Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku perku rimta paskyrą.


epilectic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sw, perku rimta paskyra iki 190-150€ biudzetas galetu buti didesnis bet ir toks turbut uztektu. 

reikalavimai butu gerai: prime, rankas nesvarbu isvis valandu bent ( 4k~5k ), daug medaliu [PIN, GENUINE PIN] jokiu vac banu ar kazko, daug zaidimu ir svarbiausias aspektas MAX, MAX 100-120 levelis galetu buti ir didesnis.

manau, kad tikrai is lietuviu kazkas turi tokia paskyra ir tikrai galetu parduoti. ne nesiulykite keltis leisti tf2 raktus, kad keltis leveli nezadu to daryti. jeigu kazkas turit 'kazk'a panasaus numeskit steam linka, ir kaip susiekti.

MANO DISCORDAS DĖL VISĄ PYKTO. Unregistered Hypercam 2#2154

negi nieks neturit? lietuvoje 2 milijonai zmoniu (ar 1?) ir nieks neturi pagal reikalavimus steam'o?

Redaguota , nario epilectic
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), epilectic parašė:

sw, perku rimta paskyra iki 190-150€ biudzetas galetu buti didesnis bet ir toks turbut uztektu. 

reikalavimai butu gerai: prime, rankas nesvarbu isvis valandu bent ( 4k~5k ), daug medaliu [PIN, GENUINE PIN] jokiu vac banu ar kazko, daug zaidimu ir svarbiausias aspektas MAX, MAX 100-120 levelis galetu buti ir didesnis.

manau, kad tikrai is lietuviu kazkas turi tokia paskyra ir tikrai galetu parduoti. ne nesiulykite keltis leisti tf2 raktus, kad keltis leveli nezadu to daryti. jeigu kazkas turit 'kazk'a panasaus numeskit steam linka, ir kaip susiekti.

MANO DISCORDAS DĖL VISĄ PYKTO. Unregistered Hypercam 2#2154

negi nieks neturit? lietuvoje 2 milijonai zmoniu (ar 1?) ir nieks neturi pagal reikalavimus steam'o?

perki cs go paskyra dėl lygio ir valandų? už 150-190eu? Gal gali pasakyti ką tai tau duos, šiaip įdomu pasidarė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, OwnaGe parašė:

perki cs go paskyra dėl lygio ir valandų? už 150-190eu? Gal gali pasakyti ką tai tau duos, šiaip įdomu pasidarė.

Kad galetu prastumti uzsienyje 2x brangiau, as taip pat vertinu paskyras su senais operationu pinais nuo breakout kolekcijos, bet tokiu paskyru labai mazai. Kai kam patinka tureti retu paskyru su retais dalykais joje.

prieš 14 valandas(-ų), epilectic parašė:

sw, perku rimta paskyra iki 190-150€ biudzetas galetu buti didesnis bet ir toks turbut uztektu. 

reikalavimai butu gerai: prime, rankas nesvarbu isvis valandu bent ( 4k~5k ), daug medaliu [PIN, GENUINE PIN] jokiu vac banu ar kazko, daug zaidimu ir svarbiausias aspektas MAX, MAX 100-120 levelis galetu buti ir didesnis.

manau, kad tikrai is lietuviu kazkas turi tokia paskyra ir tikrai galetu parduoti. ne nesiulykite keltis leisti tf2 raktus, kad keltis leveli nezadu to daryti. jeigu kazkas turit 'kazk'a panasaus numeskit steam linka, ir kaip susiekti.

MANO DISCORDAS DĖL VISĄ PYKTO. Unregistered Hypercam 2#2154

negi nieks neturit? lietuvoje 2 milijonai zmoniu (ar 1?) ir nieks neturi pagal reikalavimus steam'o?

Man jau teko ieskoti kazko panasaus vien del pinu ir senu operationu medaliu o ne siaip service medaliu, tai be sansu. Jei ir rasi tai leveli pats turesi uzsikelti, o valandas siektiek dar paboostinti. Uzsienyje net neverta ieskoti nes kainos kosmines vien tik uz csgo ranka arba uz bent viena medali plesia labai daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Mantucha taip, pinai visą kitą labai verti. Esu rades tarp og svetainės labai daug paskyrus su trade banais. Už 170-200 bet tarpininkavimas yra tik bitcoinais tarp. Priema tik btc . Paskyros og atiduodamos su og gmailu bet ir pats inventorius pinai, genuine pinai knives visą kitą. Manau Lietuvoje įmanoma rasti tik lietuviai kainos nemooa tokios nustatyti ir viskas. Ir taip užsienyje 2x brangiau parduotum negu Lietuvoje už centus. Jeigu kažką turėsi rašyt ar turite rasykit.

Nesiulykite 20-10-15 leveliu. Ačiū 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

123 lygus turi 81,900 xp, tarkim imkim 82,000 XP. Tai būtų 820 badges. 1 tf2 raktas ~ 24-26 set'ai, priklausomai nuo boto, imkim 25, nes už setą dar gausi emoticons, backgrounds kuriuos gali keisti į gems ir vėl pirkti tf2 raktus. Vieno tf2 rakto kaina 1.50€, tai 25 * 1.5 = ~ 40€ 

Steam Level 123 ~ 40€ tau lieka dar 110-140€

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

123 lygus turi 81,900 xp, tarkim imkim 82,000 XP. Tai būtų 820 badges. 1 tf2 raktas ~ 24-26 set'ai, priklausomai nuo boto, imkim 25, nes už setą dar gausi emoticons, backgrounds kuriuos gali keisti į gems ir vėl pirkti tf2 raktus. Vieno tf2 rakto kaina 1.50€, tai 25 * 1.5 = ~ 40€ 

Steam Level 123 ~ 40€ tau lieka dar 110-140€

Suklydai 100 lvl - 40 eur, 123 - apie 70 jau bus, botai neturi iki tokio lygio korteles, veliau jau eina medium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Suklydai 100 lvl - 40 eur, 123 - apie 70 jau bus, botai neturi iki tokio lygio korteles, veliau jau eina medium.

Tai gi aš pats pirkau draugui setus. Jo lygis 123 dabar, mokėjau apie 40 eurus. Aš šiuo metu turiu 5 botus kurie turi 1:25 santykį ir 10,000 setų. O kas čia per "medium"? Dar neteko tokios nesąmonės matyti. Gal tau duoti botų url?

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, taki parašė:

Tai gi aš pats pirkau draugui setus. Jo lygis 123 dabar, mokėjau apie 40 eurus. Aš šiuo metu turiu 5 botus kurie turi 1:25 santykį ir 10,000 setų. O kas čia per "medium"? Dar neteko tokios nesąmonės matyti

Pats pirkau gruodį nuo 10 iki 100 kainavo - 44 eurai.

Nuo 100 iki 171 - kainavo papildomai 120 eurų.

 

https://steamcommunity.com/id/UziLevelUpServiceLow - LOW 

https://steamcommunity.com/id/UziLevelUpServiceMedium - Medium

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Pats pirkau gruodį nuo 10 iki 100 kainavo - 44 eurai.

Nuo 100 iki 171 - kainavo papildomai 120 eurų.

https://steamcommunity.com/id/UziLevelUpServiceLow - LOW 

https://steamcommunity.com/id/UziLevelUpServiceMedium - Medium

Aš nesuprantu, kas yra "Medium".

Tu nepamiršk, kad už 1 badge gauni emoticon + background, o tai minimum jau 20 gems. Level 123 ~ 800 badges ~ 16,000 gems ~ 2.5 tf2 rakto ~ 62 set'ai. 

Tavo paminėti botai yra kaip scam (čia mano nuomonė). Low botas turi "21 Sets for 1 Tf Key". Tai yra pigu, nes dauguma botų 1:24 - 1:26 rinkoje. 

Jeigu tau reikia botų, aš galiu duoti url 1:24, 1:25, jie neturi jokių limitų. Tu permokėjai, žiauriai permokėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

Aš nesuprantu, kas yra "Medium".

Tu nepamiršk, kad už 1 badge gauni emoticon + background, o tai minimum jau 20 gems. Level 123 ~ 800 badges ~ 16,000 gems ~ 2.5 tf2 rakto ~ 62 set'ai. 

Tavo paminėti botai yra kaip scam (čia mano nuomonė). Low botas turi "21 Sets for 1 Tf Key". Tai yra pigu, nes dauguma botų 1:24 - 1:26 rinkoje. 

Jeigu tau reikia botų, aš galiu duoti url 1:24, 1:25, jie neturi jokių limitų. Tu permokėjai, žiauriai permokėjai

Low yra 24-26 sets, jie turi maža kiekį kortelių, tačiau užtenka iki 100 lvl pasikelti, kartais ir daugiau.

Medium - turi kortelės kuriu neturi low ir su jais galima pasikelti nuo 100 iki 170 lvl. 1:16 eina

Hard- nuo 170 iki 300 lvl galima pasikelti daleiskim 1:11 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mantucha parašė:

Kad galetu prastumti uzsienyje 2x brangiau, as taip pat vertinu paskyras su senais operationu pinais nuo breakout kolekcijos, bet tokiu paskyru labai mazai. Kai kam patinka tureti retu paskyru su retais dalykais joje.

Man jau teko ieskoti kazko panasaus vien del pinu ir senu operationu medaliu o ne siaip service medaliu, tai be sansu. Jei ir rasi tai leveli pats turesi uzsikelti, o valandas siektiek dar paboostinti. Uzsienyje net neverta ieskoti nes kainos kosmines vien tik uz csgo ranka arba uz bent viena medali plesia labai daug.

turiu savo accounta yra ir pheonix pinas ir breakout ir vanguard ir dar kažkoki duodi tiek pinigų ? dėl pinų? valandų gal 1.5k veteran pinas yra dar, apie 60~ žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

Ko tu cia nori is manes?

Tai sakei vertini tokias paskyras :D:D , man tai tiesiog keista ir juokinga šiek tiek, supraščiau būtu ten itemai kažkoki vertingi, o čia pinai , nu nesvarbu , realiai nesupraščiau vis dėl to , nes nesuprasiu niekada kaip žmogus gali vertinti pixelius apart tuos kurie iš to uždirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, OwnaGe parašė:

Tai sakei vertini tokias paskyras :D:D , man tai tiesiog keista ir juokinga šiek tiek, supraščiau būtu ten itemai kažkoki vertingi, o čia pinai , nu nesvarbu , realiai nesupraščiau vis dėl to , nes nesuprasiu niekada kaip žmogus gali vertinti pixelius apart tuos kurie iš to uždirba.

Taip, medaliai prideda vertes paskyrai, bet as nesakiau kad man reikia ir as pirksiu, turejes tu paskyru tukstanciai ivairiu, bet siuo atveju ne as ieskau o @epilectic ir su juo derink jei nori kazka parduot. Niekas nesako, kad tavo paskyra verta 100+, tiesiog zmogus pasiruoses sumoketi daug uz to tikrai verta paskyra. Pazistu Lietuviu zmoniu kurie turi labai vertingas paskyras kuriu verte siekia +1000-10 000eur vertes, tai yra kas tuo uzsiema, o bent jau man buvo prioritetas - taip, tie patys kosmetiniai sudukai, bet ir zaidimas visgi yra kosmetiniai sudukai sulipdyti i 1 kruva, o kas aplink juos, paskyros, skinai, ir panasi valiuta tai yra vertes dalis, tai kas nusimano paskyrose tikrai manau zino kiek kas kainuoja, o kas nenusimano tiem tai yra tik kosmetiniai nieko verti sudukai. Lygiai taip pat su bet kokiais kolekcionuojamais dalykais, monetom, pasto zenklais, pazistu zmoniu kurie yra i pasto zenklus investave +3000e ir nesusotja, nes tai ju hobis. Tai gryztant prie autoriaus sios temos, jam yra prioritetas tureti kaip tu sakai kosmetiniu suduku ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Džiumandži parašė:

Die lit su tokia paskyrą šlykščia.

53 minutes prieš, OwnaGe parašė:

Tai sakei vertini tokias paskyras :D:D , man tai tiesiog keista ir juokinga šiek tiek, supraščiau būtu ten itemai kažkoki vertingi, o čia pinai , nu nesvarbu , realiai nesupraščiau vis dėl to , nes nesuprasiu niekada kaip žmogus gali vertinti pixelius apart tuos kurie iš to uždirba.

Jeigu turi pagal mano pageidavimus susisiek discordu grįžęs 8 valandą atrasysiu ir gal kažką sutarsim.

Discorda viršuje paliktas gali drąsiai susiekti.

@Mantucha jeigu tu netyčia gautum paskyrą tikrai sumokeciau. Kadangi esu rades og už 150 bet tarpininkavimas kainuoja btc. Būtų viskas gerai jeigu ne btc atsiskaitymas tarpininkui.

Susisiek jeigu ką discordu pakalbesim.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), epilectic parašė:

Die lit su tokia paskyrą šlykščia.

Jeigu turi pagal mano pageidavimus susisiek discordu grįžęs 8 valandą atrasysiu ir gal kažką sutarsim.

Discorda viršuje paliktas gali drąsiai susiekti.

@Mantucha jeigu tu netyčia gautum paskyrą tikrai sumokeciau. Kadangi esu rades og už 150 bet tarpininkavimas kainuoja btc. Būtų viskas gerai jeigu ne btc atsiskaitymas tarpininkui.

Susisiek jeigu ką discordu pakalbesim.

 

neatitinka tavo lygio reikalavimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1141 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...