Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
Fluxus

🌍 ZebFlux.eu - Pažaiskime ant Žemės!

Recommended Posts

logo-text.thumb.jpg.d9c547067c40e97e3618ffaf85868ce7.jpg

Ar kada susimąstei kad būtent tu galėjai būti Eifelio bokšto įkūrėjas, Piza bokšto inžinierius, ar net Baltųjų Rūmų savininkas?

Visa tai gali tapti ranka pasiekiama - minecraft pasaulyje!

ZebFlux.eu Vanilla Minecraft serveris yra vienas nedaugelio Lietuvos serverių, kuris naudoja planetos žemės žemėlapį, kurio mastelis 1:2000. Žemėlapis neturi žymių pastatų - vadinasi persikelsime į pasaulį be gatvių miestų ir žymių vietovių, o tu būsi tas, kuris sukurs pirmuosius miestus, pastatus bei tapsi pasaulio dalimi!

https://earth.motfe.net/wp-content/uploads/2020/01/map.png

ZebFlux serveris startavo pavasarį su 1.12.2 versija. Pirmoji serverio sukūrimo priežastis sujungti draugų ratą, kartu mokytis statytis, bei kurti serverį MineCraft platformoje. Vėliau nuspręsta jį paruošti viešai. Nors tai ir pirmas mūsų kurtas minecraft serveris su kiekviena diena vis labiau tobulėjo pats serveris, mūsų  supratimas kaip veikia serveris, ko jam reikia, kad būtų įdomu žaisti ir patirti išlikimo jausmą, džiaugsmą pastačius naują statinį.

Spalio mėnesį buvo nuspręsta serverį migruoti į naują 1.16.3 versiją, kurioje serveris turėjo atsinaujinti iš esmės:

•   Žemėlapio dydis (padidėjo)
  •   Stabdomas PvP "gatvėje". PvP bus galimas tik tam skirtoje arenoje
  •   Ekonomikos  atnaujinimas (naujas shopGUI, Job sistema ir kt.)
  •   IÅ¡vaizdos pasikeitimai bei kiti patobulinimai
  •   Mažesnė serverio apkrova, klaidų iÅ¡taisymas
  •   Discord kanalo atnaujinimai

paveikslas.thumb.png.104e744602bf6710b65a88a7949f8345.png

Vos prisijungus į serverį tavo kelionė prasidės viduryje jūros esančiame laive, kur rasi visą reikiamą informaciją, bei kaip pasiekti bet kurį žemyną!

Kiekvienas žemynas pasižymi realistiškumu, nes Biomes išdėstyti, pagal realybėje esančias klimato zonas. Nuo pat dykumos iki gilaus vandenyno. Resursai taip pat - ten kur daug aukso tikrame pasaulyje, rasi ir čia.

O jei norėsis draugiškai pakovoti su gyventojais, jūsų laukia PvP zona, kuri apsaugota nuo pabėgimo, komandų naudojimo, tad kova bus sąžininga.

Arena didelė, todėl galėsite kovoti keliese vienu metu, o žiūrovai saugiai stebės kovas iš tribūnų.

paveikslas.thumb.png.b6296907564e42b113a51f436e66de0f.png

nuo 2020-11-06  paleidžiama atnaujinta versija iš 1.12.2 į 1.16.3.

Tuo metu bus išvalyti senųjų bendruomenės narių statiniais, atkurtas žemėlapis, panaikinti vartotojai, išvalyta ekonomika.

Vadinasi pasaulis laukia naujų gyventojų, kurie sukurs naują pasaulį sau ir kartu bendruomenei!

•   MÅ«sų serveris priima tiek legalius, tiek ne minecraft žaidėjus.
  •   Vartotojai savo ir serverio informaciją gali sekti mÅ«sų puslapyje: https://zebflux.eu/
  •   Kaip atrodo žemėlapis ir kur yra Å¡iuo metu žaidėjai galite stebėti čia: http://map.zebflux.eu/
  •   O bendrauti ir dalintis įspÅ«džiais galime mÅ«sų discord kanale: https://discord.gg/dcuEdXM

Laukiame jūsų prisijungiant į naujo pasaulio pradžią!

Redaguota , nario tomas215

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
2020-11-20 13:56, Meluojanti parašė:

Nes administracija nenusileido tau? 

Kvaila būtų sakyti jog nenusileidot, tiesiog buvot suvaryti į vienus vartus ir mane užbaninot už teisybę, nes ale pažeidžiau daug taisyklių. Jei būčiau neteisus nedėtumet -rep :). Aplamai kaip iš žaidėjo pusės pastebėjau gan daug įvairių tiek teigiamų tiek neigiamų dalykų serveryje. Bet, siekdamas praskaidrinti nuotaiką pradėsiu nuo gerų, nes blogų yra gan nemažai. Pati serverio idėja - pažaisti ant earth mapo yra gan įdomi. Puiku jog yra kažkas naujo kaip interaktyvus žemėlapis, kuriame galima stebėti kaip įsikūrę miestai, maloni administracija, kuri net per daug "pasiruošus padėti", todėl apie tai pakalbėsim ir vėliau. Pradėkim nuo pirmos mano valandos serveryje: Prisijungiu viskas ok, faina gražu, serveryje yra komanda /shop, kuri tuo metu parodė administracijos darbo atmestinumą, kadangi įvairių blokų kainos buvo žiauriai nelogiškos. Žinoma, kuris žmogus nepasinaudotų tokiais dalykais? /shop buvo visko ko tik norėjai, gal net ir dragon egg buvo galima nusipirkt. Tai teko pirkti shulkerius, taip fainei - idomu xD. Po kažkiek laiko į serverį prisijungė visa draugų kompanija, kuri pagarsėjusi kaip privačių serverių žaidėjai pradedant nuo chetos ir dar ten keliu projektų (ir visus reklamavo čia, supergames forume). Prieš tai serverio situacija su žaidėjų aktyvumu gana prasta -1 ar 2 žaidėjai. Kai atėjo ta kompanija, serveryje jau žaidė po 8 į dieną, wow koks šuolis. Na ir žinoma, administracija siekia žaidėjus išlaikyti. Tuo tarpu prieš tai buvo nubalsuota įjungti pvp visame pasaulyje. Žaidžiant kasdien įvykdavo įvairūs pokalbiai, kurių pasekoje sekdavo ir konfliktai ir įvairūs įžeidinėjimai, įdomiausia dalis, jog administracija palaikydavo tam tikrą pusę (žaidėjų mažumą, kuria šiuo metu buvau aš), gi žinoma, reikia išsaugoti žaidėjus. Ir tokie konfliktai tęsdavosi diena iš dienos. Dieną, kai buvo įjungtas pvp, taip pat buvo ir toksiškumo, serveryje kaip ilgai pražaidęs, turėjau didesnį pranašumą prieš kitus ir ačiū interaktyviam žemėlapiui galėjau rasti toksiškus žaidėjus lengviau, ir juos nužudžiau (koks skirtumas, galėjau ir prie towno pakimarint, gi rodo jų koordinates panaudojus /t). Kontaktuojant su tam tikru žaidėju, pasirodo, jog jis turi kill aurą, na kaip ir minėjau mano gearas buvo geresnis, todėl kova laimėta. Po šio įvykio praėjus 15 minučių, teko atsijungti. Na ir tuo tarpu prasidėjo toksiškumas su mano mentionais serverio discorde, ką daro administracija? - ignoruoja, nes neduok dieve išeis vienas žaidėjas iš tos kompanijos tada išeis ir kiti :D. Prisijungus į serverį po kelių valandų pasirodo, jog serveryje atsirado jau ir /pvp komanda, kur žaidėjas gali manipuliuoti game rule ir išsijungti /pvp (na skaitau šitą kaip /god komandą). Ne vien todėl, mano namai (na neužclaiminta vieta šalia namų buvo nugriefinta, taip suprantu, mano kaltė) buvo susprogdinti. Žinoma viską parašiau serverio discorde, nors prieš tai vėl buvau užgauliojamas. Tada prasidėjo visi tie dalykai kaip kodėl aš turiu shulker, kodėl žmonės turi /pvp komandas nors pvp yra įjungtas servery ir t.t. galų gale, neturinti argumentų administracija, jo ta pati į kurios žinutę aš atsakinėju užbanino mane, taip ir nesupratau kodėl? Paskutinė žinutė - atsibodai. Tebūnie, parašiau čia, nes čia neužbaninsi o tik pridėsi beverčių -rep :D 
Taip ir nebėra žaidėjų lygybės.

Reziume. 
Kaip ir minėjau serveryje visai įdomu žaisti apart įvairių niuansų, kurių nepaminėjau.
Malonu, jog vyksta atnaujinimai, nors ir su kuriais įvyksta daug kuriozų, kadangi administratoriai yra švieži minecraft serverių kūrime.
Toksiška community, kurį palaiko administracija ir nesistengia skirti nuobaudų už taisyklių nesilaikymą.

Na dabar galit visi subėgt ir užpult mane sumetę -rep, taip pat kaip ir discrode :D

Dalintis šį pranešimą

33 minutes prieš, Good Beer. parašė:

Kvaila būtų sakyti jog nenusileidot, tiesiog buvot suvaryti į vienus vartus ir mane užbaninot už teisybę, nes ale pažeidžiau daug taisyklių. Jei būčiau neteisus nedėtumet -rep :). Aplamai kaip iš žaidėjo pusės pastebėjau gan daug įvairių tiek teigiamų tiek neigiamų dalykų serveryje. Bet, siekdamas praskaidrinti nuotaiką pradėsiu nuo gerų, nes blogų yra gan nemažai. Pati serverio idėja - pažaisti ant earth mapo yra gan įdomi. Puiku jog yra kažkas naujo kaip interaktyvus žemėlapis, kuriame galima stebėti kaip įsikūrę miestai, maloni administracija, kuri net per daug "pasiruošus padėti", todėl apie tai pakalbėsim ir vėliau. Pradėkim nuo pirmos mano valandos serveryje: Prisijungiu viskas ok, faina gražu, serveryje yra komanda /shop, kuri tuo metu parodė administracijos darbo atmestinumą, kadangi įvairių blokų kainos buvo žiauriai nelogiškos. Žinoma, kuris žmogus nepasinaudotų tokiais dalykais? /shop buvo visko ko tik norėjai, gal net ir dragon egg buvo galima nusipirkt. Tai teko pirkti shulkerius, taip fainei - idomu xD. Po kažkiek laiko į serverį prisijungė visa draugų kompanija, kuri pagarsėjusi kaip privačių serverių žaidėjai pradedant nuo chetos ir dar ten keliu projektų (ir visus reklamavo čia, supergames forume). Prieš tai serverio situacija su žaidėjų aktyvumu gana prasta -1 ar 2 žaidėjai. Kai atėjo ta kompanija, serveryje jau žaidė po 8 į dieną, wow koks šuolis. Na ir žinoma, administracija siekia žaidėjus išlaikyti. Tuo tarpu prieš tai buvo nubalsuota įjungti pvp visame pasaulyje. Žaidžiant kasdien įvykdavo įvairūs pokalbiai, kurių pasekoje sekdavo ir konfliktai ir įvairūs įžeidinėjimai, įdomiausia dalis, jog administracija palaikydavo tam tikrą pusę (žaidėjų mažumą, kuria šiuo metu buvau aš), gi žinoma, reikia išsaugoti žaidėjus. Ir tokie konfliktai tęsdavosi diena iš dienos. Dieną, kai buvo įjungtas pvp, taip pat buvo ir toksiškumo, serveryje kaip ilgai pražaidęs, turėjau didesnį pranašumą prieš kitus ir ačiū interaktyviam žemėlapiui galėjau rasti toksiškus žaidėjus lengviau, ir juos nužudžiau (koks skirtumas, galėjau ir prie towno pakimarint, gi rodo jų koordinates panaudojus /t). Kontaktuojant su tam tikru žaidėju, pasirodo, jog jis turi kill aurą, na kaip ir minėjau mano gearas buvo geresnis, todėl kova laimėta. Po šio įvykio praėjus 15 minučių, teko atsijungti. Na ir tuo tarpu prasidėjo toksiškumas su mano mentionais serverio discorde, ką daro administracija? - ignoruoja, nes neduok dieve išeis vienas žaidėjas iš tos kompanijos tada išeis ir kiti :D. Prisijungus į serverį po kelių valandų pasirodo, jog serveryje atsirado jau ir /pvp komanda, kur žaidėjas gali manipuliuoti game rule ir išsijungti /pvp (na skaitau šitą kaip /god komandą). Ne vien todėl, mano namai (na neužclaiminta vieta šalia namų buvo nugriefinta, taip suprantu, mano kaltė) buvo susprogdinti. Žinoma viską parašiau serverio discorde, nors prieš tai vėl buvau užgauliojamas. Tada prasidėjo visi tie dalykai kaip kodėl aš turiu shulker, kodėl žmonės turi /pvp komandas nors pvp yra įjungtas servery ir t.t. galų gale, neturinti argumentų administracija, jo ta pati į kurios žinutę aš atsakinėju užbanino mane, taip ir nesupratau kodėl? Paskutinė žinutė - atsibodai. Tebūnie, parašiau čia, nes čia neužbaninsi o tik pridėsi beverčių -rep :D 
Taip ir nebėra žaidėjų lygybės.

Reziume. 
Kaip ir minėjau serveryje visai įdomu žaisti apart įvairių niuansų, kurių nepaminėjau.
Malonu, jog vyksta atnaujinimai, nors ir su kuriais įvyksta daug kuriozų, kadangi administratoriai yra švieži minecraft serverių kūrime.
Toksiška community, kurį palaiko administracija ir nesistengia skirti nuobaudų už taisyklių nesilaikymą.

Na dabar galit visi subėgt ir užpult mane sumetę -rep, taip pat kaip ir discrode :D

Kadangi esu paprastas serverio žaidėjas ( dar pakolkas nežaidęs daug ) , man nėra prasmės būti "toksišku" link tavęs ar dėti tuos pačius beverčius -rep, tačiau discorde visiškai kitaip kalbėjai negu forumuose, nežinau ar tai dėl to jog susidaryti kažkokį įvaizdį, ar tiesiog jog čia yra brandesnė auditorija. To "shopo" kuriame galima buvo pirktis tuos pačius tavo įvardintus "shulkerius" nebėra, Tarp pvp išsijungimo ir god mode'o yra dideli skirtumai, ir taip, pvp galima išsijungti tai kurioj vietoj problema? Kad žmonės kurie nenori kovoti o nori plėsti tiek miestus ( ant kūrių pastatyta visa serverio įdėja ) tiek kažkokias bendruomenės gali išsijungti pvp? Kas norės tas ir kovos, tačiau nereikia dėl to eiti į discordą, aiškinti kaip kas turėtų būti, "ieškoti lygybės" ( nors pats naudojai shulkerius kurių kiti žmonės nebegali gauti kadangi end'as pakolkas išjungtas ir vienintelį argumentą kurį turėjai tai "taigi galėjot nusipirkt, reikėjo anksčiau pradėt žaist" ) Kiek mačiau tiek iš administracijos pusės, tiek iš žaidėjų pusės tau buvo pasakyta jog serverio įdėja nebuvo "Factions ar PvP". 

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 valandą, xCuba parašė:

Kadangi esu paprastas serverio žaidėjas ( dar pakolkas nežaidęs daug ) , man nėra prasmės būti "toksišku" link tavęs ar dėti tuos pačius beverčius -rep, tačiau discorde visiškai kitaip kalbėjai negu forumuose, nežinau ar tai dėl to jog susidaryti kažkokį įvaizdį, ar tiesiog jog čia yra brandesnė auditorija. To "shopo" kuriame galima buvo pirktis tuos pačius tavo įvardintus "shulkerius" nebėra, Tarp pvp išsijungimo ir god mode'o yra dideli skirtumai, ir taip, pvp galima išsijungti tai kurioj vietoj problema? Kad žmonės kurie nenori kovoti o nori plėsti tiek miestus ( ant kūrių pastatyta visa serverio įdėja ) tiek kažkokias bendruomenės gali išsijungti pvp? Kas norės tas ir kovos, tačiau nereikia dėl to eiti į discordą, aiškinti kaip kas turėtų būti, "ieškoti lygybės" ( nors pats naudojai shulkerius kurių kiti žmonės nebegali gauti kadangi end'as pakolkas išjungtas ir vienintelį argumentą kurį turėjai tai "taigi galėjot nusipirkt, reikėjo anksčiau pradėt žaist" ) Kiek mačiau tiek iš administracijos pusės, tiek iš žaidėjų pusės tau buvo pasakyta jog serverio įdėja nebuvo "Factions ar PvP". 

Vadinasi nedalyvavai visose diskusijose, dėl pvp įjungimo kalbėjome, jog čia būtų paskatinimas jungtis į miestus, kadangi turėsi "stogą virš galvos", kuo stipresnis miestas, automatiškai saugiau, taip pat net kalbėjo patys administratoriai dėl pvp, jog bus kažkokie miestų karai. Dėl /pvp komandos vis dėlto nesupranti, jog ja galima manipuliuoti. O dėl shulkeriu - taip, aš nesu kaltas, pripažinkim kad minecrafte norint kažko pasiekt reikia grindint, jeigu aš ilgiau grindinu nei tu, vadinas esu stipresnis, ne mano kaltė, jog shopo pluginas buvo tiesiog idėtas ir juo niekas nesirūpino. O dėl pokalbio, tu teisus, ar kalbėti forume, kur auditorija yra žymiai brandesnė, nei 15 metų paaugliai sakantys jog yra 24 metų, bet proto neturi. Daug įvairių dalykų galima išdarinėti su /pvp komanda, tik reikalinga laki vaizduotė.

Redaguota , nario Good Beer.
Rašybos klaidos.

Dalintis šį pranešimą

23 minutes prieš, Good Beer. parašė:

Vadinasi nedalyvavai visose diskusijose, dėl pvp įjungimo kalbėjome, jog čia būtų paskatinimas jungtis į miestus, kadangi turėsi "stogą virš galvos", kuo stipresnis miestas, automatiškai saugiau, taip pat net kalbėjo patys administratoriai dėl pvp, jog bus kažkokie miestų karai. Dėl /pvp komandos vis dėlto nesupranti, jog ja galima manipuliuoti. O dėl shulkeriu - taip, aš nesu kaltas, pripažinkim kad minecrafte norint kažko pasiekt reikia grindint, jeigu aš ilgiau grindinu nei tu, vadinas esu stipresnis, ne mano kaltė, jog shopo pluginas buvo tiesiog idėtas ir juo niekas nesirūpino. O dėl pokalbio, tu teisus, ar kalbėti forume, kur auditorija yra žymiai brandesnė, nei 15 metų paaugliai sakantys jog yra 24 metų, bet proto neturi. Daug įvairių dalykų galima išdarinėti su /pvp komanda, tik reikalinga laki vaizduotė.

Tai čia neesmė ar bus miestų karai ar ne, tai sakydamas aš norėjau perteikti tai jog šiuo metu kai kurie žmonės labiau nori statyti, plėsti miestus, plėsti bendruomenę kuri yra tuose miestuose nei eiti kovot. Jeigu galima manipuliuot galėjai tai parašyt į problemų-klaidų kanalą ir tikriausiai būtų atsižvelgta į tai, o jeigu kalbi apie tai jog galima "afk'int" išsijungus - tai nėra čia jokios manipuliacijos, ar taip ar taip negalėtum jų žudyt jeigu jie ir nebūtų afk fermose. Grindinimas irgi nelabai prie ko, tiesiog anksčiau pradėjai žaisti ir tiek, toks ir pranašumas. Jeigu dabar būtų tas shopas nieks tau nieko nebūtų sakė dėl shulkerių, bet jis išimtas tad net ir grindint link jų dabar neįmanoma. Tiesiog tai nėra kaip ir anksčiau minėjau "Factions / Pvp" serveris tad nereiktų ir tikėtis jog jame reikia žaisti tik dėl to kad eiti ir kažką žudyti, kaip tik manyčiau "Towny" įdėja ( kurios Lietuvos rinkoje nelabai buvę) turėtų suktis aplink tų pačių miestų kūrimą ir jų plėtimą, komunikacijos tarp skirtingų miestų, įvairių bendruomenių įsikūrimu. Tad nemanau jog su pastovia mintimi jog kažkas gali ateiti užpulti miestą tai būtų įmanoma vystyti kai žmonės neseniai pradėję žaisti.

Redaguota , nario xCuba

Dalintis šį pranešimą

prieš 6 valandas(-ų), xCuba parašė:

Tai čia neesmė ar bus miestų karai ar ne, tai sakydamas aš norėjau perteikti tai jog šiuo metu kai kurie žmonės labiau nori statyti, plėsti miestus, plėsti bendruomenę kuri yra tuose miestuose nei eiti kovot. Jeigu galima manipuliuot galėjai tai parašyt į problemų-klaidų kanalą ir tikriausiai būtų atsižvelgta į tai, o jeigu kalbi apie tai jog galima "afk'int" išsijungus - tai nėra čia jokios manipuliacijos, ar taip ar taip negalėtum jų žudyt jeigu jie ir nebūtų afk fermose. Grindinimas irgi nelabai prie ko, tiesiog anksčiau pradėjai žaisti ir tiek, toks ir pranašumas. Jeigu dabar būtų tas shopas nieks tau nieko nebūtų sakė dėl shulkerių, bet jis išimtas tad net ir grindint link jų dabar neįmanoma. Tiesiog tai nėra kaip ir anksčiau minėjau "Factions / Pvp" serveris tad nereiktų ir tikėtis jog jame reikia žaisti tik dėl to kad eiti ir kažką žudyti, kaip tik manyčiau "Towny" įdėja ( kurios Lietuvos rinkoje nelabai buvę) turėtų suktis aplink tų pačių miestų kūrimą ir jų plėtimą, komunikacijos tarp skirtingų miestų, įvairių bendruomenių įsikūrimu. Tad nemanau jog su pastovia mintimi jog kažkas gali ateiti užpulti miestą tai būtų įmanoma vystyti kai žmonės neseniai pradėję žaisti.

Tai apie visus neseniai įsikūrusius žmonės ir ėjo kalba. O kaip pats minėjai, anksčiau pradėjau žaisti ir tiek, todėl ir turiu šiuos advantage.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė neverlight
      Ieškau žmogaus kuris kada nors hostino Minecraft serverį su hostinger.
    • Parašė Faivas
      Labas!
      Tai pradėkim nuo prisistatymo. Esame naujas privatus „Minecraft“ serveris. Serveris nėra skirtas vien statybų projektams. Serveris skirtas visiems jauniems ir dideliems! Nesvarbu kokio amžiaus bebūtum, svarbu jog mokėtum kultūringai elgtis, mokėti bendrauti ir pritapti prie serverio žaidėjų. To prireiks, nes serveryje žaidžiame išvien, kaip sakoma dėl žmonių ir dėl valstybės. Taip kalbant apie valstybęs ir jų įstatymus bus ir tokių dalykėlių serveryje. Lauksime ir kūrybingu žmonių, ne tik kuriančių įvairų tūrinį „Youtube“ ar „Twitch“ platformose, bet ir sugebančių sugalvoti inovacijų pačiame serveryje. Kaip pavyzdį paimkime, Karališkame Kaime vyksta konfliktas dėl maisto nepasidalinimo ir galbūt tu galėsi išspręsti šį konfliktą taikiai, net kai niekas nepraras nieko ir dar tu pasipelnysi, arba ūkininkas bus tiek įsiutęs, jog nenorės derėtis. Pažadame jog serveryje pasijus nemažai roleplay situacijų.
      Istorija:
      Susikūrėme pasaulį ir pradėjome žaisti, nuplaukus už kelių šimtų blokelių radome įspudingus kalnus ir nusprendėme gyventi būtent juose. Poto dar pasikvietėme draugų tada galiausiai sukūrėme anketas jog visi kartu galėtume žaisti. 
      Serverio Vadovybė:
      Tikriausiai kai pamatėte sakinį- „gyventi sau“ šiek tiek pabūgote, bet taip jau yra, jog dabar esant pačiame serverio istorijos pradžioje viskas tik prasideda ir tikrai nebūsite nuskriausti Lordo ar jų patarėjų. Kaimelio Parlamentas visada lauks jūsų idėjų, o ūkio sektorius visada bus pasiruošęs duoti jums maisto.

Serverio Tikslas:
      Aiškumais kaip ir visi serveriai nori draugiškos ir taikios bendruomenės, bet ne visada to pavyksta. Mūsų planas yra su suburtais žaidėjais sukurti serverio istorija, jo įstatymus, teismus, religijas ir t.t. Visi gyvensime kartu, o ką gali žinoti gal po metų ar dviejų mūsų Karališkasis Kaimas skils ir visi eis savo keliais, statytis savo namus ir gyventi sau.

Galiu pasakoti ir pasakoti, bet kodėl nepatyrus nuotykių pačio akimis!
      Dar labai svarbus dalykas, tai yra PRIĖMIMAS:
      Norint jog jus priimtu reikia
      > Tūrėti legalią „Minecraft“ paskyrą.
      > Būti kantriam ir mokėti palaukti anketu rezultatų.
      Primename jog šiame serveryje amžiaus cenzo nėra, bet priimdami atsižvelgiame į žmogaus išprusimą ir kitus dalykus.
      „Discord“ grupė- https://discord.gg/K8Ym5za87F
      Anketos- https://forms.gle/3gyD1oR3AGfwM58i8

Dėkojame už dėmėsį.
      -145 Dimensijos Komanda
      Na ir dar trumpas montažiukas
      -

• Parašė FraQy
      Sveiki, gal kas turite išverstą SaberFactions lang.yml failą į Lietuvių kalbą ?
    • Parašė ItsErnis
      KAIMUX.LT TINKLAS
      www.kaimux.lt
      Ambicingas projektas norintis išsiskirti ne tik unikalumu, bet ir kokybe!
      • Stipriai optimizuotas
      • Galingas hostingas
      • 80% nuosavi įskiepiai
      • Pasirinkimas nuolat plečiamas
      • Įvairūs renginiai
      • Kalbų pasirinkimas nuolat pildomas
      Įdomios sistemos?

- Events:
      Automatiniai renginiai kiekvieną dieną 20:00 leidžiantys žaidėjams laimėti Gold raktus.

- Keiksmažodžių reportavimas:
      Sistema leidžianti žaidėjams patiems pasirūpinti besikeikiančiais žaidėjais, kuri reportuojant atitinkamai užtildo žaidėjus randant keiksmažodį. Taip pat žaidėjas gali pridėti dar nepridėtus keiksmažodžius, taip padėdami tobulinant sistemos aptikimą.

- Užtildymas:
      Kadangi užtildant žaidėją užtildymo laikas eina tik žaidžiant serveryje, kiekvieną kartą užtildant už paskirtą priežastį (kad ir keiksmažodžius), laikas nebūna nustatytas, o didėja po 10 minučių. Taip žaidėjai gali mokintis iš savo klaidų. 

- Turgavietės:
      Išlikimo serveryje norintys žaidėjai sukurti savo privačią parduotuvę gali taip padaryti išsinuomavę specialią tam vietą ir taip kiti žaidėjai žinos, kad nėra apgaudinėjami.

- Aukcionas:
      Visiems jau žinoma sistema kituose serveriuose, tik čia viskas sukurta mūsų. Galime reguliuoti kaip žaidėjai prideda norimus daiktus, niekas neužsitesia amžinai ir nėra prigrūsta nereikalingų daiktų.

- Idėjos ar problemos:
      Radus problemą ar norint pasiūlyti idėją serveriui atitinkamai žaidėjas gali naudoti /bugs arba /idea, taip žinodamas, kad savininkai visada peržiūrės ir stengsis implementuoti pasiūlytą idėją ar sutvarkyti iškilusias problemas kuo greičiau.

- Klanai ir klanų karai:
      Abejuose serveriuose egzistuojanti sistema, panaši į Factions, bet kurta mūsų. Kiekvieną penktadienį klanai gali užsiregistruoti į karą, kuriame geriausias klanas laimi prizus: atitinkamą paslaugą savaitei iki kitų karų.
        SkyBlock: Užsiregistravę klanai gauna savo klano salą, į kurią būna atiteleportuojami prisijungę klanų nariai, jie tobulina ar stato apsaugas nuo priešų. Vykstant klanų karams salos būna pilnai nukopijuotos, ir karas prasideda. Per karą žaidėjai turi kitų salose nudaužti atsiradusius atsitiktinius emerald blokus. Daugiausia blokų nudaužęs klanas laimi.
        Survival: Užsiregistravusių klanų nariai penktadieniais paskirtą valandą atsiranda paskirtoje PVP arenoje. Arenoje daiktų, EXP taškų ar kitko nepraranda, todėl karas žaidėjui visiškai saugus. Tikslas: nužudyti kuo daugiau kitų klanų žaidėjų.

- Paslaugų paketai:
      Kadangi žaidėjui perkant paslaugą ji nepasimestų, visos paslaugos yra paketuose. Iš ten žaidėjas gali, bet kada pasiimti paslaugą, todėl gali tūrėti kelias vienu metu žinant, kad laikas nesinaudos jiems esant paketuose. Taip pat paslaugas gali pirkti ir atsijungus, nes viskas dedama į paketus.

- Topai:
      Patogi ir automatizuota sistema /top, leidžianti žaidėjams stengtis tam tikrose srityse, taip laimint kas savaitę norimus prizus. Viskas aprašyta komandoje /top, su galimais prizais, TOP 5 vietos ir esamu rezultatu.

- Serverio TPS (pajėgumas) ir įskiepių informacija:
      Serveris nuo žaidėjų neslepia informacijos apie save. TPS galima matyti per TAB arba parašius komandą /tpss, todėl visada galima stebėti serverio pajėgumą. Taip pat galima matyti visus pluginus parašius /pl (/plugins). Neturime ko slėpti, kai 80% įskiepių yra mūsų kurtų.

- Daiktų/pinigų mainymosi sistema:
      Paspaudus ant kito žaidėjo shift+dešiniu galima mainytis su kitais žaidėjais. Viskas paprasta, matyta jau kitur.

- END pasaulio restartavimas:
      END pasaulis Survival serveryje restartuojasi kas kelias dienas automatiškai, todėl žaidėjas gali užsukti ryte (kol kiti žaidėjai nieko nepadarė), nužudyti naujai atsiradusį drakoną ar naršyti naujai sugeneruotose END miestuose.
      - Claim sistema panaši į Residence, tik sukurta pagal KAIMUX poreikius.

- Robotukai:
      Skyblock serveryje galima susikurti savo 5 unikalius robotukus, kurie leis automatizuoti jums norimus darbus kaip: medžio/akmens kirtimas, sėklų ir jų daiktų rinkimas, monstrų žudymas.

- Laimėjimų skrynios panašios kaip kitose serveriuose, tik sukurta pagal KAIMUX poreikius.

- Autnaujinimai:
      Žaidėjai gali stebėti serverio atnaujinimus per komandą /updates. Rodomi dauguma padarytų atnaujinimų be jokių slėpimų. Taip pat gali stebėti, kad serveryje vyksta progresas ir jūsų išleidžiami pinigai nėra švaistomi.

- Admin sistema:
      Užtikrinant, kad administratoriai visada galės padėti žaidėjams, sukurta paprasta admin sistema leidžianti prižiūrėti serverį, stebėti žaidėjus ar jiems padėti panaudojus komandą /pagalba. Unikali sistema neapkraunant administratorių, kad žaidėjų klausimai būtų atsakyti kuo skubiau.

- Kelios kalbos:
      Projektui plečiantis žaidėjai gali pastebėti, kad projektas leidžia pasirinkti savo naudojamą kalbą. Kadangi mūsų įskiepių yra apie 80%, labai lengvai galime padaryti visas serveryje esančias žinutes keliomis kalbomis. Šiuo metu daroma anglų, rusų kalbos, tačiau ateityje tai plėsis į daug daugiau.

- PVP arenos:
      Serveryje pagal pasiūlymus implementuotos dvi PVP arenos (abejuose serveriuose). Pirmoji reguleri arena: Visiems kovojant vienas prieš kitą. Antra - 1vs1 arena. Įbėgus į antrąją areną vartai užsidaro ir žaidėjai gali kovoti netrukdomi kitų. 

- Papildomos apsaugos projekte:
        Survival serveryje:
          Dėl žaidėjų saugumo, teleportuojantis į kitus apsaugotus plotus ar pas žaidėją 15 sekundžių būna suteikta automatinė apsauga, per kurią aptikus kokią nors padarytą žalą žaidėjui jis iškart būna išteleportuotas į spawn.
        SkyBlock serveryje:
          Žaidėjas (svečias) kitose salose visiškai negaus jokios žalos, nepraras daiktų nukritus į apačią, taip pat nebus įmanoma pridėti į salą kol žaidėjas yra saloje, apsaugojant pilnai nuo bet kokių galimų žalų.
        Dėl šių apsaugų pasirūpiname, kad žaidėjai būtų kuo labiau apsaugoti. Toliau - administracija bandys padėti iškilusiomis problemomis.
      - Kazino plotai:
      Žaidėjas norintis atsidaryti savo kazino būtinai turės gauti tam leidimą per /casino. Tai dar papildoma mūsų kurta sistema, pasirūpinanti, kad žaidėjai galėtų matyti tam tikro kazino populerumą/reputaciją, atitinkamai pasirenkant kur nukeliauti.
      Å iuom metu veikiantys serveriai:
      Survival - tai išgyvenimas laukinėje gamtoje kovojant su kitais žaidėjais. Tapk geriausiu statant gražiausius namus, užsidirbant pinigus. Tai pat būk geriausias serverio PVP asas!
      SkyBlock - tai  vienas geriausiu būdų smagiai praleisti laiką, kurdamas savo salą. Viskas prasideda nuo išgyvenimo saloje vienam arba su draugais. SkyBlock tikslas turėti gražiausią, pelningiausią salą, tai pat nepamirškime parodyti ir savo PVP įgūdžių, kuriuos galite išbandyti prieš kitus žaidėjus PVP arenoje. Nepamirškite dalyvauti serverio surengtuose renginiuose.
      Versija: 1.16.3
      Platformos: PC / MCPE
      IP: kaimux.lt
      DC: kaimux.lt/discord

Lauksime visų Jūsų mūsų projekte!

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele