Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Potenciali įdėja


Kiprasas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, net nežinau nuo ko pradėti, vakar šovė tokia įdėja, o kodėl gi nesukurus vienintelio tokio tipo discord serverio, kuriame būtu teikiamos paslaugos kaip;

1. Pagalba su serveriu

2. Pamokos kaip atgaivinti apleista discord serverį

3. Discordų reklamos

4. Naudinga informaciją, pradedant kurt serverį

5. Ir daug kitų, daug minčių galvoje, todėl sunku kažką dar pridiet, kai mintys kripsta kitur

Apie paslaugų kainas, dar išvis dar net nera kalbos, pirma reikia susitvarkyti pilnai, kad galima būtu kažką įgyvendinti

Pradžiai šiektiek įsikurus paslaugas teiktumem nemokamai, kad įgauti šokios tokios reputacijos ir nebutumem kaip kiti pasakytu " noneimeriai "

Šita visa įdėja man kilo vakare vartant facebook, ir kažkaip atkreipiau dėmesi į žmonės kurie prašo pagalbos su savo discord serveriais, bet žinant kaip ten su facebook viskas vyksta, tai galimai ten sėdi daug " sukčių " kurie tik ir nori pasipelnyt

Kolkas esu sukures Instagramą, bei sukuriau discord serverį, ateity reiktu telegramo, facebook grupės, twitterio, ir dar gal kažko 

Visam šitam reikia belekiek laiko skirti, norint kažko pasiekti, kas patikėjo šita mano įdėja ir norietu prisidieti, prie kažko dar Lietuvoj nematyto rašykite man arba per šitą forumą arba į discordą velnias420#9171

Tiksliai kokių žmonių reiktu; Programuotojų, arba kas yra dirbes su discord serveriais, ir išmano ką daro drasiai rašykit man, bandysim kažką lipdyti, pažiurėsim ar motyvacijos man nepritruks 

Įmetu tik ką sukurtą discord serverį; galima bus ir ten pakalbėt apie šitą įdėją https://discord.gg/2bGzqXP2Md

Atsiprašau už tragiška Lietuvių kalbą, geros dienos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip ir ideja neblogai bet randominiam discorde rinkti reputacija irgi mehh dar kaip pats ieskai kas darytu uz tave discorda mehhh kaip pats nepasiulai paklausos is savo puses be vizijos ir kurti kuo daugiau kad tik uz tave darytu mehhh reputacijos visiskai nera gal kuri karta scam desi ant 20€ mehhh savo paslaugu teikt neteiki nepasiulai mehhh ka pats sugebi nu graziai pasakant ciulpk pirsta nes nera paklausos ka tu pasiulysi tiesiog dar viena i mirti pateiksi discorda neimk zmones kurie investuos laika ir nieko negaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Hypocrite. parašė:

Na kaip ir ideja neblogai bet randominiam discorde rinkti reputacija irgi mehh dar kaip pats ieskai kas darytu uz tave discorda mehhh kaip pats nepasiulai paklausos is savo puses be vizijos ir kurti kuo daugiau kad tik uz tave darytu mehhh reputacijos visiskai nera gal kuri karta scam desi ant 20€ mehhh savo paslaugu teikt neteiki nepasiulai mehhh ka pats sugebi nu graziai pasakant ciulpk pirsta nes nera paklausos ka tu pasiulysi tiesiog dar viena i mirti pateiksi discorda neimk zmones kurie investuos laika ir nieko negaus

veltui nieks nieko nedarys, kaip ir sakiau apie pinigus dar anksti kalbet, as pats dirbantys, pinigai neproblema, jei sita ideja pasiteisins, pats supranti kas cia vyks, aciu uz kritika 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Hypocrite. parašė:

Kokius pats darbus gali atlikt?

botu pridiejimas i serveri bei uzduociu paskyrimas, roliu tvarkymas, texto-voice kanalu tvarkymas, pagalba naujokam, nesu as jau ten super ispruses su discordu, bet kaip sakoma jei yra motivacijos viskas yra ismokstama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...