Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nemokami CSGO daiktai (skinai, stickeriai, capsules)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1361 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kelių žmonių dėka padaryta sistema, kurioje atidavinėjami yra ir bus CSGO daiktai: ginklų skinai, stickers, capsules. Perspėju iš karto, jog dabar yra padaryta popads reklamos, kad gautus pinigus skirt ant hostingo ir ant dalinamų skinų. Taigi nueinat į https://csgoskinai.lt prisijungiat su savo steam acc ir įdedat steam trade link, tada paspaudžiat dalyvauti ir laukiat kito giveaway. Jeigu paskyra nėra senesnė nei 30 dienų, dalyvauti jums neis. Jeigu ateisit kiekvieną dieną ir matysit popads reklamas tai surinksiu pinigų ant daugiau giveaway, kol kas kitos monetizacijos būdo nežinau su Lietuvos srautu.

Tokios skiltys kaip laimėtojai, paremk dar neveikia, greitu metu sutvarkysiu. Galėsit matyti kas ir kokį daiktą laimėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, iVron parašė:

Visu pirma reikia šimtu procentu pabaigti svetainės sutvarkyma ( klaidu yra ) 
 

Žinau kad yra, funkcionalumui svarbu dabar nemaišys jos tai tegul žmonės ir dalyvauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, 11:47 parašė:

fKiyF0Z.png

Profilis nėra privatus, paskyra kurta prieš 1-2 metus

Vadinasi neseniai private buvo arba tik for friends, nes testavau tiek su senais tiek su naujais acc, naujiem acc metė šitą reikalą, seniems ne + trade url neidavo įdėt kai netinkamas amžius paskyros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, 11:47 parašė:

fKiyF0Z.png

Profilis nėra privatus, paskyra kurta prieš 1-2 metus

Greiciausiai turi iki poros valandu praeit, jeigu pakeitei is private i public, nes buna ir su kitomis svetainemis, kad taip padarius tenka luktelti (steamlvlup, steamdb.info...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, or1onas parašė:

Greiciausiai turi iki poros valandu praeit, jeigu pakeitei is private i public, nes buna ir su kitomis svetainemis, kad taip padarius tenka luktelti (steamlvlup, steamdb.info...)

Profilis niekada nebuvo privatus

44 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Vadinasi neseniai private buvo arba tik for friends, nes testavau tiek su senais tiek su naujais acc, naujiem acc metė šitą reikalą, seniems ne + trade url neidavo įdėt kai netinkamas amžius paskyros.

Trade url pavyko įdėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, 11:47 parašė:

Profilis niekada nebuvo privatus

Trade url pavyko įdėt

Su šitu reikalu dar bėdų yra, pradžioje padarėm kad pagal žaidimų vertę tik galėtų prisijungt tai ten iš vis grybavo. Gali būt kad dėl steam lūžinėjimo čia viskas. Įdėta tokia funkcija norint apsisaugot nuo naujų acc prikūrimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kokia prasmė iš tų centinių skin'ų? aš nesuprantu, ką žmonės veikia su tais centiniais skin'ais? pardavus market'e, gausi labai mažai, ir tie giveaway tiek visur kišami ;D jeigu tai būtų steam kortelės - ok, iš to galima pasidaryti labai daug, bet pigūs skin'ai nieko verti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, taki parašė:

kokia prasmė iš tų centinių skin'ų? aš nesuprantu, ką žmonės veikia su tais centiniais skin'ais? pardavus market'e, gausi labai mažai, ir tie giveaway tiek visur kišami ;D jeigu tai būtų steam kortelės - ok, iš to galima pasidaryti labai daug, bet pigūs skin'ai nieko verti

Kiti žaidžia kad ir su pigiais skinais, jeigu tau rūpi tik profit gaut laimėjus tai čia tavo reikalas, kiti nori gaut nemokamai skinų, nors ir kokių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, taki parašė:

kokia prasmė iš tų centinių skin'ų? aš nesuprantu, ką žmonės veikia su tais centiniais skin'ais? pardavus market'e, gausi labai mažai, ir tie giveaway tiek visur kišami ;D jeigu tai būtų steam kortelės - ok, iš to galima pasidaryti labai daug, bet pigūs skin'ai nieko verti

dziaukimes kuo turim kol dar isvis kazka turim... jeigu esi toks dosnus, tai pradek metytis skinais su trizenkliomis sumomis, manau daug kam patiktu ir kaip sakai "profito" pasidarytu, bet cmon islyskim is ekrano ir pazvelkim i realybe

Redaguota , nario or1onas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), or1onas parašė:

dziaukimes kuo turim kol dar isvis kazka turim... jeigu esi toks dosnus, tai pradek metytis skinais su trizenkliomis sumomis, manau daug kam patiktu ir kaip sakai "profito" pasidarytu, bet cmon islyskim is ekrano ir pazvelkim i realybe

tu net nesupratai klausimo, realybe tu realybe ;D prie ko čia tas "aš esu dosnus" lol. labai siauras mąstymas tamstos, žiauriai siauras

prieš 8 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Kiti žaidžia kad ir su pigiais skinais, jeigu tau rūpi tik profit gaut laimėjus tai čia tavo reikalas, kiti nori gaut nemokamai skinų, nors ir kokių.

Man jokie tavo "profit" neįdomūs. klausiu, kokia prasmė iš pigių skinų? Per steam summer sale su vienu accountu gali pasidaryti ~ 4 usd į steam wallet. tai už 4 usd tikrai galima nusipirkti tų tavo virtualių pixelių - skinų, bet žmonės vis tiek verkia dėl 0.03 usd vertės ;D to ir nesuprantu, jie nežaidžia su jais, jie juos kolekcionuoja ;D

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), taki parašė:

tu net nesupratai klausimo, realybe tu realybe ;D prie ko čia tas "aš esu dosnus" lol. labai siauras mąstymas tamstos, žiauriai siauras

Man jokie tavo "profit" neįdomūs. klausiu, kokia prasmė iš pigių skinų? Per steam summer sale su vienu accountu gali pasidaryti ~ 4 usd į steam wallet. tai už 4 usd tikrai galima nusipirkti tų tavo virtualių pixelių - skinų, bet žmonės vis tiek verkia dėl 0.03 usd vertės ;D to ir nesuprantu, jie nežaidžia su jais, jie juos kolekcionuoja ;D

koks dar siauras mastymas? niekas neverkia del tu tavo pikseliu, tiesiog zmogus kazka duoda, o del to dar yra pyksktama, ko as visiskai ir nesuprantu. ir taip, tau profit yra labai idomus, nes tu tik ir tesneki kaip is 1eur pasidaryti 1,50 :D. kazkoks labai isplaukes esi, atejai parekti visiskai off topic, kad tai ka zmogus atiduoda per giveaway yra visiska xujnia ir is to 0 profito, o veliau badai akis sakydamas, jog kitu siauras mastymas. pathetic.

prieš 12 valandas(-ų), taki parašė:

kokia prasmė iš tų centinių skin'ų? aš nesuprantu, ką žmonės veikia su tais centiniais skin'ais? pardavus market'e, gausi labai mažai, ir tie giveaway tiek visur kišami ;D jeigu tai būtų steam kortelės - ok, iš to galima pasidaryti labai daug, bet pigūs skin'ai nieko verti

naudoja? ir kokio tu profito tikiesi, jeigu tau zmogus kazka atiduoda nemokamai? ka prideda skinas turintis dvizenkle/trizenkle suma markete? nesuprantu as taves, zmogus kazka duoda nemokamai, tai dalyvauji giveaway, pasakai aciu ir begi sutraukes sikna is temos. davai, neidomus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), taki parašė:

tu net nesupratai klausimo, realybe tu realybe ;D prie ko čia tas "aš esu dosnus" lol. labai siauras mąstymas tamstos, žiauriai siauras

Man jokie tavo "profit" neįdomūs. klausiu, kokia prasmė iš pigių skinų? Per steam summer sale su vienu accountu gali pasidaryti ~ 4 usd į steam wallet. tai už 4 usd tikrai galima nusipirkti tų tavo virtualių pixelių - skinų, bet žmonės vis tiek verkia dėl 0.03 usd vertės ;D to ir nesuprantu, jie nežaidžia su jais, jie juos kolekcionuoja ;D

Esi eilinis bukas lietuvis kuriam viskas netinka. Realiai jeigu galvoji kad čia pasijuokimas iš žmonių ar kažkas tokio, tai pats kažką pradėk atidavinėt. Sėdėt ir komentuot visi sugebam. Tu va per sale gali tik 4 usd pasidaryt o aš 400 bet nesėdžiu ir nekomentuoju tokių dalykų. Kiekvienas žmogus skirtingas ir jeigu jam patinka skinai, ateina ir dalyvauja. Jeigu dėmesio atėjai tai gal eik paskambinsi į tam tikras linijas, ten suteikia dėmesio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Esi eilinis bukas lietuvis kuriam viskas netinka. Realiai jeigu galvoji kad čia pasijuokimas iš žmonių ar kažkas tokio, tai pats kažką pradėk atidavinėt. Sėdėt ir komentuot visi sugebam. Tu va per sale gali tik 4 usd pasidaryt o aš 400 bet nesėdžiu ir nekomentuoju tokių dalykų. Kiekvienas žmogus skirtingas ir jeigu jam patinka skinai, ateina ir dalyvauja. Jeigu dėmesio atėjai tai gal eik paskambinsi į tam tikras linijas, ten suteikia dėmesio ;)

wow, koks aukštas intelektas ;D net 400 uždirbi su vienu Steam Accountu? tai bent! čia kurią nakty tą spanavai? Iš 6 steam kortelių uždirbai 400? ;D o gal iš Steam Summer Sale Not tradable items uždirbai 400? ;D Daugiau Sale nieko negali pasiūlyti be kortelių ir awards. Gražūs sapnai tamstos ;D Net pasaulinio lygio verlininkai taip negalėtų, O gal tu imi po 100 eurų už 1 awards kurių vertė 1 kortelė?

Vadinti kitą asmenį "buku" viešoje erdvėje yra tiek forumo taisyklių negerbimas, tiek parodymas koks esi "išsilavinęs".

toks "išsilavinęs" žmogus ir neturiu jokio awards https://steamcommunity.com/id/BaubasPoLova/ ow man.. turi matyt daug pirkėjų. 

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1361 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...