Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apklausa dėl Telefono naudojimo. [Free F. Eurai]


Andrius P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, vienam iš kuriamų projektų reikia Jūsų pagalbos. Šiuo metu norime sudaryti statistikas kaip žmogus naudojasi išmaniuoju telefonu ir ar jis atliktų/atlieka tam tikras funkcijas. 

Kadangi puikiai žinau koks brangus Jūsų laikas, galiu Jums pasiūlyti 10 f. eurų už atsakymą. Užtruksit IKI 5 min.

NUORODA: https://forms.gle/j7pR7hYPKhTf8s8R7

 

P.S Atlikę apklausą pakomentuokit, kad atlikot (pridėkit bent dalį el. pašto) ir pervesiu 10 f. eurų ;) Sukčiauti nepavyks, kadangi matau kiekvieną atlikusį apklausą.

Ačiū Jums ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš va padariau nemokamai, nes kažkaip savigarba neleidžia to ale būssi papirktas ir tai parodo ,kad dėl kelių kapeikų gali viską, aš suprantu,kad tokie laikai ,bet ne ne aš ne iš tų kur pinigais svarbiausia :D. ir forumo eurų neimsiu :) sėkmės.  P.S jei reikia email search************@gmail.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...