Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

? Asgarnia privatus serveris - ✅ v1.16-1.16.5 ✅ Vanilla ✅Friendly


Asgarnia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  ? Sveiki ?
      ? Kviečiu prisijungti į Asgarnia privatų serverį ?

   ?Ko mes ieškome??
  ―――――――――――――――――――――――――
✔️ Žaidėjų, norinčių patirti paprastą Vanilla išlikimą. 
✔️ Siekiančių bendrauti su draugiška bendruomene.
         ✔️ Gebančių daug statyti ir prisidėti prie serverio statinių.
✔️ Žmonių, kurie taikiai žaistų serveryje.                    
 ―――――――――――――――――――――――――
  ? Apie serverį:
        ? Serveris yra hard survival tipo.                                       
    ? Aplink spawn'ą (atsiradimo tašką) leidžiama statyti 
visokius kūrybinius statinius!                             
 ? Priimame ne tik žmones su legaliomis paskyromis 
? Versija: 1.16-1.16.5
Hostingas yra paremtas Hostinger kompanijos, todėl dėl serverio gyvavimo galima nesukti galvos. Laikysim serverį įjungtą tiek, kiek norėsim.

Primename, kad anketa būtų kuo išsamesnė, kadangi visad žiūrim anketos kokybę ir priimam tik nuo N-15. Atsirenkame atsakingus žmones, kurie rodo potencialą ir norą žaisti mūsų serveryje bei statyti savo kūrinius, kurie liks ilgai.

Taigi ko lauki? Prisijunk prie mūsų discordo ir užpildyk anketą! ?

Serverio discordas: Asgarnia privatus serveris discord
 

image.png.b7c1b0a789d2d881f7a17992053b07e7.png

Redaguota , nario -SanTa-
Autoriaus pageidavimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Iš pat pradžių pasirodė gan nieko projektukas , laikui bėgant supratau kad vienas iš administratorių ( Rokenzo ) nesugeba susitvarkyt savo paauglio hormonų audrų ir yra visur ir visada teisingas ? , taip pat pradėję postą su tokia frazę "✔️ Žaidėjų, norinčių patirti paprastą Vanilla išlikimą. " galėtumet ir nenaudot creative mode'o. 
Šiaip pati bendruomenė gal ir visai nieko ( apart administratoriaus ) , tikrai buvo įdomių žmonių su kuriais eidavo pasikalbėt , aišku keista tai jog priemė merginą , neviešinsiu amžiaus tačiau turėjo mažiau negu minimumą serveriui ( bentjau iš to ką man pasakė ) tai taip įdomiai pasirinkot priimt ją ? . 
Anyways, sekmės projekte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveikas xCuba!


Dėkoju už jūsų pastabas ir visus argumentus mūsų serveriui. Mes tikrai norim tobulėti ir pasitaisyti iš visų klaidų. Taipogi norėčiau pateikti keltą atsakymų į jūsų pateiktus argumentus čia, tikiuosi tai leis labiau suprasti visą šį nesusipratimą.

Pradėjus nuo pačio administratoriaus dėl jo pačio elgesio. Taip, jis tikrai iš mūsų pusės nepasielgė kaip reikėtų ir pasielgė gan neapgalvotai ir skyrė jums didesnę bausmę nei reikėjo. Dėl pačio administratoriaus jau mes su serverio personalu galima ir pasakyti, kad nubaudėm jį bei parodėm visas klaidas kurias jis galėjo išvengti. Jis jau jūsų atsiprašė dėl viso šio nemalonaus atvejo ir tikrai į jis pats žiūri rimtai ir nori gero tiek serveriui, tiek jo žaidėjams. Kiek suprantu jūs vis tiek rodėte nepasitenkinimą išsireiškėte savo nepadorius žodžius administratoriui, kuris bandė bent kiek pašvelninti situaciją, kad jūsų patirtis su serveriu būtų kiek geresnė. Suprantu, kad tai gal jus supykdyti, bet kai administratorius pats supranta ką blogai padarė ir nori atsiprašyti bet jums visiškai tai nerūpi, rodo jūsų požiūrį į visą situaciją ir verčia mąstyti, kad jūs atstovaujat žmonių grupei kurie yra - "Karen".

Dėl jūsų manymo apie serverio frazę "patirti paprastą išlikimą" tikrai pritariu tau ir mes tai puoselėjam bei nenaudojam creative mode be reikalo, kad pakeistume žaidėjams vanilla patirtį. Manau šis jūsų argumentas buvo dėl to, nes tuo metu vykstančiam eventui administratorius naudojo creative mode/Spectator mode. Ką galiu į tai pasakyti, kad personalo tikslas buvo įsitikinti, kad žaidėjai nesukčiauja ir teisingai žaidžia tuo metu vykstantį eventą tai dėl to ir buvo naudojamos priemonės tam užtikrinti.

Apie žaidėjo priėmimą kuris turėjo "mažiau negu minimum amžių" serveriui ir neturėjo bent 14 metų norėčiau pateikti, kad mes tikrai nesam įsitikinę, jog žmogus pildantis anketą nemeluos ir tai jau priklauso nuo pačio žmogaus požiūrio į tai. Mūsų anketų tikrintojas tikrina anketas pagal jų kokybiškumą ir ar anketos pildančiam žmogui yra parašyta tiek metų, kiek yra privaloma mažiausiai turėti, kad galėtų patekti į serverį. Už visą šį neaiškumą administracija tikrai negali atsakyti, kadangi amžiaus svarstymas yra sunkiai patvirtinamas.

Dar kartą norėčiau padėkoti už visas pastabas ir gan gerus žodžius apie mūsų bendruomenę. Tikiuosi ši žinutė leis jums suprasti ar bent žinoti, kad visi administracijos veiksmai susieti su jūsų situacija bei šiuo nesusipratimu nebuvo įvykdyti tyčiniu aktu ar, kad pablogintų jūsų nuomonę apie serverį.

Pagarbiai,

Asgarnia administracija

Redaguota , nario Asgarnia
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai nesuprantu, visad įsivaizdavau jog privatus serveris tiesiog žmonių bendruomenė, kurioje visi susijungę žaidžia, čia kažkokie kosmosai, administracijos, visiškai kaip public serveryje, anyways, sekmės žaidime!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-05 12:46, chill. parašė:

Aš tai nesuprantu, visad įsivaizdavau jog privatus serveris tiesiog žmonių bendruomenė, kurioje visi susijungę žaidžia, čia kažkokie kosmosai, administracijos, visiškai kaip public serveryje, anyways, sekmės žaidime!

Tai dabar taip ir yra. Nes pastovius žaidėjus susirinkti lengviau "privačiam" serveriui, kadangi čia patekę žaidėjai jaučiasi įpatingesni ir sudaro kažkokią auditorija. Tuo tarpu būnant public serveriu, kuris prieinamas visiems ir betkada, yra sunku konkuruoti Lietuvos rinkoje, nes žaidėjus pritraukti iš serverių, kurie gyvuoja jau daug metų yra sunku, nes ten jie jau yra pasiekę daug ir savo investuoto laiko prarasti nenori. Todėl atidarius paprastą public serverį yra sunkiau jį išlaikyti ir pritraukti žaidėjus nei "Privačiame" public serveryje. Manau logiška, nes dabar nuėjęs į Lietuvos serverių topus, matai tik jau įsistovėjusius serverius, kurie pastoviai turėjo žaidėjų rinką, ir tada eina nebeveikiantys, vienadieniai serveriai. Na ir aišku privatūs, kurie iš tiesų turi 20 žmonių bendruomenę ir bent 10 pastovių žaidėjų serveryje, o serveris su visom administracijom ir kitais šūdais.

Redaguota , nario Good Beer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-05 02:46, chill. parašė:

Aš tai nesuprantu, visad įsivaizdavau jog privatus serveris tiesiog žmonių bendruomenė, kurioje visi susijungę žaidžia, čia kažkokie kosmosai, administracijos, visiškai kaip public serveryje, anyways, sekmės žaidime!

Mano akim privatus serveris turi būti tik tarp tam tikro draugų/pažystamo rato, į kurį pašaliniam patekti realių šansų nėra, dabar čia visokios atrankos, administracijos ir t.t, nebėra to kaip seniau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Mano akim privatus serveris turi būti tik tarp tam tikro draugų/pažystamo rato, į kurį pašaliniam patekti realių šansų nėra, dabar čia visokios atrankos, administracijos ir t.t, nebėra to kaip seniau :D

Nebūtinai, bendruomenė gali būti suburta iš atsitiktinių žaidėjų, pats turėjau privatų serverį kažkur - 2-3 metai atgal. Mano bendruomenė buvo pagrinde suburta iš supergames lankytojų, atrankos vykdavo retai, bet vykdavo, atranku metu turėjom savus būdus atsirinkt tinkamiausius žaidėjus, susibūrę į 10 žaidėjų grupe mes žaisdavom, tiesiog žaisdavom. Niekas neturėjo ten tų statusų, nereikėjo administracijos ar kažkokių panašių nesąmonių, nes bendruomenė, tu buildini ją, renki žmonės, jog visų nuomonė, ideologijos ir tikslai bent kažkiek būtų panašus ir girdimi. Čia tai legit, public serveris su private nameu. Savo projekta išlaikiau kažkur du metus, per tuos du metus, pasikeitė vos keli žaidėjai, pagrinda sudarė seni, tikriausiai dabar net nebesilankantis šitame forume žmonės. Pats irgi nesidomėjau privačiais kelis metus jau, užėjus į šita skilti tiesiog, nusivyliau, ne į geresne, o blogesne puse visas šitas reikalas nuėjo, kaip per GTA V roleplay vardas iškraipytas, taip ir minecrafte sumenkėjo "privatus" žodžio reikšmė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
2020-10-05 12:22, Asgarnia parašė:

Sveikas xCuba!


Dėkoju už jūsų pastabas ir visus argumentus mūsų serveriui. Mes tikrai norim tobulėti ir pasitaisyti iš visų klaidų. Taipogi norėčiau pateikti keltą atsakymų į jūsų pateiktus argumentus čia, tikiuosi tai leis labiau suprasti visą šį nesusipratimą.

Pradėjus nuo pačio administratoriaus dėl jo pačio elgesio. Taip, jis tikrai iš mūsų pusės nepasielgė kaip reikėtų ir pasielgė gan neapgalvotai ir skyrė jums didesnę bausmę nei reikėjo. Dėl pačio administratoriaus jau mes su serverio personalu galima ir pasakyti, kad nubaudėm jį bei parodėm visas klaidas kurias jis galėjo išvengti. Jis jau jūsų atsiprašė dėl viso šio nemalonaus atvejo ir tikrai į jis pats žiūri rimtai ir nori gero tiek serveriui, tiek jo žaidėjams. Kiek suprantu jūs vis tiek rodėte nepasitenkinimą išsireiškėte savo nepadorius žodžius administratoriui, kuris bandė bent kiek pašvelninti situaciją, kad jūsų patirtis su serveriu būtų kiek geresnė. Suprantu, kad tai gal jus supykdyti, bet kai administratorius pats supranta ką blogai padarė ir nori atsiprašyti bet jums visiškai tai nerūpi, rodo jūsų požiūrį į visą situaciją ir verčia mąstyti, kad jūs atstovaujat žmonių grupei kurie yra - "Karen".

Dėl jūsų manymo apie serverio frazę "patirti paprastą išlikimą" tikrai pritariu tau ir mes tai puoselėjam bei nenaudojam creative mode be reikalo, kad pakeistume žaidėjams vanilla patirtį. Manau šis jūsų argumentas buvo dėl to, nes tuo metu vykstančiam eventui administratorius naudojo creative mode/Spectator mode. Ką galiu į tai pasakyti, kad personalo tikslas buvo įsitikinti, kad žaidėjai nesukčiauja ir teisingai žaidžia tuo metu vykstantį eventą tai dėl to ir buvo naudojamos priemonės tam užtikrinti.

Apie žaidėjo priėmimą kuris turėjo "mažiau negu minimum amžių" serveriui ir neturėjo bent 14 metų norėčiau pateikti, kad mes tikrai nesam įsitikinę, jog žmogus pildantis anketą nemeluos ir tai jau priklauso nuo pačio žmogaus požiūrio į tai. Mūsų anketų tikrintojas tikrina anketas pagal jų kokybiškumą ir ar anketos pildančiam žmogui yra parašyta tiek metų, kiek yra privaloma mažiausiai turėti, kad galėtų patekti į serverį. Už visą šį neaiškumą administracija tikrai negali atsakyti, kadangi amžiaus svarstymas yra sunkiai patvirtinamas.

Dar kartą norėčiau padėkoti už visas pastabas ir gan gerus žodžius apie mūsų bendruomenę. Tikiuosi ši žinutė leis jums suprasti ar bent žinoti, kad visi administracijos veiksmai susieti su jūsų situacija bei šiuo nesusipratimu nebuvo įvykdyti tyčiniu aktu ar, kad pablogintų jūsų nuomonę apie serverį.

Pagarbiai,

Asgarnia administracija

Net nežinau nuo ko pradėt šį kart tada, jūs tikrai "mokotės iš savo klaidų" todėl tikriausiai administratoriai naudoja gamemode'ą kad pildytu shopus, tu leidi savo draugams cheatinti serveryje ( kurį vėliau pridėjo toliau žaist ) , laisva kalba serveryje taip pat draudžiama 15-mečio administratoriaus ( tas pats kuris su gamemode'u pildė shopą jau po savaitės atgavo privilegijas ) . Kadangi žinau jog bandysi paneigti viską ir sakyti jog "viskas vyko" seniai pridėsiu įrodymus jog viskas būtų public , ir taip - gal ir tai buvo senai ar prieš savaitę tačiau niekas nepasikeitė ir jūs taip ir toliau darot tą patį. Gaila kad bandot nuslėpt šią informaciją nuo naujokų. Sekmės su projektu :) 

unknown.png

Screenshot_20201102-165533_Discord.jpg

Redaguota , nario xCuba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), xCuba parašė:

Net nežinau nuo ko pradėt šį kart tada, jūs tikrai "mokotės iš savo klaidų" todėl tikriausiai administratoriai naudoja gamemode'ą kad pildytu shopus, tu leidi savo draugams cheatinti serveryje ( kurį vėliau pridėjo toliau žaist ) , laisva kalba serveryje taip pat draudžiama 15-mečio administratoriaus ( tas pats kuris su gamemode'u pildė shopą jau po savaitės atgavo privilegijas ) . Kadangi žinau jog bandysi paneigti viską ir sakyti jog "viskas vyko" seniai pridėsiu įrodymus jog viskas būtų public , ir taip - gal ir tai buvo senai ar prieš savaitę tačiau niekas nepasikeitė ir jūs taip ir toliau darot tą patį. Gaila kad bandot nuslėpt šią informaciją nuo naujokų. Sekmės su projektu :) 

unknown.png

Screenshot_20201102-165533_Discord.jpg

Sveiki xCuba,

Dėkoju už jūsų išsireiškimą bet norėčiau pasakyti, kad niekas nėra slepiama nuo žaidėjų, bei visi seni incidentai buvo sutvarkyti jau senokai. Tikėjausi, kad jūs ir  vėl prikelsite šią temą, nes buvote išmestas dėl etiketo bei taisyklių nesilaikymo tad turbūt jums norisi visada pakenkti blogo kitiems. Mes tokių žmonių serveryje nemėgstam.

Suprantu jūsų visą nepasipiktinimą ir norėčiau priminti jums , kad jūs, xCuba#1707 esate išmestas dėl mis informacijos skleidimo, nuolat naudojamų keiksmažodžių, nepagarbaus elgesio su žaidėjais bei administracija, visiško taisyklių nesilaikymo ir žaidėjų manipuliavimo. Tikiuosi tai jums leis suprasti, kad galimai "Privatūs" serveriai nėra jūsų sritis arba aš klystu ir jums trūksta tik tais išmokti gražiau bendrauti su žaidėjais.

Pagarbiai,
-Asgarnia administracija

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Asgarnia parašė:

Sveiki xCuba,

Dėkoju už jūsų išsireiškimą bet norėčiau pasakyti, kad niekas nėra slepiama nuo žaidėjų, bei visi seni incidentai buvo sutvarkyti jau senokai. Tikėjausi, kad jūs ir  vėl prikelsite šią temą, nes buvote išmestas dėl etiketo bei taisyklių nesilaikymo tad turbūt jums norisi visada pakenkti blogo kitiems. Mes tokių žmonių serveryje nemėgstam.

Suprantu jūsų visą nepasipiktinimą ir norėčiau priminti jums , kad jūs, xCuba#1707 esate išmestas dėl mis informacijos skleidimo, nuolat naudojamų keiksmažodžių, nepagarbaus elgesio su žaidėjais bei administracija, visiško taisyklių nesilaikymo ir žaidėjų manipuliavimo. Tikiuosi tai jums leis suprasti, kad galimai "Privatūs" serveriai nėra jūsų sritis arba aš klystu ir jums trūksta tik tais išmokti gražiau bendrauti su žaidėjais.

Pagarbiai,
-Asgarnia administracija

Vienintelė man duota priežastis dėl ko aš buvau mutintas 4h valandoms ( kai pagal tas pačias taisykles kuriu aš "nesilaikau" yra 45min. Dėl ko irgi nieko nebesakiau nes akivaizdžiai matoma jog niekam jos nerūpi ) buvo tai jog aš keikiaus, poto nesugebėjot išargumentuot 4 valandų mute'o ir pasakėte jog tai buvo už tai kad naujam žaidėjui pasakiau kad buvo tokia ir tokia situacija ( kalba eina apie Rokenzo gamemode'ą ir jūsų dėmesio nekreipimo į ekonomiką ) Pamatęs šią kalba tu man per chatą pasakei jog nekalbėti apie tai kadangi tai sena situacija ir tai sudarytų ne kokį įvaizdį serveriui ( abejoju jog žodžius teisingai prisiminiau bet +- esmė tokia pati ) tai mano manymu yra informacijos slėpimas nuo žaidėjų. Pagarbiai su jumis neturėčiau elgtis po tokių dalykų kadangi patys taisyklių nesugebat laikytis ir iš pat pradžių jau sakiau jog jeigu būčiau norėjęs pakenkti serveriui būčiau paviešinęs šias nuotraukas atvirai, discorde , kaip pats matei to nepadariau tad turėtum suprast jog tai nebuvo mano tikslas ir tai man neatneštų jokios naudos. "Žaidėjais" irgi nežinau kurioj aš vietoj turėjau "manipuliuoti" niekam nerašiau jog jie kažką sakytu ar darytų - priešingai, su žmonėm kalbėjau apie šiuos incidentus ir realiai "stumiau" ant kito žaidėjo dėl to jog jis ginė jus šioje padėtyje, tai galbūt prieš sakydamas tokius dalykus apgalvok kaip viskas ištikrųjų vyko ir bent įkelk nors vieną ar keletą įrodymų kur tokie dalykai tarp manes ir kitų vyko. Taip pat kalbant šią temą, nemanau jog reiktų jums kalbėti apie "taisykles" atsižvelgiant į tavo leidimą draugui cheatinti bei administratoriui naudotis gamemode'ų. 

"Pagarbiai,

-Asgarnios buvęs žaidėjas"
image.png.61f966b334157f512708e3f0672d64df.png
( Neslepiama informacija )

Redaguota , nario xCuba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Sveiki šiame projekte noriu žaisti nes mane traukia tokio tipo projektai traukia mane. Aš esu išgyvenęs hardcore 500 dienų. Pats esu draugiškas mėgstu bendrauti su kitais žaidėjais. Turiu pažystamų jūsų projekte todėl dar labiau norisi pažaisti čia. Vinnile esu pražaidęs kokias 70h tai norisi kanors iš serverių išbandyti. Jūs aišku nesat pirmas taikinys bet kiti neatrodė taip kaip jūsų. Nu pabaigai tai galiu pasakyti tiek kad man yra 16 metų perskaičiau reikalavimus tai tikiuosi patekti į serverį. Gero žaidimo jums ir naujų gerų narių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-12-03 13:34, justasmini parašė:

Sveiki šiame projekte noriu žaisti nes mane traukia tokio tipo projektai traukia mane. Aš esu išgyvenęs hardcore 500 dienų. Pats esu draugiškas mėgstu bendrauti su kitais žaidėjais. Turiu pažystamų jūsų projekte todėl dar labiau norisi pažaisti čia. Vinnile esu pražaidęs kokias 70h tai norisi kanors iš serverių išbandyti. Jūs aišku nesat pirmas taikinys bet kiti neatrodė taip kaip jūsų. Nu pabaigai tai galiu pasakyti tiek kad man yra 16 metų perskaičiau reikalavimus tai tikiuosi patekti į serverį. Gero žaidimo jums ir naujų gerų narių.

Sveikas Justai,

Dėkoju už jūsų žinutę ir norą kandidatuoti į serverio žaidėjus!

Norint patekti į Asgarnia tau tiesiog reikia atvykti į mūsų Discord ir užpildyti anketą. Ją tasi Patekiml Info kanale, tai bus pats pirmas link'as.

Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Sveiki,

noriu išsakyti šiokią tokią nuomonę apie šį projektą.

Tai visgi, pradėjau žaist šiame projekte šį antrąjį seasoną, viskas atrodo ok, kol gerai dar nepažinojau visų admin. 

Po kelių mėnesių pamačiau, kad serveris yra p2w, jeigu tu sumokėsi kažkiek, tu būsi gerbiamas visame serveryje, ir nebus jokių įspėjimų, nusiskundimų ir t.t  Tas pats ir su adminų draugais, jeigu adminus pažysti - turi neliečiamybę.

Bet kas mane šiandien supykdė, tai pačio savininko "Deathlyz" elgėsys. Viskas įvyko taip, kad aš išėjau iš Asgarnios po 3 mėnesių žaidimo, kad susikurti savo projektą, viskas ok buvo iki kol "Asgarnios" nariai, neateidavo pas mus į serverį, ir nepradėdavo shit'postinti, todėl mano serverio administratoriai, pradėdavo visus žmones iš Asgarnios banninti. 

Nuo to laiko, kai buvo užbanintas pirmasis "Asgarnios" narys, jų pradėdavo eiti vis daugiau ir daugiau, kuriuos aišku išbanindavom, ir viskas likdavo ok, kol šiandien neatėjo Asgarnios serverio savininkas "Deathlyz" su fake acc, ir nepradėjo rašynėti nesamonęs. ((Ss bus keli), tai aš sužinojau, apie tai, kadangi buvau jų serveryje, ir mačiau kaip screensharino visąs jo nesamonęs, jis aišku per savo "main" faktus neigė.

Išvada tokia, kad nemačiau savininko, kuris su savo alt eitu į kitų serverius ir shitpostintu, todėl serveriui duodu tikrai ne kokį atsiliepimą. 

image.png.c190f71a33d7d4a3f20a1ad3079e16b0.png

image.png.6b20c91bf4a50e853386a4ba27d1d438.png

unknown.png

Redaguota , nario A1pha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1119 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...