Peršokti į turinį

Bluetooth stacionariam kompiuteriui

ES.^

Recommended Posts

Sveiki, gal gal─Śtum─Śte u┼żvesti ant kelio kaip┬ápajungti bluetooth kompiuteriui su motinine┬áASRock B550 Phantom gaming 4 (AM4)? Specifikacijoje radau "1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT module", bet daugiau nieko nei┼ígooglinu. Ar gerai suprantu, kad┬áprincipas pana┼íus kaip laptopose, ─»sistato wi-fi/bluetooth plok┼ít─Ś ir ka┼żkur i┼ívedami kontaktai ar tvirtinami prie korpuso, ar perkama plok┼ít─Ś i┼í karto su laidais ir antenom, kurios turi b┼źti i┼íor─Śje? Ar ─»manoma kaip nors patikrinti ar tas modulis yra, neardant kompiuterio? Neturiu tokios galimyb─Śs, bet abejoju, kad gamykli┼íkai jis ─Śjo.┬áKoki─ů plok┼ít─Ö pirkti?

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Ne, tavo moitinin─Ś neturi plok┼ít─Śs, kuri palaikyt┼│ Wi-Fi/Bluetooth. Prid─Śti ┼íias funkcijas galima keliais b┼źdais, gali nusipirkti plok┼ít─Ö, kuri jungiasi ─» PCI-E Express lizd─ů. Joki┼│ laid┼│ nereikia, nu nebent maitinimo ─» pa─Źia plok┼ít─Ö, tiesiog prisijungia PCI-E Express lizd─ů┬áir viskas. Patogiausias b┼źdas, mano manymu. Viena i┼í geresni┼│ plok┼í─Źi┼│, mano ┼żiniomis, yra ┼íi Asus AX3000. Dar galimas variantas jungtis USB adapter─», bet i┼í patikimesni┼│ gamintoj┼│, kaip Asus, TP-Link, neradau varianto, kuris palaikyt┼│ Bluetooth ir Wi-Fi kartu. Galima ir per M.2, bet toki┼│ plok┼í─Źi┼│ i┼ívis ma┼żokai ir ten jau reik─Śt┼│ laid┼│ antenoms.

EDIT: Soriukas, blogai perskai─Źiau, galvojau tau reikia Wi-Fi ir Bluetooth kartu. Jeigu tik Bluetooth reikia, manau, min─Śto UB400 pilnai u┼żtekt┼│.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)
7 minutes prie┼í, darrel. para┼í─Ś:

Ne, tavo moitinin─Ś neturi plok┼ít─Śs, kuri palaikyt┼│ Wi-Fi/Bluetooth. Prid─Śti ┼íias funkcijas galima keliais b┼źdais, gali nusipirkti plok┼ít─Ö, kuri jungiasi ─» PCI-E Express lizd─ů. Joki┼│ laid┼│ nereikia, nu nebent maitinimo ─» pa─Źia plok┼ít─Ö, tiesiog prisijungia PCI-E Express lizd─ů┬áir viskas. Patogiausias b┼źdas, mano manymu. Viena i┼í geresni┼│ plok┼í─Źi┼│, mano ┼żiniomis, yra ┼íi Asus AX3000. Dar galimas variantas jungtis USB adapter─», bet i┼í patikimesni┼│ gamintoj┼│, kaip Asus, TP-Link, neradau varianto, kuris palaikyt┼│ Bluetooth ir Wi-Fi kartu. Galima ir per M.2, bet toki┼│ plok┼í─Źi┼│ i┼ívis ma┼żokai ir ten jau reik─Śt┼│ laid┼│ antenoms.

Pa┼żi┼źr─Śjau ┼í─» video, atrodo esteti┼íkiausias┬ávariantas naudoti m.2, ta─Źiau ir a┼í nei┼ígooglinau joki┼│ plok┼í─Źi┼│.

P.S: o tie USB adapteriai palaiko kelis ─»renginius? Pavyzd┼żiui pultel─» ir ausines? Neradau nei vieno su normaliu pralaidumu, visi iki 3mb/s, Bluetooth 4.0, bet gal ir tokio u┼żtenka, ne┼żinau.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda ─» komentar─ů

35 minutes prie┼í, ES.^ para┼í─Ś:

Pa┼żi┼źr─Śjau ┼í─» video, atrodo esteti┼íkiausias┬ávariantas naudoti m.2, ta─Źiau ir a┼í nei┼ígooglinau joki┼│ plok┼í─Źi┼│.

P.S: o tie USB adapteriai palaiko kelis ─»renginius? Pavyzd┼żiui pultel─» ir ausines? Neradau nei vieno su normaliu pralaidumu, visi iki 3mb/s, Bluetooth 4.0, bet gal ir tokio u┼żtenka, ne┼żinau.

M.2 plok┼ít─Śs, man rodos, visos eina kartu su Bluetooth ir Wi-Fi, o ir sakau, j┼│ palyginus yra ma┼żai, o ir jei neklystu, visvien reik─Śs anten┼│, o tam bus reikalingi laidai and stuff ir tai tikrai nebus esteti┼íkas vaizdas mano manymu :D┬áO d─Śl keli┼│ ─»rengini┼│, tiksliai ne┼żinau, bet manau, kad tur─Śt┼│ palaikyti.

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)
prie┼í 16 valandas(-┼│), darrel. para┼í─Ś:

M.2 plok┼ít─Śs, man rodos, visos eina kartu su Bluetooth ir Wi-Fi, o ir sakau, j┼│ palyginus yra ma┼żai, o ir jei neklystu, visvien reik─Śs anten┼│, o tam bus reikalingi laidai and stuff ir tai tikrai nebus esteti┼íkas vaizdas mano manymu :D┬áO d─Śl keli┼│ ─»rengini┼│, tiksliai ne┼żinau, bet manau, kad tur─Śt┼│ palaikyti.

Jo, d─Śl laid┼│ ir anten┼│ suprantu, motinin─Ś turi spec. skyles antenom pritvirtinti, laidus ir antenas jau─Źiu galima gauti kokioje Lemonoje. Bet ─»tariu viso ┼íito malonumo kaina gali gautis net didesne nei┬áAsus AX3000.

Supratau, a─Źi┼ź!

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...