Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Prisijungčiau prie projekto


Recommended Posts

Labas, kadangi savaitgaliai tapo labai niūrūs ir juos praleidžiu absoliučiai nenaudingai nieko neveikdamas, prisijungčiau prie jau pradėtos plėtoti idėjos. Esu back-end developeris su nemažu bagažu kalbų, iš kurių pagrindinės C# bei PHP. Prisijungčiau, kaip web developeris ir (galimai, bet nesu super suinteresuotas) kaip game developeris. Taip pat yra galimybė iš mano pusės suteikti finansinę pagalbą, jeigu idėja tikrai gera ir jos pagrindas atitiktų mano standartus.

Projektai su pavadinimais Pajūrio RP ar Tavo Geriausias RP nedomina, net jeigu juose ir žaidžia visas Kaišiadorių kaimas. Pagrinde linkstu prie text-based RP ir būtų nuostabu, jeigu jis būtų worldwide focused. Neatmesčiau pasiūlymo jeigu tai būtų RPG taip pat. FiveM serveriai su "unikaliais" skriptais taip pat nugaros nekąso.

Pagrinde laiko turiu savaitgaliais ir karts nuo karto darbo dienomis vakarais, dvi ar tris valandas. Stebūklo pasiūlyti negaliau, žaidimo į webą taip pat neperkelsiu, bet galiu pasiūlyti in-built automatinę anketų sistemą, VVP ir/ar administracijos panelę, sukurti discord botą ir jį sujungti su serveriu ar kt. Paprastai tariant, galiu įgyvendinti bet kokią idėją, kol ji yra reali ir iš jos bus naudos.

Kontaktus ar/ir klausimus į PM arba temos apačioje.

  • Teigiamai 5
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.×
×
  • Sukurti naują...