Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

KAIMUX.LT | PC 1.16.3/1.16.x MCPE | Survival/SkyBlock


ThErnis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žaidžiu skyblocke nuo jo atidarymo, galiu pasakyti tą, kad tikrai geriausias skyblock serveris kiek mačius Lietuvoje. Ekonomika tikrai sunki, kas man patinka, apribojimai kaip kaimiečių, piltuvų ir kt. suteikia pagrindą, turėti tik geriausius dalykus, o ne visko perkišta. Dar nepaminėjo, kad skyblocke limitus salos gali didinti vykdant misijas. Todėl visada bus ką veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
7 minutes prieš, Sh0tas parašė:

Projektas visai įdomus, bet dėl įsiepių 80% jūsų kurtų meluoti gal nereikėtų. Jūsų pateiktose nuotraukose beveik visi įskiepiai yra angliški taipogi nepilnai išversti. Nepaisant to projektas vertas užsukimo.

Į PM atsiūsiu visų pluginų nuotraukas + jų vertimų pluginą kurtą mano. Jeigu įrodau, kad viskas buvo 80% mano, savo komentarą pakeiti ir atsiprašai šitos temos. Mano darbo niekas nenuvertins. Dirbau per stipriai ir per daug. Tu Kątik mano pusantrų metų darbą visiškai nuvertinai. Viską rašiau savo ranka. Mane nesveikai įžeidei, ir nesveikai daug šio forumo vartotojų žino kaip aš kuriu savo projekto pluginus.

 DC: AsVaidas#7172

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ZC AsVaidas parašė:

Į PM atsiūsiu visų pluginų nuotraukas + jų vertimų pluginą kurtą mano. Jeigu įrodau, kad viskas buvo 80% mano, savo komentarą pakeiti ir atsiprašai šitos temos. Mano darbo niekas nenuvertins. Dirbau per stipriai ir per daug. Tu Kątik mano pusantrų metų darbą visiškai nuvertinai. Viską rašiau savo ranka. Mane nesveikai įžeidei, ir nesveikai daug šio forumo vartotojų žino kaip aš kuriu savo projekto pluginus.

 DC: AsVaidas#7172

Atsiprašau jog įžeidžiau bet tokių pluginų yra pilną tarkim aukcionas neišversta auction buy items. /report player bei dauguma daugiau...

pavyzdys:image.png.11eb61655622fbf8136ceeedcc4c3667.png

užtrunka sekundes... Bet atrodo jog darbo tikrai yra idėta daugiau, nei /report player t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Sh0tas parašė:

Atsiprašau jog įžeidžiau bet tokių pluginų yra pilną tarkim aukcionas neišversta auction buy items. /report player bei dauguma daugiau...

pavyzdys:image.png.11eb61655622fbf8136ceeedcc4c3667.png

užtrunka sekundes... Bet atrodo jog darbo tikrai yra idėta daugiau, nei /report player t.t

Visas aukciono pluginas padarytas mano. Absoliučiai visas, nuo pagrindų. Mes neturime Vault plugino kad surišti ekonomiką, tai yra mano sistema. image.thumb.png.eb9bba831f2e5de40945741b6b7e0835.png

Kad ir ką įsivaizduotum, kad yra internete - tai aišu yra. Bet nereiškia, kad tai yra parsisiųsta. Belenkiek yra mano kūrtą, kad ir kur ji yra internete. Sistemos visiškai skiriasi, pritaikyta būtent Kaimux serveriui. Komentuoti, kad tai yra siųsta, kai aš savo ranka rašiau belenkiek tukstančių eilučių kodo serveriui ir taip būti įvertintu - kaip apgaviku, žemina. 

Redaguota , nario ZC AsVaidas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1156 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...