Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano kanalas ne tik apie žaidimus...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Jau 5-is metus užsiimu youtube kanalu. Jame gausu ir žaidimų tematikos video - užsukite ir gal ką rasite sau įdomaus :)

https://www.youtube.com/news247lt

Ir mano naujausias video apie naujausią ir galingiausią žaidimų vaizdo plokštę 2020:

 

Redaguota , nario zuludrag
Gramatinės klaidos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, iVron parašė:

Įdėją gal ir normaliai.. Bet ar man vienam čia tie TARPAI kalboje ( tempe laika.. ) 

Na taip, reikia dar pasimokyti skaityti scenarijų ☺ Labiau mėgstu improvizuotai iš galvos. O kai iš lapo - kol kas pastringu. Pasižadu pasitaisyti ☺ Ačiū už pastabą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, iVron parašė:

Įdėją gal ir normaliai.. Bet ar man vienam čia tie TARPAI kalboje ( tempe laika.. ) 

Šita taip pat pastebėjau, bet dar pasiulyčiau užsisakyti geresni mikrofona nes šiuo metu asmeniškai su geresniu mikrofonų būtu tikrai geresne kokybe :)

Redaguota , nario DZen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, zuludrag parašė:

Na taip, reikia dar pasimokyti skaityti scenarijų ☺ Labiau mėgstu improvizuotai iš galvos. O kai iš lapo - kol kas pastringu. Pasižadu pasitaisyti ☺ Ačiū už pastabą.

Supratau. Bet pasiulymas dar jei jau testuotji ar darai normalia apžvalga pasiruošk pilnai jog tai galėtum parodyti savo žiūrovamas, nes tokie kozeriai kaip (Mano monikas neneša, arba jis garantiniam ( nelabai įdomus nes žmonės žiūri apie tarkim kaip dabar korta ) o ne tavo asmenines problemas ) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, DZen parašė:

Šita taip pat pastebėjau, bet dar pasiulyčiau užsisakyti geresni mikrofona nes šiuo metu asmeniškai su geresniu mikrofonų būtu tikrai geresne kokybe :)

Hm, liūdna girdėti - mikrofonas kondensatorinis, su dideliu kapsuliu. Kaip tik tikėjausi, kad dabar su garsu bus viskas gerai. O kas garse konkrečiai nepatinka? Gal galiu tai ištaisyti post procesinge?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, zuludrag parašė:

Hm, liūdna girdėti - mikrofonas kondensatorinis, su dideliu kapsuliu. Kaip tik tikėjausi, kad dabar su garsu bus viskas gerai. O kas garse konkrečiai nepatinka? Gal galiu tai ištaisyti post procesinge?

Mikrofonas nėra blogas bet esmė tame kad labai tyliai girdisi turbūt esmė kad per tolokai nuo mikrofono kalbate?

Redaguota , nario DZen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1275 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...