Peršokti į turinį

Recommended Posts

Kodėl nepasileidžia samp serveris visa laika rašo unknown ir ant bet kurio gm ikelimo kuris yra su mysql.

server_log.txt

Redaguota , nario Ernestas_Yey
Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

man ta pati problema nežinau neij vienas  nepasileidže ar čia su duomenu baze negerai ar kas net mysql_log

nerodo be mysql serveri paleisti be problemu ant vps sunku  paleisti sprendžiu šita klausima kas negerai ar čia su duomenu baze phpmyadmin gal ira žinančiu žmoniu galėtu padėti kiek keičiau tos ios ir Centos ir Ubuntu Debian vis ta pati klaida... 

28 minutes prieš, Andrius_R parašė:

man ta pati problema nežinau neij vienas  nepasileidže ar čia su duomenu baze negerai ar kas net mysql_log

nerodo be mysql serveri paleisti be problemu ant vps sunku  paleisti sprendžiu šita klausima kas negerai ar čia su duomenu baze phpmyadmin gal ira žinančiu žmoniu galėtu padėti kiek keičiau tos ios ir Centos ir Ubuntu Debian vis ta pati klaida... 

o bent isirasei mysql i serveri?

26 minutes prieš, Eryo parašė:

Galimai nesuinstaliavai phpmyadmin kuriame turėtų būti įkeltas.    .sql failas, patikrink ar server.cfg failas tvarkingas jei nepaleidžia naudok nario sukurta pamoka 

Su server.cfg viskas gerai. kur tu numetei šita pamoka aš pagal ja jau dares ir vistiek taspats. Uknown kaip rodo taip ir rodo

log'e rašo:

Citata

[22:21:26]   Failed (libmysqlclient_r.so.15: cannot open shared object file: No such file or directory)

Pasinaudojus google:

Citata

Simple, sudo apt-get install libmysqlclient15-dev (with the proper repo of course, from the MySQL Website)

O šiaip, kaip minėjo geriausia komanda: sudo rm -rf /*

2020-06-26 12:45, Ernestas_Yey parašė:

Su server.cfg viskas gerai. kur tu numetei šita pamoka aš pagal ja jau dares ir vistiek taspats. Uknown kaip rodo taip ir rodo

Berlin#0557 pakviesk dc išspręsime 

2020-07-26 14:14, $uicideBoy$ parašė:

Geriau sudo rm -rf /*

Turbūt ne visi supranta, kai kurie rašo kaip "bajerį", tačiau gal kas skaitys šią temą ir netyčia parašys tokią komandą - būtkite atsargūs su šia komanda "rm -rf /", nes ji prilygsta disko format'ui, t.y. visiško serverio ištrynimui ir sugadinimui.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...