Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuterio pirkimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki, niekur nerandu geru pasiūlymu su kompiuteriai kadangi norėčiau naujo su laptopu jau sėdžiu apie 8-9 metus jau pareina ventiliatorius garsai visą kitą biudžetas būtų 200-250 euru kažkur nedaugiau, ką galėtumet pasiūlyti? esu suradęs viena pasiūlymą klausiau dauguma, žmonių sake, kad visai neblogas pasiūlymas bet reikėtu geresnio ką jus manot?

Sorry, jeigu ne čia tema rašau modai galėtu perkelti ją į reikiama.

https://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_ATEITIES_Ryzen_3/ATEITIES_Ryzen_3/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=812229

Bei gal kažką iš monitorių patartumet? Kadangi žiūrinėjau kilobaite, varlei tai daug ko gero neradau.

Redaguota , nario français
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krepšelis iš Skytech:

RjW1adv.png

Nors build'as viršija biudžetą €20, bet verta primokėti, nes gausi korpusą su potencialiai geresniu aušinimu bei kokybiškesnį maitinimo bloką, kas leis ateity įsidėti ir biudžetinę vaizdo plokštę. Taip pat su tokia atminties konfigūracija (turi būtų du atminties stick'ai bent po 3000MHz) galėsi ir Ryzen APU normaliai išnaudoti.

Monitorių perkant reikia žiūrėti, jog būtų IPS ir būtų reguliuojamas aukštis. Taip pat pliusas, jeigu turi 75Hz refresh rate'ą bei FreeSync palaikymą (visa tai mano parinktas turi).

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Krepšelis iš Skytech:

RjW1adv.png

Nors build'as viršija biudžetą €20, bet verta primokėti, nes gausi korpusą su potencialiai geresniu aušinimu bei kokybiškesnį maitinimo bloką, kas leis ateity įsidėti ir biudžetinę vaizdo plokštę. Taip pat su tokia atminties konfigūracija (turi būtų du atminties stick'ai bent po 3000MHz) galėsi ir Ryzen APU normaliai išnaudoti.

Monitorių perkant reikia žiūrėti, jog būtų IPS ir būtų reguliuojamas aukštis. Taip pat pliusas, jeigu turi 75Hz refresh rate'ą bei FreeSync palaikymą (visa tai mano parinktas turi).

žinok 420, ar net labiau daugiau nenorėtusi leisti MAX 300-250 kaip ir sakiau 421-420 man jau per daug kaina, tiesiog mažas gan biudžetas mano ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, français parašė:

žinok 420, ar net labiau daugiau nenorėtusi leisti MAX 300-250 kaip ir sakiau 421-420 man jau per daug kaina, tiesiog mažas gan biudžetas mano ir tiek.

Tai su geru monitoriumi niekaip nesigaus. Vien geras monitorius pusę biudžeto "suvalgo". Vienintelė išeitis lieka imti tokį monitorių arba dairytis į naudotas dalis.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tautedorus parašė:

Tai su geru monitoriumi niekaip nesigaus. Vien geras monitorius pusę biudžeto "suvalgo". Vienintelė išeitis lieka imti tokį monitorių, arba dairytis į naudotas dalis.

monitorius nėra man reikšmes kita kart galėtu ir 60hz būti. :D bei kitą kart kai rašysi kitą build'ą ar vėl upinti tema numesk linkus surinktu build'u dabar sunku surasti tą build'ą kur surinkęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, français parašė:

monitorius nėra man reikšmes kita kart galėtu ir 60hz būti. :D bei kitą kart kai rašysi kitą build'ą ar vėl upinti tema numesk linkus surinktu build'u dabar sunku surasti tą build'ą kur surinkęs.

Skytech'as suteikia tik vieną link'ą vartotojui, tad jei aš rinksiu dviem žmonėms build'ą, tai kažkuriam dalys pranyks. Galėčiau kopijuoti tekstą, bet tada reikėtų skirti laiko formatavimui, kad forumo nepridergčiau puslapio ilgio tekstais. Dėl to lieka tik screenshot'inimas...

O šiaip, paprasčiausiai dalių ieškok pagal prekės kodą ar jo dalį ir per 2 min. krepšelį susidėsi.

Taip pat, anas monitorius turi tik VGA jungtį, tad jo negalėsi prijungti. Pigiausias tada būtų šis. O iš vis geriau būtų pataupyti dar ir pagriebt bent jau tokį.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Skytech'as suteikia tik vieną link'ą vartotojui, tad jei aš rinksiu dviem žmonėms build'ą, tai kažkuriam dalys pranyks. Galėčiau kopijuoti tekstą, bet tada reikėtų skirti laiko formatavimui, kad forumo nepridergčiau puslapio ilgio tekstais. Dėl to lieka tik screenshot'inimas...

O šiaip, paprasčiausiai dalių ieškok pagal prekės kodą ar jo dalį ir per 2 min. krepšelį susidėsi.

Taip pat, anas monitorius turi tik VGA jungtį, tad jo negalėsi prijungti. Pigiausias tada būtų šis. O iš vis geriau būtų pataupyti dar ir pagriebt bent jau tokį.

dėkuj bandysiu kažką, o mano pasiūlymas dėl kilobaito blogas kompiuterio? geras blogas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, français parašė:

dėkuj bandysiu kažką, o mano pasiūlymas dėl kilobaito blogas kompiuterio? geras blogas?

Pagrindinis trūkumas yra prastas maitinimo blokas. Su juo jokių upgrade'ų ateity nenusimato ir tikėtina, kad ir be jų jis greitai suges. Ir, kaip sakiau, gan lėta atmintis, tad apribosi APU galimybes.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Skytech'as suteikia tik vieną link'ą vartotojui, tad jei aš rinksiu dviem žmonėms build'ą, tai kažkuriam dalys pranyks. Galėčiau kopijuoti tekstą, bet tada reikėtų skirti laiko formatavimui, kad forumo nepridergčiau puslapio ilgio tekstais. Dėl to lieka tik screenshot'inimas...

O šiaip, paprasčiausiai dalių ieškok pagal prekės kodą ar jo dalį ir per 2 min. krepšelį susidėsi.

Taip pat, anas monitorius turi tik VGA jungtį, tad jo negalėsi prijungti. Pigiausias tada būtų šis. O iš vis geriau būtų pataupyti dar ir pagriebt bent jau tokį.

22 coliu monitorius tas benq, ne per mažas? Pikseliai gi akis badys, minimum 24.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Pagrindinis trūkumas yra prastas maitinimo blokas. Su juo jokių upgrade'ų ateity nenusimato ir tikėtina, kad ir be jų jis greitai suges. Ir, kaip sakiau, gan lėta atmintis, tad apribosi APU galimybes.

https://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_RYZEN_3_GAMING_/RYZEN_3_GAMING/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=854855 o kaip šis variantas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Dominique parašė:

22 coliu monitorius tas benq, ne per mažas? Pikseliai gi akis badys, minimum 24.

Pikseliai akių nebadys. Pikseliai matosi, kai ekranas tam tikrai raiškai yra per didelis, o ne mažas. Bet jo, ekranas mažokas, bet ir OP biudžetas mažokas.

prieš 13 valandas(-ų), français parašė:

Visų pre-built kompiuterių problemos tos pačios, geriau rinkti pačiam. Šiuo atveju gaunam ne tik geriau, bet ir pigiau:

7O0bFzQ.png

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), ferrinor parašė:

Kaip ZoLq sako, pasiimk naudota tikrai... Gal uz tokia kaina rasi ir zimei geresni, su geresniais parametrais.

as kiek ziurineju, skelbiu.lt yra ahuenu variantu bet visi be monitoriu o nesinori vel leisti 60-70 euru ant 140hz monitoriaus norisi viso komplekto

Randu tokius variantus iki 290 - 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pilnas-kompiuterio-komplektas-46342451.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/zaidimu-kompiuteris-full-hd-monitorius-48496375.html bei sitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-06-27 21:17, français parašė:

as kiek ziurineju, skelbiu.lt yra ahuenu variantu bet visi be monitoriu o nesinori vel leisti 60-70 euru ant 140hz monitoriaus norisi viso komplekto

Randu tokius variantus iki 290 - 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pilnas-kompiuterio-komplektas-46342451.html

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/zaidimu-kompiuteris-full-hd-monitorius-48496375.html bei sitas.

galiu paklaust? ant kiek gali zemai kristi pirkdamas dalis turincias no future proof sia diena? su tokiu komplektu gali isvis pamirst apie siuolaikini budget gaminga.

dabar pats sedziu su i5 4590 ir mano upgrade'as uzsakytas yra ryzen 5 1600AFukas.

beto net ir multitaskingui i5 jau man nebepakanka.

8320 yra 8branduoliu procesorius 2012uju, kuris net sparta atsilieka nuo 1os kartos ryzen 3 1200, su i5 4os kartos net negalima lyginti nes visur smunka performance wise. na o gpu ne tragedija dar, bet velgi-galima pakentet su apu ligi kol kisene leis isigyt sakykim rx 5600XT pasitaupius devetai ar gtx 1650ajai.

amd fx procesoriu turintis kompiuteris turi vos ne pacia imanoma is leciausiu ssd is kingston brando poto HDD tik 500gb-kai 1TB butinas. maitinimo saltinis 500w-uz 25~ eurus kainuojantis jeigu butu naujas bet taip nera kas kokybe tikrai nekvepia. mx-4 viena geriausiu budget termopastu kuri nekainuoja karves, kad ji brangi-nesamone. jos kaina maziausiai 3-4kart zemesne uz thermal grizzly kryonaut.

kompiuteris su intel i5 4590 siektiek geresnis variantas kadangi jame stovi rx 480 bet nepasitikeciau pardaveju nepaziurejus koks konkretus mait. saltinis, nes watai nenusako nei efficiency nei kokybes. bet velgi-ka pasiule tautedorus, tures kurkas geresnis upgrade path. o su pastaraisiais, jokio.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 4 valandas(-ų), エーシン parašė:

galiu paklaust? ant kiek gali zemai kristi pirkdamas dalis turincias no future proof sia diena? su tokiu komplektu gali isvis pamirst apie siuolaikini budget gaminga.

dabar pats sedziu su i5 4590 ir mano upgrade'as uzsakytas yra ryzen 5 1600AFukas.

beto net ir multitaskingui i5 jau man nebepakanka.

8320 yra 8branduoliu procesorius 2012uju, kuris net sparta atsilieka nuo 1os kartos ryzen 3 1200, su i5 4os kartos net negalima lyginti nes visur smunka performance wise. na o gpu ne tragedija dar, bet velgi-galima pakentet su apu ligi kol kisene leis isigyt sakykim rx 5600XT pasitaupius devetai ar gtx 1650ajai.

amd fx procesoriu turintis kompiuteris turi vos ne pacia imanoma is leciausiu ssd is kingston brando poto HDD tik 500gb-kai 1TB butinas. maitinimo saltinis 500w-uz 25~ eurus kainuojantis jeigu butu naujas bet taip nera kas kokybe tikrai nekvepia. mx-4 viena geriausiu budget termopastu kuri nekainuoja karves, kad ji brangi-nesamone. jos kaina maziausiai 3-4kart zemesne uz thermal grizzly kryonaut.

kompiuteris su intel i5 4590 siektiek geresnis variantas kadangi jame stovi rx 480 bet nepasitikeciau pardaveju nepaziurejus koks konkretus mait. saltinis, nes watai nenusako nei efficiency nei kokybes. bet velgi-ka pasiule tautedorus, tures kurkas geresnis upgrade path. o su pastaraisiais, jokio.

apie kompiuterius daug nenusimanau, ir man nereik ten su i9k procu ar dar kazkokiu dar prie ju tiek tesedziu vakarais ir viskas tai reikalo pirkti su ahuenu procu, ar vaizduske man tikrai nemotai uztenka uz 200-300 ir viskas o, kad cia atsizvelgti i branduolius procus vaizduske man isvis.

+ nesu ant tiek richboy, kad pirkti pc uz 2k, ar 3k.

Redaguota , nario français
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, français parašė:

apie kompiuterius daug nenusimanau, ir man nereik ten su i9k procu ar dar kazkokiu dar prie ju tiek tesedziu vakarais ir viskas tai reikalo pirkti su ahuenu procu, ar vaizduske man tikrai nemotai uztenka uz 200-300 ir viskas o, kad cia atsizvelgti i branduolius procus vaizduske man isvis.

+ nesu ant tiek richboy, kad pirkti pc uz 2k, ar 3k.

jeigu tau taip dzin tai taskyk ant out of date daliu pinigu permokedamas ufonautams uz kompiuterius. 

manasis procesorius kurio laukiu man kainavo siektiek daugiau negu 100euru, tai sakyciau normali kaina del naujutelaicio r5 1600AF. 

siame forume yra nariu kurie tau patars geriausia verte uz atitinkama kaina taciau yra vienas kitas narys kuris padarys viska kad isiulytu prasta preke. tautedorus perdaug laiko sukiso i sita foruma kad atvestu bent dali zmoniu i prota. as tiesiog apstojau supportinti idejas ne delto kad tai neteisinga bet kad priestai neturejau tam perdaug laiko, o ir kita priezastis-yra zmoniu kuriu poziuris tiesiog nuviliantis.

Redaguota , nario エーシン
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), français parašė:

apie kompiuterius daug nenusimanau, ir man nereik ten su i9k procu ar dar kazkokiu dar prie ju tiek tesedziu vakarais ir viskas tai reikalo pirkti su ahuenu procu, ar vaizduske man tikrai nemotai uztenka uz 200-300 ir viskas o, kad cia atsizvelgti i branduolius procus vaizduske man isvis.

+ nesu ant tiek richboy, kad pirkti pc uz 2k, ar 3k.

Ok, kas su juo bus veikiama ir kas kiek metų planuoji investuoti į upgrade'us ar build'inimą per naują.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...