Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ausinių rekomendacija


xxxxxxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

32 minutes prieš, muddafucca parašė:

https://bigbox.lt/ausines/1052800-ausines-samson-sr350-35mm-20-20000hz-32ohm.html?utm_medium=referral&utm_source=kainos.lt

 

skaiciau cia forumus tai daug siule sr850, bet jos out of stock. tai nezinau sr350 gal nera geros, gal kazka pasiulyt tam biudzeto tarpe iki 40e cia kazkur

https://www.varle.lt/ausines/ausines-superlux-hd-681evo-2013170734975211545--10721124.html gali sias nusipirkti bet teks pasikankint kol gausi.

ir didele tikimybe kad vos ir tai issluotos.

ka galiu is patirties pasakyti, reiktu researchinti internetiniu parduotuviu tinklalapius del padoraus stocko nes to su lietuvos tinklalapiais kaip su ziburiu nerasi. 

slamsto pigaus pilna arba overpriced junk'o kas populiaru kasdieniniam vartotojui o geru prekiu sunku rast.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), エーシン parašė:

https://www.varle.lt/ausines/ausines-superlux-hd-681evo-2013170734975211545--10721124.html gali sias nusipirkti bet teks pasikankint kol gausi.

ir didele tikimybe kad vos ir tai issluotos.

ka galiu is patirties pasakyti, reiktu researchinti internetiniu parduotuviu tinklalapius del padoraus stocko nes to su lietuvos tinklalapiais kaip su ziburiu nerasi. 

slamsto pigaus pilna arba overpriced junk'o kas populiaru kasdieniniam vartotojui o geru prekiu sunku rast.

tai va nebuciau rases, jeigu sr850 buciau rades kazkur, yra ten amazone, bet tik us amazone, o shippingas +20$ USD. nusipirksiu situos superlux ir man gerai bus, visai buvau uzmirses apie sitas. dekui

 

image.png.5311f9b96fde958742b60559f3f504f9.png

Redaguota , nario muddafucca
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), muddafucca parašė:

tai va nebuciau rases, jeigu sr850 buciau rades kazkur, yra ten amazone, bet tik us amazone, o shippingas +20$ USD. nusipirksiu situos superlux ir man gerai bus, visai buvau uzmirses apie sitas. dekui

 

image.png.5311f9b96fde958742b60559f3f504f9.png

net ir sakantis is amazono su prime'u tektu uz expedited delivery vos ne 15euru pakloti. ir beto virsijus 40$ riba-tenka susimoket pvm'a ne vien siuntima taigi butu iseje dar brangiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), muddafucca parašė:

https://bigbox.lt/ausines/1052800-ausines-samson-sr350-35mm-20-20000hz-32ohm.html?utm_medium=referral&utm_source=kainos.lt

 

skaiciau cia forumus tai daug siule sr850, bet jos out of stock. tai nezinau sr350 gal nera geros, gal kazka pasiulyt tam biudzeto tarpe iki 40e cia kazkur

Razer Kraken X Lite nusipirkau, apie 34€ kainavo iš rde (keliavo kelias savaites)- tikrai vertos pinigų. Yra 7.1 surroundas, garsas kokybiškas, garsios ausinės. Gali nepatikti tik tai, kad mikrofonas nėra nuimamas, taip pat nėra valdymo ant ausinių/laido. Pats su jomis žaidžiu pubg, csgo, valoranta, puikiai pasitarnauja.

Redaguota , nario ixes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ixes parašė:

Razer Kraken X Lite nusipirkau, apie 34€ kainavo iš rde (keliavo kelias savaites)- tikrai vertos pinigų. Yra 7.1 surroundas, garsas kokybiškas, garsios ausinės. Gali nepatikti tik tai, kad mikrofonas nėra nuimamas, taip pat nėra valdymo ant ausinių/laido. Pats su jomis žaidžiu pubg, csgo, valoranta, puikiai pasitarnauja.

gal geriau nesiulyk tokiu variantu, vien del tokiu pasiulymu kencia reali audio peripherals rinka lietuvoje. sunku rast itin kokybisku prekiu uz prieinama kaina.

ir taipogi, net ir JustSphex keikia razer. nesakau kad reikia sukisti i ausines ir dac'us su ampais po 200-300euru ir dagiau, bet jeigu kisene leidzia. why not.

open back yra iseitis.

dar vienas review is influencerio. hate as much as you want, but i admit he's completely right.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-09-12 13:42, エーシン parašė:

gal geriau nesiulyk tokiu variantu, vien del tokiu pasiulymu kencia reali audio peripherals rinka lietuvoje. sunku rast itin kokybisku prekiu uz prieinama kaina.

ir taipogi, net ir JustSphex keikia razer. nesakau kad reikia sukisti i ausines ir dac'us su ampais po 200-300euru ir dagiau, bet jeigu kisene leidzia. why not.

open back yra iseitis.

dar vienas review is influencerio. hate as much as you want, but i admit he's completely right.

Kas čia per aklas pasitikėjimas kažkokiais autoritetais? :D aš išbandžiau, kaip paprastam vartotojui ausinių kokybė 10/10, nešnekėk nesąmonių, šnekėk lietuviškai ir neklaidink žmonių su savo dievaičiais. Šovei kažkokios kritikos, bet nedavei argumentų kuom tos ausinės tavo nuomone prastos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, ixes parašė:

Kas čia per aklas pasitikėjimas kažkokiais autoritetais? :D aš išbandžiau, kaip paprastam vartotojui ausinių kokybė 10/10, nešnekėk nesąmonių, šnekėk lietuviškai ir neklaidink žmonių su savo dievaičiais. Šovei kažkokios kritikos, bet nedavei argumentų kuom tos ausinės tavo nuomone prastos. 

zmogau, as pats istaskes esu audio gearui apie 500+-1000 euru :funny:iskaitant bandes tas vadinamasias" gaming" ausines net ir parduotuvese kur leidzia beta gaming testus padaryt ir zinok nenustebino. visu pirma, nesirinkciau jokiu budu su virtualiu surround soundu kadangi surround sound'as visados egzistuoja naturaliai. ir kitas aspektas-kaip ir pamineta, dauguma brandu kaip razer vercia vartotojus naudoti usb adapterius ju paciu kad garsas aukstesnis butu ir ijungti "surround'ai" kas yra nesmaone. jie ne tai kad pagerina positional audio bet atvirksciai-ja iskraipo :funny: patikejes reklamomis esi :D ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 1 valandą, ixes parašė:

Kas čia per aklas pasitikėjimas kažkokiais autoritetais? :D aš išbandžiau, kaip paprastam vartotojui ausinių kokybė 10/10, nešnekėk nesąmonių, šnekėk lietuviškai ir neklaidink žmonių su savo dievaičiais. Šovei kažkokios kritikos, bet nedavei argumentų kuom tos ausinės tavo nuomone prastos. 

Kitų nuomone ir negalima pasikliauti, taip pat kaip negalima kažko vertinti be atskaitos taško ar kažkokios objektyvios vertinimo sistemos. Šitos ausinės tikrai nėra 10/10.

Na, o ausinių kokybę patikrinti galim čia. Garso kokybe Superlux'ai lenkia Razer'ius ir daugelį kitų ausinių by a lot. Kodėl taip yra, jau buvo kalbėta. Kita vertus, Razer'is iš karto turi mikrofoną, žymiai patogesnes pagalvėles ir garso valdymą.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už Jvc ha-l50 geresnių nesu radęs. Ir kainavo tik 5 eurus. Taip pamėgau jog 4 komplektus nusipirkau ateičiai :taika: Man atrodo dar 4 nusipirksiu jog visam gyvenimui užtektų :D Patogesnės (dėl ko ir pirkau, kad visai nesijaustų svorio) ir skamba geriau nei ten kitos už 30eu (crap quality).. Tai kaina nėra esmė.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Tautedorus parašė:

 

Kitų nuomone ir negalima pasikliauti, taip pat kaip negalima kažko vertinti be atskaitos taško ar kažkokios objektyvios vertinimo sistemos. Šitos ausinės tikrai nėra 10/10.

Na, o ausinių kokybę patikrinti galim čia. Garso kokybe Superlux'ai lenkia Razer'ius ir daugelį kitų ausinių by a lot. Kodėl taip yra, jau buvo kalbėta. Kita vertus, Razer'is iš karto turi mikrofoną, žymiai patogesnes pagalvėles ir garso valdymą.

kaip ir sakei-neimanoma pasikliauti "nuomone" nes dauguma zmoniu sako kad geros nes tai garsios firmos. cia kaip sphex parase"baikit su tuo razer best" nes net nenori su tokiais asocijuotis. taipogi open back ar semi open visada dazniausiai tiksliau atkuria audio nei closed back;'ai. bet lyginant superlux'us yra didelis skirtumas, taipogi temos autorius uzsisake ne superlux hd681 bet 681evo kurios turi pridedus verstos odos velour padukus papildomus. ant hd681 kabeliai nenuimami o ant hd681evo nuimami

nes jei butu remiamasi tik nuomonemis kaip"samsunga pirk nes samsungas geras telefonas" atrodytu apgailetina. nors semi open/open back/open air dizaino ausines garso ir neizoliuoja, taciau tiek jo condensed mic';ai neprigauna kad interferintu naudojimasi balso pokalbiuose ir stream metu.

@Tautedorus taip pat tau suprantamas dalykas yra tas, jog kol zmogus neturi galimybes prisiliest prie itin kokybisko daigto tokias ausines kaip kraken ar corsair void laiko itin kokybiskom nors taip is tiesu nera.. taspats taikoma ir g933 su astro a50 tr ir pan.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

visiskai is konteksto, bet nesinori kurt naujos temos. bet beskaitydamas forumus uzmaciau https://www.varle.lt/korpusai/zalman-i3-midi-tower-juodas-mini-tower-atx--11975073.html nu ir ka.. uzsisakiau:D sugalvojau atnaujint sena tarybini korpusa. prasoviau ar ne? dar yra laiko atsaukt. bet dabar visai pasimeciau. maniske motinine atx, o cia man rodos neitilps atx ? :D sneku apie standard atx. gamintoju puslapy rase lyg ir atx, nezinau btw matau tarp varles linko, jog raso mini tower atx, bet noriu but tikras

Redaguota , nario muddafucca
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), エーシン parašė:

zmogau, as pats istaskes esu audio gearui apie 500+-1000 euru :funny:iskaitant bandes tas vadinamasias" gaming" ausines net ir parduotuvese kur leidzia beta gaming testus padaryt ir zinok nenustebino. visu pirma, nesirinkciau jokiu budu su virtualiu surround soundu kadangi surround sound'as visados egzistuoja naturaliai. ir kitas aspektas-kaip ir pamineta, dauguma brandu kaip razer vercia vartotojus naudoti usb adapterius ju paciu kad garsas aukstesnis butu ir ijungti "surround'ai" kas yra nesmaone. jie ne tai kad pagerina positional audio bet atvirksciai-ja iskraipo :funny: patikejes reklamomis esi :D ?

Tai man vienodai šviečia kiek tu esi kvailai išleidęs pinigų ant tokių dalykų, aš į savaite ant maisto 300 € išleidžiu, bet negaliu aiškint žmonėm, kad pica su ananasais yra neskani, nes kiekvienas turim savo nuomones. Tai nekeičia fakto, kad man tos ausinės pateisino lūkesčius. Jokių usb adapterių prie ausinių nebuvo, o ir patį surroundą gali išjungti, kad galvos neskaudėtu. Kaip supratau šiuo atveju tu šitų ausinių nebandei, bet bandai apšikt visus kampus pasikliaudamas kažkokiais influenceriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), muddafucca parašė:

visiskai is konteksto, bet nesinori kurt naujos temos. bet beskaitydamas forumus uzmaciau https://www.varle.lt/korpusai/zalman-i3-midi-tower-juodas-mini-tower-atx--11975073.html nu ir ka.. uzsisakiau:D sugalvojau atnaujint sena tarybini korpusa. prasoviau ar ne? dar yra laiko atsaukt. bet dabar visai pasimeciau. maniske motinine atx, o cia man rodos neitilps atx ? :D sneku apie standard atx. gamintoju puslapy rase lyg ir atx, nezinau btw matau tarp varles linko, jog raso mini tower atx, bet noriu but tikras

Motininė tilps, korpusas kaip už tokią kainą tikrai neblogas ir nemanau, kad kažką už tiek galima paimti geriau. Dėl aušinimo tai galvos tikrai sukti nereikės, tik turbūt aušintuvai tyliausi nebus. Bet jie reguliuojami, tai bus galima laikyti ant lėčiausio režimo, kas daugumai žmonių bus pakankamai tylu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ixes parašė:

Tai man vienodai šviečia kiek tu esi kvailai išleidęs pinigų ant tokių dalykų, aš į savaite ant maisto 300 € išleidžiu, bet negaliu aiškint žmonėm, kad pica su ananasais yra neskani, nes kiekvienas turim savo nuomones. Tai nekeičia fakto, kad man tos ausinės pateisino lūkesčius. Jokių usb adapterių prie ausinių nebuvo, o ir patį surroundą gali išjungti, kad galvos neskaudėtu. Kaip supratau šiuo atveju tu šitų ausinių nebandei, bet bandai apšikt visus kampus pasikliaudamas kažkokiais influenceriais.

tau tiesiog nedaeina, kad susimoki uz visokius surround sound o ne uz realiai audio kokybe kuria gali zmoniskos ausines pasiulyt? ir kad as esu isleides apvalia suma tai cia mano pasirinkimas. jeigu neperskaitei esu isbandes tas tavo giriamas ausines parduotuvese kuriose jos padetos ekspozicijai su paruostu naudojimu prijungus prie kompiuteriu, taigi nusisneki, net neverta aiskinti zmogui su plonomis smegenelemis nes vistiek nedaeis.

kiek pinigu esu malonumui isleides tai cia jau mano reikalas, maziau skaiciuok kitu pinigus.

turiu ne viena ausiniu pora kurios groja isties gerai ir man delto nereiktu parasyt is savo asmenines patirties lyginant su "gaming" gearu kuri esu bandes parduotuvese taipogi esu isigijes ar pasiskolines is kito zmogaus? manes tiesiog nedomina mediocre daigtai ypac jeigu neturi kazko tokio specifinio is teigiamos puses. razer tiek daug prastu ausiniu sukure yra kad per visus tuos metus nesugebejo papirkti nei vieno entuziasto ar dj isiulydami ta savo "dj headphones" projekta kuris visgi vistiek buvo tragiskos.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jau tikrai.. :D as irgi pritariu, kad razer nera tarp lyderiu, ypac ausiniu bizny. Bet mes snekam apie gan maza suma, kainos ir kokybes santykiu, siuo atveju, superlux yra apsimokiau. Be to esu isbandes razer kraken paprastas, neesu didziulis razer fanas jau nuo kokiu 2014 :D @ixes vistiek dekui uz pasiulyma.

Uz 3-4 dienu parasysiu atsiliepima apie korpusa.

O uz 9-10 dienu parasysiu atsiliepima apie ausines.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), エーシン parašė:

tau tiesiog nedaeina, kad susimoki uz visokius surround sound o ne uz realiai audio kokybe kuria gali zmoniskos ausines pasiulyt? ir kad as esu isleides apvalia suma tai cia mano pasirinkimas. jeigu neperskaitei esu isbandes tas tavo giriamas ausines parduotuvese kuriose jos padetos ekspozicijai su paruostu naudojimu prijungus prie kompiuteriu, taigi nusisneki, net neverta aiskinti zmogui su plonomis smegenelemis nes vistiek nedaeis.

kiek pinigu esu malonumui isleides tai cia jau mano reikalas, maziau skaiciuok kitu pinigus.

turiu ne viena ausiniu pora kurios groja isties gerai ir man delto nereiktu parasyt is savo asmenines patirties lyginant su "gaming" gearu kuri esu bandes parduotuvese taipogi esu isigijes ar pasiskolines is kito zmogaus? manes tiesiog nedomina mediocre daigtai ypac jeigu neturi kazko tokio specifinio is teigiamos puses. razer tiek daug prastu ausiniu sukure yra kad per visus tuos metus nesugebejo papirkti nei vieno entuziasto ar dj isiulydami ta savo "dj headphones" projekta kuris visgi vistiek buvo tragiskos.

Tai, ką tu dabar darai galima iliustruot vienu paveiksliuku:

Autofellatio | Know Your Meme

 

Kartoju: man vienodai kiek tu esi išleidęs ir ką tu turėjai, žmogus sukūrė temą pavadinimu "Ausinių rekomendacijos", aš rekomendavau ką pats naudoju ir kuom esu patenkintas. Jeigu esi kvailas ir nemoki žaist, tai nepadės nei geros ausinės, nei niekas. O jeigu apskritai reikia gerų ausinių - nereikia jų ieškoti už 30 €.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ixes parašė:

Tai, ką tu dabar darai galima iliustruot vienu paveiksliuku:

Autofellatio | Know Your Meme

 

Kartoju: man vienodai kiek tu esi išleidęs ir ką tu turėjai, žmogus sukūrė temą pavadinimu "Ausinių rekomendacijos", aš rekomendavau ką pats naudoju ir kuom esu patenkintas. Jeigu esi kvailas ir nemoki žaist, tai nepadės nei geros ausinės, nei niekas. O jeigu apskritai reikia gerų ausinių - nereikia jų ieškoti už 30 €.

audio aparatura yra toks pat hobis kaip airsoftinimas ar cycle building/classic car restauration ir tuning. lietuviams aisku tai sunkiai prieinama. kiti vietoj to kad turetu zmoniskesni hobi pinigus istasko rukydami zole per iseigines ir prisigerdami ligi komos. 

kad audio aparatura megsti kaip hobi, nereikia tuo gedytis. o tu visa tai priimi su panieka. yra toks dalykas-kol neisigysi kardinaliai geresnio daigto uz panasia kaina kiek esi realiai isleides priestai analkogiskiems pirkiniams tol busi patenkintas-galiausiai gailesiesi pirkes slamsta ir iskart nesusivokes.

apart to praeitais metais amazon.co.uk siule ATH-ADG1X/ ATH-AG1X  headsetus uz 70-80svaru per black friday pries pat kaledas taipogi g502 hero limited white edition of 25~ svarus kas yra isties patraukli kaina... sennheiser game zero net nebuvo ant sale uz maziau nei 130svaru... net ir i lietuva siunciantis is amazono isigijus po currency convertion ir siuntimo susimokejimo 15-20euru iseitu apgailetinai pigiai~105eurai.

kiek pamenu razer kraken pro ejo tuo metu uz 15svaru amazone naujutelaites tiesiai is amazon sandelio kaip prekybininko :funny: lietuvoje duodu garanta kaina buvo vos keletu euru sumazinta. kas is tiesu apgailetina :funny: vos tik prasideda razer aksesuaru sale;ai-kainos tampa nezmoniskai zemos. jie vos ne visa laika uk ant discounto ir taip, tai maziau gink ta razer branda nes netgi logitech su steel series ar corsair ant tiek kainu nemazina kad tik isparduot visa bruda.

o kas ironiskiausia-tai kad razer pirmos eileje kaip faulty-prokas del low quality control(dirbes sandelyje kuriame buvo supplyinami pakeitimams ir visiskai nauji siunciami razer produktai. vienintelis dalykas kurio nesiusdavo atgal turbut bungees su mouse pad. peles su ausinem labiausiai brokuoti, poto klavos ejo ir galiausiai ju controlleriai :funny:)! 

steel series labiausiai peles brokai-isispaude switches kad nereaguoja arba multi clickina, na kartais kb/ir ausines bet reciau. logitech pagrinde audio grazinamos budavo arba klavu isluze switches-peles praktiskai never... corsair visko po biski bet ir tai dazniausiai problema tik su reconnection usb portais nuejusiais ar usb wireless receiver unitais paciose ausinese. 

audiotechnica/sennheiser gear;o esu irgi mates, bet labai labai mazai, vos kelis vienetus ir tai pagrinde wireless peripherals is music type.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...