Jizzy

Telefonų taisyklų rekomendacijos ir ne tik

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Sveiki, būtų malonu jei atsirastų žmonių, kurie pasidalintų patirtimi su viena ar kita telefonų taisykla, reikiama paslauga - iPhone 7 wifi plokštės / antenos keitimas / remontas, reikia rekomendacijos kurią taisyklą rinktis, kad darbas būtų atliktas kokybiškai, pradžiamoksliams ar šūdarankiams telefono patikėti nenoriu, miestas nėra svarbus, galite tiesiog parašyti pavadinimą arba komentaruose palikti nuorodą į jų internetinę svetainę. Tęsiant ta pačia tema, iš suprantančių ką šneka žmonių priimčiau rekomendacijas naujam telefonui, biudžetas ~300€, telefonas būtų naudojamas ganėtinai aktyviai, tačiau žaidimų nežaidžiu, pagrinde Youtube, Facebook, Delfi ir t.t. naršymas - Huawei nedomina. 

Taip pat galbūt yra žinančių įmonių, kurios pardavinėja naudotus, tačiau geros būklės ir su garantija / naujus iPhone telefonus žemesnėmis nei rinkos kainomis? Jog būtų galima pasitikėti, kad nebus sudėti kiniški ekranai ir kt.

Ačiū.

Problema išspręsta, ačiū pakonsultavusiems.

Redaguota , nario Jizzy

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašė (redaguota)

http://servisaict.eu/authorized-service

 Tik sitie pacukai, daugiau nera Lietuvoj kuo pasitikeciau, nei MTTC nei SM, nei saraskinu kontoros neprilygsta jiems, aisku nekalbant apie appl'e org servisa

 

Del naujo telefono xiaomi arba oneplus, pagal kaina kas iseina ta imi ir neprasausi tikrai. 

Redaguota , nario Mantucha

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele