Koki┼│ gamintoj┼│ telefonus naudojate  

60 balsai

1. 1. Gamintojai:

• Apple
      20
    • Huawei
      9
    • Xiaomi
      15
    • OnePlus
      0
    • Samsung
      11
    • google
      3
    • Honor
      0
    • HTC
      1
    • LG
      0
    • CAT
      0
    • KIT─ä
      1

Recommended Posts

4 telefonas kuri turiu tai xiaomi,dabartinis poco x3 iki 250-300 e vertes nemanau,kad rasit geresni:) ir apskirtai dar nei vienas xiaomis nenuvyle, kainos ir kokybes santykis super,kol neprades kelti kainu i aukstuma,tol tik xiaomi:)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Neseniai per─Śjau nuo Samsung Galaxy S7 ─» Xiaomi Poco X3. Tikras stebuklas jog galima rasti telefon─ů su tokiais parametrais (120 Hz FHD IPS ekranas, stereo garsiakalbiai, 5160 mAh baterija, Snapdragon 732G) u┼ż vos 169 ÔéČ'uropinius ─»skaitant pristatym─ů ─» namus. Telefon─ů naudoju socialiniams tinklams ir multimedijai, kol kas su viskuo susidoroja puikiai. Ôś║´ŞĆ

HUAWEI P30 PRO
Realiai viskuom patenkintas tik tuom , kad pirkdamas nepasidom─Śjau juom, tai jis turi viena lizda, nepa┼żaisi ir su ausin─Śm isid─Śj─Ös nepaklausysi vienu metu. Vienintelis variantas bluetooth ausin─Śs, bet kitaip niekaip.┬á

prie┼í 4 valandas(-┼│), VanagasGFX para┼í─Ś:

HUAWEI P30 PRO
Realiai viskuom patenkintas tik tuom , kad pirkdamas nepasidom─Śjau juom, tai jis turi viena lizda, nepa┼żaisi ir su ausin─Śm isid─Śj─Ös nepaklausysi vienu metu. Vienintelis variantas bluetooth ausin─Śs, bet kitaip niekaip.┬á

aftermarketinis spliteris? 1 isejimas i telefona ir 2 out

prie┼í 12 valandas(-┼│), LaurynasJ para┼í─Ś:

Na ne┼żinau visi flagmanai kainuoja pana┼íiai, taigi lieka tiesiog asmeninis tavo preferencas, nesakau, kad androidiniai telefonai visi blogi ar ka┼żk─ů, bet i┼í mano asmenin─Śs patirties buvo daug daugiau problem┼│ nei su apple produkcija, kas past┼źm─Śjo i┼íbandyti iphonus, o ir ta kustomizacija didel─Ś man n─Śra reikalinga, tiesiog apple kasdienes bei mano da┼żnai naudojamas funkcijas atlieka grei─Źiau, patogiau. D─Śl taisymo taip yra sud─Śtingesn─Ś situacija su iphonais, bet man tai n─Śra ka┼żkoks didelis r┼źpestis, kadangi sugebu i┼íaikyti telefonus gan geros b┼źkl─Śs, o d─Śl vidini┼│ gedim┼│ visad yra garantija

galiu pasakyti ,kad taip pat per─Śjau ant apple telefon┼│ , nors vis─ů laik─ů naudojau androida vien d─Śl operacin─Śs sistemos grei─Źio, tikrai ne d─Śl brando ar ,kad pasigirt ka┼żkam :D tuo labiau ┼żi┼źrint kam tas telefonas reikalingas , kai buvau jaunesnis ten viskas ─»domu buvo tame telefone, dabar realiai joki┼│ ┼żaidim┼│ nieko nereikia, tik skambint internete nar┼íyt ir ten koks fb , instagramas , kiek tur─Śjau t┼│ telefon┼│ android nusiperki po puse met┼│ jau lagina viskas kas ─»manoma. su visom tom galimyb─Śm visk─ů keist ant tiek viskas apkrauta.

5 minutes prie┼í, OwnaGe para┼í─Ś:

galiu pasakyti ,kad taip pat per─Śjau ant apple telefon┼│ , nors vis─ů laik─ů naudojau androida vien d─Śl operacin─Śs sistemos grei─Źio, tikrai ne d─Śl brando ar ,kad pasigirt ka┼żkam :D tuo labiau ┼żi┼źrint kam tas telefonas reikalingas , kai buvau jaunesnis ten viskas ─»domu buvo tame telefone, dabar realiai joki┼│ ┼żaidim┼│ nieko nereikia, tik skambint internete nar┼íyt ir ten koks fb , instagramas , kiek tur─Śjau t┼│ telefon┼│ android nusiperki po puse met┼│ jau lagina viskas kas ─»manoma. su visom tom galimyb─Śm visk─ů keist ant tiek viskas apkrauta.

Savo Mi 8 naudoju jau gal apie pusantru metu, factory reset'─ů gal tik karta teko daryti, bet d─Śl visi┼íkai kit┼│ prie┼żas─Źi┼│ nei lag'o. Stal─Źiuje guli Xiaomi Mi 5, kuriam dabar gal jau 4-5 metai, ir jis taip pat vis dar neblogai veikia.

prie┼í 7 valandas(-┼│), Mantucha para┼í─Ś:

aftermarketinis spliteris? 1 isejimas i telefona ir 2 out

Ta senai ┼żinau, bet kalbant tiesiog i┼í telefono pus─Śs

51 minutes prie┼í, VanagasGFX para┼í─Ś:

Ta senai ┼żinau, bet kalbant tiesiog i┼í telefono pus─Śs

Nu tai jau senokai tik tokiu ir gamina kazkur nuo 2017 metu galo

prie┼í 4 valandas(-┼│), darrel. para┼í─Ś:

Savo Mi 8 naudoju jau gal apie pusantru metu, factory reset'─ů gal tik karta teko daryti, bet d─Śl visi┼íkai kit┼│ prie┼żas─Źi┼│ nei lag'o. Stal─Źiuje guli Xiaomi Mi 5, kuriam dabar gal jau 4-5 metai, ir jis taip pat vis dar neblogai veikia.

kartais atrodo spar─Źiai ,bet kai pa┼żi┼źri kai koks senas iphone 7 sukas grei─Źiau nei ten naujas androidas tai ne┼żinau ar labai zjbs.

53 minutes prie┼í, OwnaGe para┼í─Ś:

kartais atrodo spar─Źiai ,bet kai pa┼żi┼źri kai koks senas iphone 7 sukas grei─Źiau nei ten naujas androidas tai ne┼żinau ar labai zjbs.

Gali b┼źti, pa─Źiam iPhone 7 neteko naudoti, vienintelis iPhone kuri naudojau, tai iPhone 5s. Bet esm─Ś, kad man mano Xiaomi Mi 8 yra pakankamai greitas, ypa─Ź dar pasigreitinus animacijas per Developer Options. Pa┼ż─»stamas karta pamat─Ś kaip greitai sukasi, tai net nustebo :D┬á

2021-02-19 18:11, darrel. para┼í─Ś:

Gali b┼źti, pa─Źiam iPhone 7 neteko naudoti, vienintelis iPhone kuri naudojau, tai iPhone 5s. Bet esm─Ś, kad man mano Xiaomi Mi 8 yra pakankamai greitas, ypa─Ź dar pasigreitinus animacijas per Developer Options. Pa┼ż─»stamas karta pamat─Ś kaip greitai sukasi, tai net nustebo :D┬á

A┼í pats tur─Śjau samsung s8 irgi pasigreitinau tas animacijas tai gan pad─Śjo ,bet po keli┼│ m─Śnesi┼│ v─Śl prad─Śjo po truputi strigt tai isivaizduoju kas b┼źtu jas i┼íjungus :D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.