Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Steam paskyrą (daug gerų games + Fall Guys, Rdr2).


extrag

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu steam paskyrą, kurioje yra 44 levelis, atrakintas marketas, jokių apribojimų (vac bans), yra šiuo metu populiarių žaidžiamų žaidimų.

Csgo fanams: prime aktyvuotas, mm rank: DMG, buvo lem, trust faktorius nėra low. 

Nuoroda: https://steamcommunity.com/id/ugnicuke/ [Nupirkus paskyrą, gaunate dovanų visiškai švarų rockstar gta 5 online, jokių ban taip pat, galimybė pasikeisti į savo el. paštą, etc.]

Galimas tarpininkavimas, kaina: 40-45€. Susisiekti galima: privačia žinute forume, discord: Ugnicuke#0501 :)

Papildyta: nupirktas Fall Guys, Red Dead Redemption 2.

Redaguota , nario ugnicuke
Pridėti keli žaidimai, padidinta kaina.
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ugnicuke parašė:

Sveiki, parduodu steam paskyrą, kurioje yra 44 levelis, atrakintas marketas, jokių apribojimų (vac bans), yra šiuo metu populiarių žaidžiamų žaidimų.

Csgo fanams: prime aktyvuotas, mm rank: MGE, buvo lem, trust faktorius nėra low. 

Nuoroda: https://steamcommunity.com/id/ugnicuke/ [Nupirkus paskyrą, gaunate dovanų visiškai švarų rockstar gta 5 online, jokių ban taip pat, galimybė pasikeisti į savo el. paštą, etc.]

Galimas tarpininkavimas, kaina: 18-25€. Susisiekti galima: privačia žinute forume, discord: ugnicuke#0501 :)

Kaip žinoti pirkėjui, kokia tiksli kaina, kai nurodoma "18-25€" ? Ir jeigu kaina 25€, tai už ką čia mokėti tuos 25€? Aš nieko nenoriu įžeisti, tik bandau suprasti, kas į tuos 25€ įeina? Nemokamas GTA V?

P.s. tavo reviews tikrai super https://steamcommunity.com/id/ugnicuke/recommended/ 

Redaguota , nario akii
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
12 minutes prieš, akii parašė:

Kaip žinoti pirkėjui, kokia tiksli kaina, kai nurodoma "18-25€" ? Ir jeigu kaina 25€, tai už ką čia mokėti tuos 25€? Aš nieko nenoriu įžeisti, tik bandau suprasti, kas į tuos 25€ įeina? Nemokamas GTA V?

P.s. tavo reviews tikrai super https://steamcommunity.com/id/ugnicuke/recommended/ 

Duodu žodžio laisvę, ir apskritai laisvę pirkėjui, kaina yra derinama, mano reviews yra mano reviews. Į 25 eurus įeina steam paskyra ir pridedama dovana GTA V. Turi klausimų, peizok, atsakysiu.

Redaguota , nario ugnicuke
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, akii parašė:

Kaip žinoti pirkėjui, kokia tiksli kaina, kai nurodoma "18-25€" ? Ir jeigu kaina 25€, tai už ką čia mokėti tuos 25€? Aš nieko nenoriu įžeisti, tik bandau suprasti, kas į tuos 25€ įeina? Nemokamas GTA V?

P.s. tavo reviews tikrai super https://steamcommunity.com/id/ugnicuke/recommended/ 

Tiem, kas nori pasimpint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, ugnicuke parašė:

Duodu žodžio laisvę, ir apskritai laisvę pirkėjui, kaina yra derinama, mano reviews yra mano reviews. Į 25 eurus įeina steam paskyra ir pridedama dovana GTA V. Turi klausimų, peizok, atsakysiu.

Tu man paaiškink, kieno čia ta vertė 25€? Perkant visus žaidimus raktais, net ir tai pigiau būtų. Steam account'e esantys žaidimai praranda daugiau kaip 50% vertės. Tai tu man paaiškink, už ką tau turėtų mokėti tuos 25€? Aš tikrai nesuprantu

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), akii parašė:

Tu man paaiškink, kieno čia ta vertė 25€? Perkant visus žaidimus raktais, net ir tai pigiau būtų. Steam account'e esantys žaidimai praranda daugiau kaip 50% vertės. Tai tu man paaiškink, už ką tau turėtų mokėti tuos 25€? Aš tikrai nesuprantu

Nors ir retai reiškiuosi šitam forume, bet tebūnie tau atsakysiu. Koks tau skirtumas ką ir už kiek žmogus parduoda? Jeigu nedomina prekė ir nesiruoši jos net pirkt tai tiesiog apeik. Pardavėjas pats nustato savo kainą ir jeigu kas norės tai nupirks, o jei ne tai ne, pats tada matys, kad tą kainą reikia leist, nes niekas nesidomi. O, kad tu čia atėjęs bandai kažkam paknist protą kokia tau iš to nauda? Pavyzdžiui: matai tipo naują PC kokiam topocentre, jis nihuja nevertas tų pinigų pagal visas specifikacijas, tai eini *Myliu SuperGames.lt* menegeriui protą už ką čia tiek mokėt? Tu tiesiog tą prekę apeini, o ne eini ir pisi protą už ką čia tiek mokėt. Daviau tai kaip pavyzdį, tiesiog kartais nusileiskit ant žemės ir mažiau prie visko prisipisinėkit, kaip mažvaikiai kokie. Pardavėjas parduoda pats ir kainą nustato. #peace žmogau ir atsipalaiduok

  • Teigiamai 5
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, 3134lt parašė:

Nors ir retai reiškiuosi šitam forume, bet tebūnie tau atsakysiu. Koks tau skirtumas ką ir už kiek žmogus parduoda? Jeigu nedomina prekė ir nesiruoši jos net pirkt tai tiesiog apeik. Pardavėjas pats nustato savo kainą ir jeigu kas norės tai nupirks, o jei ne tai ne, pats tada matys, kad tą kainą reikia leist, nes niekas nesidomi. O, kad tu čia atėjęs bandai kažkam paknist protą kokia tau iš to nauda? Pavyzdžiui: matai tipo naują PC kokiam topocentre, jis nihuja nevertas tų pinigų pagal visas specifikacijas, tai eini *Myliu SuperGames.lt* menegeriui protą už ką čia tiek mokėt? Tu tiesiog tą prekę apeini, o ne eini ir pisi protą už ką čia tiek mokėt. Daviau tai kaip pavyzdį, tiesiog kartais nusileiskit ant žemės ir mažiau prie visko prisipisinėkit, kaip mažvaikiai kokie. Pardavėjas parduoda pats ir kainą nustato. #peace žmogau ir atsipalaiduok

Kur aš rašiau, kad nesiruošiu ar ruošiuosi pirkti? ;D Labai patinka už kitą asmenį rašyti? ;D

Aš parašiau konkretų klausimą, kuris buvo skirtas temos autoriui.

Seniai teko matyti tiek mažai išsilavinusį žmogų ;D tikrai seniai ;D

Tavo pvz. yra ganėtinai  vaikiškas: pardavinėti kompiuterius galima, bet pardavinėti Steam paskyras nėra legalu

Redaguota , nario akii
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), akii parašė:

Tu man paaiškink, kieno čia ta vertė 25€? Perkant visus žaidimus raktais, net ir tai pigiau būtų. Steam account'e esantys žaidimai praranda daugiau kaip 50% vertės. Tai tu man paaiškink, už ką tau turėtų mokėti tuos 25€? Aš tikrai nesuprantu

what? Surask man RUST, R6, DayZ, Arma 3, KF2, PD2, ETS2, NBA 2K18, PUBG už pigiau nei 25EUR ir aš šita paskyrą tau asmeniškai pats nuperku.

Bruh even paprasti CSGO accountai su Prime eina po 10EUR, CSGO - kuris NEMOKAMAS. Iš kokios planetos nusileidęs būsit?

Redaguota , nario Kristalinis
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, akii parašė:

Kur aš rašiau, kad nesiruošiu ar ruošiuosi pirkti? ;D Labai patinka už kitą asmenį rašyti? ;D

Aš parašiau konkretų klausimą, kuris buvo skirtas temos autoriui.

Seniai teko matyti tiek mažai išsilavinusį žmogų ;D tikrai seniai ;D

Tavo pvz. yra ganėtinai  vaikiškas: pardavinėti kompiuterius galima, bet pardavinėti Steam paskyras nėra legalu

Ne tai, jog patinka už kitą asmenį rašyti, o žmogus tiesą norėjo pasakyti grynai tau, ne už mane. Suprantu, mėgsti prisikabinėti, aš nieko tau nerašysiu apskritai, tik pridursiu, kad viskas apie tave jau aišku iš šios žinutės buvo: 

Citata

asd.png.32ad6c6a2a1ebcb1981b55f6e9e3aa42.png

 

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Kristalinis parašė:

what? Surask man RUST, R6, DayZ, Arma 3, KF2, PD2, ETS2, NBA 2K18, PUBG už pigiau nei 25EUR ir aš šita paskyrą tau asmeniškai pats nuperku.

Bruh even paprasti CSGO accountai su Prime eina po 10EUR, CSGO - kuris NEMOKAMAS. Iš kokios planetos nusileidęs būsit?

Steam Account'e esantys žaidimai neturi tokios vertės kaip kad steam cdkey ar gift. 50% vertė, nes account'ą susigrąžinti galima per 1 parą. 

Payday 2 - nemokamas buvo

pubg - 6-7 € raktas g2a, enaboje 8-9

dayz + arma 3 ~ 15€ steamtrades.com nes HB visas bundle 18-26 € pagal regioną

nba po 1-2 € raktai steamtrades.com

R6 nemokamas buvo iš alienwarearena

Tu turėtum rasti konkretų žmogų, kurį domintų VISI šie žaidimai kas nelabai tikėtina ;D 

Viso šito account'o max verti 13-15€ ir tai abejoju ar ne per daug

Redaguota , nario akii
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, akii parašė:

Steam Account'e esantys žaidimai neturi tokios vertės kaip kad steam cdkey ar gift. 50% vertė, nes account'ą susigrąžinti galima per 1 parą. 

Payday 2 - nemokamas buvo

pubg - 6-7 € raktas g2a, enaboje 8-9

dayz + arma 3 ~ 15€ steamtrades.com nes HB visas bundle 18-26 € pagal regioną

nba po 1-2 € raktai steamtrades.com

R6 nemokamas buvo iš alienwarearena

Tu turėtum rasti konkretų žmogų, kurį domintų VISI šie žaidimai kas nelabai tikėtina ;D 

Viso šito account'o max verti 13-15€ ir tai abejoju ar ne per daug

Buvo nemokami, bet nėra nemokami. Vien nauji csgo acc su rank po 15e kaip niekas parsiduoda, tai neklaidink žmogaus su savo rašliavom. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, akii parašė:

Steam Account'e esantys žaidimai neturi tokios vertės kaip kad steam cdkey ar gift. 50% vertė, nes account'ą susigrąžinti galima per 1 parą. 

Payday 2 - nemokamas buvo

pubg - 6-7 € raktas g2a, enaboje 8-9

dayz + arma 3 ~ 15€ steamtrades.com nes HB visas bundle 18-26 € pagal regioną

nba po 1-2 € raktai steamtrades.com

R6 nemokamas buvo iš alienwarearena

Tu turėtum rasti konkretų žmogų, kurį domintų VISI šie žaidimai kas nelabai tikėtina ;D 

Viso šito account'o max verti 13-15€ ir tai abejoju ar ne per daug

Tai jei tu neesi tas žmogus kuri konkrečiai domina šitie žaidimai ko tu čia prunkšti del tos kainos? Ar tau ja nuleist turi, nes tavęs 50% žaidimu nedomina? į Maxima atejas irgi puse kainos nuolaidos už čipsus prašai, nes puse nesuvalgai? :D

Minejai kad Steam paskyrų pardavinėjimas nelegalu, o siulai raktus pirkt iš g2a.

 

Šito accounto verte tikrai ne mažesne nei 25£ :) bandai eksperta primest, bet iš savęs pajuokos objektą statai.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), akii parašė:

Steam Account'e esantys žaidimai neturi tokios vertės kaip kad steam cdkey ar gift. 50% vertė, nes account'ą susigrąžinti galima per 1 parą. 

Payday 2 - nemokamas buvo

pubg - 6-7 € raktas g2a, enaboje 8-9

dayz + arma 3 ~ 15€ steamtrades.com nes HB visas bundle 18-26 € pagal regioną

nba po 1-2 € raktai steamtrades.com

R6 nemokamas buvo iš alienwarearena

Tu turėtum rasti konkretų žmogų, kurį domintų VISI šie žaidimai kas nelabai tikėtina ;D 

Viso šito account'o max verti 13-15€ ir tai abejoju ar ne per daug

Eksperto nereikia savęs laikyti, nei vieno žaidimo neatsiėmiau tada, kada jis buvo nemokamas, viskas buvo pirkta, naudoti iš normalių parduotuvių cd-key. Jeigu kažkas nepatinka, kaip ir kas sakė, gali apeiti temą, nereikia nei manęs, nei kitų klaidinti. Suprantu tuos, kurie peržiūri mano temą, bet nesisudomi paskyra ar nekomentuoja, nes jie jau turi šiuos žaidimus arba t.t... @Adomas J., pranešk jam, jog mažiau erozijų skleistų. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, ugnicuke parašė:

Eksperto nereikia savęs laikyti, nei vieno žaidimo neatsiėmiau tada, kada jis buvo nemokamas, viskas buvo pirkta, naudoti iš normalių parduotuvių cd-key. Jeigu kažkas nepatinka, kaip ir kas sakė, gali apeiti temą, nereikia nei manęs, nei kitų klaidinti. Suprantu tuos, kurie peržiūri mano temą, bet nesisudomi paskyra ar nekomentuoja, nes jie jau turi šiuos žaidimus arba t.t... @Adomas J., pranešk jam, jog mažiau erozijų skleistų. 

ne tai, kad tu mokėjai pilna kaina nieko nekeičia, tiesiog nudegei, daiktas kuris buvo dalinamas nemokamai praranda savo verte. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), chill. parašė:

ne tai, kad tu mokėjai pilna kaina nieko nekeičia, tiesiog nudegei, daiktas kuris buvo dalinamas nemokamai praranda savo verte. 

Kuo toks mastymas pagristas? Vien del to kad per teleloto kazkas laimejo nauja citreona, jo market kaina turi nukrist? Jei zmogus pasieme Payday 2 nemokamai, o kitas nepasieme, tai jam ta zaidima uz dyka turim atiduot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), chill. parašė:

ne tai, kad tu mokėjai pilna kaina nieko nekeičia, tiesiog nudegei, daiktas kuris buvo dalinamas nemokamai praranda savo verte. 

Žmonės tuomet turi su tuo susitaikyt ir susimokėt už prekes tuo atveju, jeigu nespėjo ar pražiopsojo ją pasiimti su nuolaida, nemokamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Kristalinis parašė:

Kuo toks mastymas pagristas? Vien del to kad per teleloto kazkas laimejo nauja citreona, jo market kaina turi nukrist? Jei zmogus pasieme Payday 2 nemokamai, o kitas nepasieme, tai jam ta zaidima uz dyka turim atiduot?

Labai dumb palyginimai, kur laimi vienas ar keli žmonės ir kur žaidima gauna milijonai žaidėjų globaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, chill. parašė:

Labai dumb palyginimai, kur laimi vienas ar keli žmonės ir kur žaidima gauna milijonai žaidėjų globaliai.

labai dumb palyginimas, kad zmones kurie nemiega gavo uz dyka ir po 3 metu atejas bicas pardavejui aiskina kad sitas zaidimas neturi jokio value, nes kazkas kazkada ji dykai dalyko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Kristalinis parašė:

labai dumb palyginimas, kad zmones kurie nemiega gavo uz dyka ir po 3 metu atejas bicas pardavejui aiskina kad sitas zaidimas neturi jokio value, nes kazkas kazkada ji dykai dalyko. 

Teisingai žaidimas nebeturi value, po to kai ji pasiemė keli milijonai userių, neskaitant to, kiek dar tų userių pasiemė po kelis vartotojus ir dabar reselina siekdami iš to pasipelnyt. Beje, pasimetus, neatsakei į buvusi teigini, o tiesiog pasimetęs pradėjai kabinėtis prie žodžių ir įrodinėt jog tie žaidimai kažko verti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, chill. parašė:

Teisingai žaidimas nebeturi value, po to kai ji pasiemė keli milijonai userių, neskaitant to, kiek dar tų userių pasiemė po kelis vartotojus ir dabar reselina siekdami iš to pasipelnyt. Beje, pasimetus, neatsakei į buvusi teigini, o tiesiog pasimetęs pradėjai kabinėtis prie žodžių ir įrodinėt jog tie žaidimai kažko verti.

O į kokį teiginį aš neatsakiau? Tas ''teiginys'' viso labo tik tavo nuomone, o realybe yra tokia kad nesvarbu kiek, kada ir kaip dalino tuos žaidimus, jie parduotuvese vis dar turi kainą - o kas parduodama parduotuveje tas turi savo value, payday vertas centų, bet ir tie centai yra VALUE.
 

Man labai įdomu sužinot kaip nauji žaidėjai gauna ankščiau dalintus nemokamus žaidimus po šiai dienai kurie vėl atgal užsimete kainas? Prašo iš tų kurie gavo nemokamai, nes jie neturi value? ar perka iš tų kurie gavo nemokamai, nes jiem labiau VALUE pirkt 90% pigiau nei 1st party selleris?

Redaguota , nario Kristalinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...