Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Uždarbiai kurie reikalauja ASMENS TAPATYBĖS patvirtinimo nebus patvirtinami!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, KayohiPlay parašė:

Norėjau paklausti ką reikia mokėti turint invidualia veiklą, kokius mokesčius ar reikia moketi sodrai ar viskas nuo sumos ar kaip? Ir kiek lieka profito

Aš turėdamas IV mokėjau 42e sodrai už PSD atrodo, į VSD kažkokį procentą. 

Užsiregistruok www.cflow.lt ten paskaičiuoja iškart, sąskaitas gali išrašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FreeTime parašė:

Čia jau su viskuom, naudojant tam tikrą sistemą, sudėsi ten fraktūras(išlaidos, pelnas). Ir viska apskaičiuos ir apmokėsi.

O jeigu tarkim atsidarius invidualia veiklą parduodu produktų už 10e kaip pavyzdys ir man sustoja prekyba ar aš turiu tuo atveju mokėti Sodrai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, KayohiPlay parašė:

O jeigu tarkim atsidarius invidualia veiklą parduodu produktų už 10e kaip pavyzdys ir man sustoja prekyba ar aš turiu tuo atveju mokėti Sodrai? 

Privalai, tai yra kas mėnėsį apmokestinamą, pvz jeigu esi studentas(MOKAISI) gali jos nemokėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su IV yra taip, deklaruoji pajamas, išlaidas kas metai laiko. Priklausomai nuo veiklos moki GPM ir VSD , PSD ir taip kas mėnesį privalomas, nebent tave apdraudžia valstybė jeigu esi neįgalus ir t.t. 

GPM mokestis priklauso nuo veiklos tipo, skaičiuojama nuo viso pelno
VSD yra skaičiuojama nuo pusės pelno kažkoks procentas

Anksčiau užsiknisimas buvo skaičiuoti per kelias vietas, dabar padarė paprastą vedlį ir ten surašius skaičius tau viską paskaičiuoja. 

Už veiklą tu moki kaip ir visada, bet jeigu nieko iš to neuždirbai sakykim kokius metus, tiek kad ji kabojo, tai deklaruoji kad gavai 0. Aišku PSD jau teks mokėti nori ar ne, nebent esi moksleivis iki 24 metų lyg draudžia arba turi neįgalumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...