčių SĖKMĖS", bet nuo tavęs man dvelkia nuoširdžiais palinkėjimais, todėl nusiimu skrybelę. O šiaip, saldžialiežuviai su "zjbs servas" galite pasiimti išeiginę, tikrai nelaukiu tokių žinučių, man variklis yra pastabos ir argumentuota kritika, nes turi išliekamąją vertę ir skatina daryti kažką. Nenoriu mainyti ačiū į ačiū, bet Tau asmeniškai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad permečiau akį ir per tavo projektą, todėl BŪK, DARYK ir TOBULĖK. Aš tik už klasiką, o venys labai atspindi ir mano projekto esmę, todėl mums labai pakeliui ir esant klausimui būtinai kreipsiuosi ir prašau daryti tą patį, jei tik reikės. Ir tie, kas mačiau buvo nepatenkinti tavo website, nelabai ką supranta, nes man jis sukelia nerealią nostalgiją ir prisiminimus, yra patogus ir atitinkamai savaip gražus. 

 

Redaguota , nario pauldrabi
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

#BUMP NEWS.
 

Išskirtinė FREE VIP galimybė žaidėjams iš Lietuvos ŠIĄ SAVAITĘ.

Tereikia sekti mūsų discord linką ir susisiekti su administratorium dėl nemokamų privilegijų VISAM MĖNESIUI.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

#BUMP NEWS, NAUJI SERVERIAI!

Noriu pristatyti dar du jau sėkmingai besiplečiančio projekto naujus serverius.

CS.PHOBIA.LT:27018 # [RESPAWN] CSDM
CS.PHOBIA.LT:27019 # ZombiePlague (Grand opening 2021/03/13).

Sėkmingo starto dėka, geros nuotaikos kupini, daliname nemokamus 20d. trukmės nemokamus VIP.
Juos gauti galima sekant šia nuoroda. - http://forums.phobia.lt/viewtopic.php?f=12&t=19

 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.


  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.